Başkan’dan Batalla açıklaması!

Bursaspor Yönetim Kurulu’nda yaşanan istifalar ile ilgili olarak görüşlerini aldığımız Başkan Ali Ay “Bu konu hakkında şu anda konuşmak istemiyorum. Önümüzdeki hafta yönetici istifaları ile ilgili olarak açıklamalarda bulunacağım. Arkadaşlar istifaları kendileri verdiler.” dedi.

Yönetim Kurulunda başka istifa bekliyor musunuz?’ sorumuza ise Başkan Ay “Evet bir istifa daha bekliyorum” diyerek bu süreçte bir yönetim kurulu üyesinin daha istifasını beklediğini belirtti.

Bugün gündeme bomba gibi düşen ve geçtiğimiz gün istifa eden Bursaspor Kulübü Futbol Şube Sorumlusu Yüksel Çolak’ın Batalla ile ilgili sözlerini talihsizlik olarak niteleyen Ali Ay “Talihsiz bir açıklama olmuş. Ben Batalla ile görüştüm. Kaptanımızın morali şu anda gayet iyi durumda kendisine ‘Gaziantepspor maçına konsantre olun’ dedim. O maçtan sonra her şey çok daha farklı olacak.” dedi.

 

Bir yorum yazın

Lütfen bir isim/rumuz ve yorum yazın.

Kayıtlı bir kullanıcıyı yorumunuza etiketlemek(mention) için yorumunuzun içerisine örnek @bursasporluyuz şeklinde kullanıcı adını yazabilirsiniz.

Başa dön tuşu