Başkan mucizeler adamı

Bursa Valisi Şahabettin Harput, Bursaspor Başkanı İbrahim Yazıcı'nın yoğun bakım ünitesinde bulunduğu hastaneye geldi. Hastane yetkililerinden bilgi alan Vali Harput, Yazıcı'nın birkaç kez daha aynı sıkıntı ile karşımlaştığını belirterek, "Her seferinde yakınlarının ve benim, 'Bu işi ciddiye alalım. Gereken ne varsa yapalım' dememize rağmen o işi oluruna bıraktı. Maalesef bugün en ciddi darbeyi yedi. Kalbinin uzun süre durduğunu biliyoruz. Ancak bizi sevindiren şey kalbin müdahalelerle tekrar çalıştırılması oldu" dedi.

Vali Harput, doktorlardan bilgi aldığını ifade ederek, şöyle devam etti: "Şu anda vücudun kendi kendisini toplaması bekleniyor. Doktorları herhangi bir tıbbi müdahaleye imkan bulunmadığını ifade ediyor. Şu anki durumunun hastaneye geldiğinden daha iyi olduğunu söylediler. Ancak, durumu ciddiyetini koruyor. Hastanın vücudunun direnciyle belki 1-2 gün içerisinde kendisini birazcık toparlarsa ancak o zaman müdahalelerin yapılabileceğini söylediler. Tıbben herkes gerekeni yapıyor. Sevdikleri, yakınları, herkes dua ediyor. İnşallah İbrahim Bey iyileşip tekrar kulübün başında güzel günleri Bursalılarla, Bursasporlularla paylaşmaya devam eder. Ben kendisini ziyaret ettim. Şu anda şuuru kapalı. Ama nefesini kendisi alıyor. Nefesini kendisi alıyor olması ve beynin çalışması önemli bir durum. Ama olayın ciddiyeti halen daha devam ediyor. İnşallah hayırlı bir sonucu hep beraber görürüz."

"BAŞKAN YAZICI MUCİZELER ADAMI" Bursaspor Hukuk Danışmanı Avukat Öztürk Yazıcı da hastane ziyaretinde yaptığı açıklamada, "Başkan 'mucizeler adamı'. Onun için de hepimiz bu mucizeyi başkandan bekliyoruz. İyiye doğru belirtiler olduğu söyleniyor. Hepimiz doktorların ağzına bakıyoruz. Bu süreç malum biraz uzayabilir de. Neticede tıbbi bir süreç" dedi.

 

DHA

Bir yorum yazın

Lütfen bir isim/rumuz ve yorum yazın.

Kayıtlı bir kullanıcıyı yorumunuza etiketlemek(mention) için yorumunuzun içerisine örnek @bursasporluyuz şeklinde kullanıcı adını yazabilirsiniz.

Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı