Başkan ve Üzülmez’den Burkay’a ziyaret

Bursaspor Kulübü Başkanı Mesut Mestan ve Bursaspor Teknik Direktörü İbrahim Üzülmez #YenidenBüyükBursaspor kampanyasına öncülük eden BTSO Başkanı İbrahim Burkay’a teşekkür ziyaretinde bulundu.

Ziyarette Bursaspor‘u ait olduğu Süper Lig’e taşımak amacıyla devam eden kampanyasına destek veren kişi ve kurumları yenidenbuyukbursaspor.com internet sitesinden kamuoyu ile paylaşılacağı belirtildi.

16 Yorum Onay bekleyen yorum yok

 1. Başkan kaynak arayışı için elinden geleni yapıyor.İnşallah gereken 25 milyon lirayı bir an önce bulur.Sıkıntılı günleri atlatırsak güneşli günler yakındır.

  30
  4
 2. KİMSEYİ KİRMADAN
  OTEKİLESTİRMEDEN
  KIM BURSASPORUMUZ İÇİN KATKI
  KOYDU YSA
  TEŞEKKÜR ET
  VE 100 TL.BAĞIŞ YAPMAYACAK OLAN
  ADAM
  YA TRUBUNE GELEREK SADECE TAKIMINI DESTEKLE MÜCADELENİN BU ŞEKİLDE İÇİNDE OL
  YADA GÖLGE ETME KENDİNİ TATMİN EDECEK YENİ MECRA ARA
  BURSADPOR SEVENLERİYLE BAŞBAŞA BIRAK
  ZİRA 2.YARİ EN UFAK BİR HATAYİ DAHİ AFFETMEYECEK

  18
  3
  1. @Hasan yorumuna yanıt olarak

   FARUK… Çok güldürdün beni yaa. İbrahim üzülmezi severim. Fakat o görse obile gülebilir çok derin komik mizah yapmışsın ya,, ???

   2
   13
 3. Deli İbo’nun tipe bak. Ticaret odasının çaycısı gibi. Sanki çayları dağıtıktan sonra askıyı yere koyup başkanlarla selfi çektirmiş.

  8
  55
  1. @Z_09 yorumuna yanıt olarak

   Seçim zamanı gelmedi niye gelsin yada el koydukları katlı otoparkın parasını eziyodur he onun yerine bize mıcır yeri vericeklerdi senelik 25 milyon TL gelir gelicekti malesef o 1060 kişi yüzünden elde ettiğimiz gelirleride kaybettik yatıcak yerleri yok

   6
   8
    1. @Z_09 yorumuna yanıt olarak

     Eksileyenlerde bursasporun düşmanı yada o 1060 kişi içerisindedir onların umrunfa değil bu takım bu 2 gruptan kurtulmadığımız sürece bunlar basımıza gelicek selim o gğn konusma yaptın ağır konustun yediremediler doğruları konusunca bunların tek çözüm yöntemi var tsc geri gelse bunlar sesini çıkarabilirler mi özledik valla duka darko çikolu günleri

 4. Lan olum , hiç olmazsa insan bi kravat takar be. O ziyarette Bursaspor’u temsil ediyosun. Mesut Mestan’ın bile kendisini bu konuda uyarması ve bu kılıkta o ziyarete gelmen hoş değil demesi gerek miyor mu?

  3
  35
  1. @Rauf yorumuna yanıt olarak

   Ne bicim.insansiniz siz ya İnsanin kiligi kiyafeti tipinle alay etmeye calisiyorsun densiz herif Senden ne taraftar olur nede insan

   3
   3
 5. BEN ALI AY OLSAM
  BU KAMPANYAYA ENBUYUK DESTEGI VERİRİM
  ZİRA LIGE ÇIKILIRSA ALACAKLARMI BIRKAÇ YILDADA OLSA ALIRIM
  ANCAK BURSASPOR ÇIKAMAZSA
  CEKLER CEBİNDE KALIR
  SİTTİN SENE PARANI ALAMAZSIN

 6. her maç tribünden dolayı para cezası yemesek bu 25 milyonun bir kısmını toplarız gibi geliyor. ona buna da el açmamış oluruz.
  mesaj yerine gittiyse ne mutlu bana.

Bir yorum yazın

Kayıtlı bir kullanıcıyı yorumunuza etiketlemek(mention) için yorumunuzun içerisine örnek @bursasporluyuz şeklinde kullanıcı adını yazabilirsiniz.

Başa dön tuşu