Başkan Kamat idman sahasına indi

Balıkesirspor maçı hazırlıklarını sürdüren Bursaspor, Özlüce İbrahim Yazıcı Tesisleri'nde çalışmalarını sürdürürken Başkan Erkan Kamat sahaya indi.

Bursaspor Kulübü Başkanı Erkan Kamat ve Futbol Şube Sorumlusu Şenol Tosun, gerçekleşen antrenmanda oyuncular ile yakından ilgilendi. Başkan Erkan Kamat, sağlık ekibi ve futbolcular ile birebir görüşmeler yaptı.

32 Yorum Onay bekleyen yorum yok

  1. @yucel yorumuna yanıt olarak

   Paralı takımların paralı yöneticileri bile takım otobüsüne hoteline gitmiyor Covid bulaştırmasın diye bunlar otobüs otel sarmaş dolaş para prim yok idare edin sözleri bol- ya uzak durun stadyum tesis elektrikler bile 2–3-4 kere sorun oldu – yalvar yakar borçlar öteleniyor bir 100 Milyon Faizi ile eklerler borca elleri devamlı sımsıkı ceblerinde! geldi gidecek yakında hala açıklama veya hesap defterlerini bile kamuoyuna açıp incelemeye kimseyi devet etmediler bumuydu?

   14
   3
  2. @yucel yorumuna yanıt olarak

   Başkanın zerre kadar suçu yok.
   Kulüple ilgili açıklamalar yapmasına da gerek yok.
   Neden başkan olduğunu dos-doğru söylesin yeter.

   16
   6
  3. @yucel yorumuna yanıt olarak

   Maskot baskan.
   İleride torunlarina anlatirsin. Ben zamaninda bursaspor baskaniydim . Bir kurus para harcamadan takimi yonettim diye….

   18
   3
  1. @Leventhocaaa yorumuna yanıt olarak

   Limak elektrik iktidara çok yakın TFF başkanı Diyarbakırlı Nihat Özdemir’in firması, bu firmanın iktidar milyarlarca lira vergi borcunu sildi, limak elektrikte iktidarın yaptığı bu kıyağa karşı borç içinde çırpınan ve altyapı gençleriyle tüm Türkiye’ye örnek olan Bursaspor’un elektriğini kesmeye utanmayacak mı ? İktidar herşeyi özelleştirdiği gibi elektriği de özelleştirdi ve bundan büyük rant sağlayan bir sürü elektrik firması ortaya çıktı, her biri keyfi hukuksuz uygulamalarla milleti artık illallah ettirdi, örneğin açma kapama gibi dünyanın hiçbir yerinde olmayan bir uygulama ile elektrik firmaları müthiş bir vurgun yapmakta. Milletin tükettiği elektrikten zaten verginin vergisi alınırken bu açma kapama olayı bu ülke insanına yapılan büyük bir zulümdür !

   7
   4
 1. Sayın Başkan. Sizleri bir de limak elektriğin önünde görmek isteriz. Tahta kapalı açamıyoruz. Şimdi de elektrik . Ne olacak. ?? Nasıl olacak. ?? Yaa arkadaş lar bu takım ne ara borç batağında yüzer hale geldi. ?? Var mı bir cevabınız. ??

  43
  3
 2. Başkan, bırak sahalarda futbolcular olsun.
  Senin ne işin var orada.
  Sen otur, masa başında elektrik kesintisi sorununu ve daha birçok sorun için çalış. Senin yerin yeşil sahalar değil, çözüm için başkanlık masası.

  15
  4
  1. @Gerçek taraftar yorumuna yanıt olarak

   Alt yapı oyuncularının dahi sözleşmelerini uzatamıyorsun ne işe yararsın?
   Hepsini bedava ya kaçırttırıyorsun bir insan bu kadarmı beceriksiz, kabiliyetsiz olur?

   12
   2
 3. okadar dert arasında bide elektrikle mi uraşılacak ödeme başkan olduna gitsin bence sen ceketi al kapı arkasından kac ve ya bitane futbolcu ver limaka borc karşılında zaten bedava kacacaklar

  6
  1
 4. Daha durun, Ali Dedenizi çok arayacaksınız çorbacılar.. Çulsuz kamat daha elektrik faturasını bile ödeyemiyor cebinden

  2
  22
  1. @ILAYTEKS yorumuna yanıt olarak

   Recep bolukbasinin cezasını Ali ay çekti başarısız başkandi ama bugünleri yaşatmadı cebinden klube borç verdiği parayı alamadı burda aç grubu var 1 forma alıp aslan kesiliyolar ödeyin lan elektrik faturasını ödeyin hadi…

   6
   9
  2. @ILAYTEKS yorumuna yanıt olarak

   Hatırlattığın iyi oldu. Ali ayın yalakası. Bursaspor umuzu bu hale kimler getirdiyse Allah onlarıda perişan etsin. Sende yalakalık yapma sanada giydirirler

   12
   1

Bir yorum yazın

Lütfen bir isim/rumuz ve yorum yazın.

Kayıtlı bir kullanıcıyı yorumunuza etiketlemek(mention) için yorumunuzun içerisine örnek @bursasporluyuz şeklinde kullanıcı adını yazabilirsiniz.

Başa dön tuşu