Başkan Mayıs’ı bekliyor

Son zamanlar sosyal medya'da çıkan Ozan Tufan ve Harun Tekin transferi hakkında birkaç kelam etmek istiyorum. Şuanda Bursaspor'umuzda hiç bir futbolcumuz ile ilgili transfer söz konusu değildir. Kadromuzu koruyacağız. Josue ve Fernandao ile ilgili çalışmalarımız sürüyor, bonservisini alıp takımımıza dahil etmek istiyoruz.

Sizler taraftarlarımızdan isteğim Bursaspor kulübü resmi sitesi, BursasporTv dışındaki sitelerde çıkan haberlere ilgi göstermeyiniz.

Görevimi bırakmıyorum, hastalık da, sağlık da her zaman Bursaspor'umuzun yanında olacağız. Bizim tek amacımız takımımızı daha iyi yerlere getirmek, gururlu ve onurlu işler yapmaktır. Bursaspor çok büyük bir takımdır. Mayıs ayında kongre de tekrar Bursaspor başkanlığı görevine gelirsem çalışmalarımız daha hızlanacaktır.

Transfer konusunda takımımıza dahil etmek istediğimiz futbolcular var. Sizlerin önerileri benim için önemlidir. Sizler bize oyuncu önerdiğiniz de araştırma tabi ki yapacağızdır.

Şenol Hoca ile 10 yıl daha çalışmak istiyorum. Eğer kongre sonrasında Başkanlık görevine gelirsem hiç düşünmeden Şenol Güneş ile 10 yıl daha sözleşme imzalarım. O çok iyi bir teknik adam. Oyunculara katabilecek çok şeyi var. Takım ona emanet. Allah yar ve yardımcısı olsun.

Recep BÖLÜKBAŞI

Bir yorum yazın

Lütfen bir isim/rumuz ve yorum yazın.

Kayıtlı bir kullanıcıyı yorumunuza etiketlemek(mention) için yorumunuzun içerisine örnek @bursasporluyuz şeklinde kullanıcı adını yazabilirsiniz.

Başa dön tuşu