Başkan takipteydi!

Bursaspor Kulübü Başkanı Ali Ay dünkü maçı izleyenler arasındaydı.

Ali Ay, karşılaşmayı 2. Başkan Ali Ademoğlu ile birlikte takip etti. Başkanın alınan mağlubiyetten sonra moralinin bozuk olduğu gözlendi.

 

Kaynak
Olay

14 Yorum Onay bekleyen yorum yok

 1. Neden bozuk olsun ki? Sanki son maç düşmekten kurtulan takımı dağıtıp 8-10 transfer yapmış da ilk 3 e oynayacak takım kurmuş. Bir Badu’yu kiralık getirdi diye kupa kaldırmış pozlarıyla demeç vermeye benzemez bu işler. Gördün mü başkan Balkes teki Foksy isimli zenciyi.Onu avrupada izlesen 3 milyon verirdin kiralık almak için.

  17
  1
 2. Sen iki aydır uğraş yapabildiğin bir tane oyuncu o da kiralık. Bu kadar beceriksiz bu kadar işten anlamaz birisi gelmemiştir bu camiaya. Bırak abicim bırak vallahi bırak yarın öbürünü sokağa çıkamaz olursun bu şehir unutmaz bunları. Bağıra bağıra düşüyoruz diyoruz daha ne diyelim. Cebinde beş kuruş paran yok onu alıcım bunu alıcım. Nah alırsın. Alemin en akıllısı sensin herkes sıraya girdi sana beleş topçu vermek için.

  11
 3. Geçen yönetimdekilere sesleniyor yanımda olmayan istifa etsin diyor… istifa edenin istifasını kabul etmiyor…ben 40 yaşındayım her yıl kombine alıyorum… şu zamanki gibi bir yönetim, taraftar gruplarının çıkar çatışmalarını hiç bir zaman yaşamadım, görmedim…bu körüstan zamanında selim ile kavgasına kadar dayanıyor… o zaman maraton platformu nasıl kuruldu herkes biliyor…yaşasın karşılıksız sevenler

 4. Başkan bize resmen Dejavu yaşatacaksın bu sene,Geçen sene neyse,bu senede oyuz !!!!! Yahu al şu Kayodeyi,al şu Accamı,al şu Twumasiyi ! 2-3 milyon fazla giderse gitsin,küme düşersek 150 milyon içimize kaçacak bunun farkındamısın ???

 5. senden birşey çıkmaz net. hayatın rüzgar. adam sana accamı twausiyi al diyor sağ bek o makedonu al diyor sen almıyorsn barış denen saçma adamı izleyeceksin kardeşim. bu adam 5. hafta gider ne yazık ki. kandırmayın insanları yeter artık yazıcının kemiklerini sızlatmadınız mı yeterince?

 6. Sebze ve meyve pazarına akşam gidip yerlerde çilek var mı diye bakınan bir insan. Futboldan anlamıyor, hiç birşeyden anlamıyor. O çok yaptığı şey olan konuşmaktanda anlamıyor, hep boş konuşuyor. Ne transfer yapabiliyor, ne takıma para buluyor. Artık kimse başkanın söylediklerini ciddiye almıyor. Birgün taraftarın bu kadar futboldan soğuyacağını söyleseylerdi, bu kadarını beklemezdim. Bu sene böyle giderse düşeriz.

 7. Beciriksiz yönetim bizleri ne hallere düsunurdunuz lig basliyorr lig daha bitmis hic birsey yok basaksehir farkli yenerse neler olucak neler.

Bir yorum yazın

Lütfen bir isim/rumuz ve yorum yazın.

Kayıtlı bir kullanıcıyı yorumunuza etiketlemek(mention) için yorumunuzun içerisine örnek @bursasporluyuz şeklinde kullanıcı adını yazabilirsiniz.

Başa dön tuşu