Başkan: ”Her şey Yolunda!..”

Bursaspor Kulübü Başkanı Recep Bölükbaşı, teknik direktör Şenol Güneş’in isteği ve takımın ihtiyaçları doğrultusunda transfer yapmaya devam edeceklerini ifade etti.

 

Bursaspor Kulübü Başkanı Recep Bölükbaşı, "Bursaspor büyük bir takım, büyük bir camia ve bu nedenle de Bursaspor'da transfer bitmez. Hocamızın isteği ve takımın ihtiyaçları doğrultusunda transfer yapmaya devam edeceğiz" dedi.

 

Bölükbaşı, Bursasporluyuz.Net tarafından verilen iftarda yaptığı konuşmada, "Öncelikle Ramazan-ı Şerif'in Türkiye'ye, Bursa'ya ve Bursaspor'a hayırlı olmasını diliyorum" diye konuştu.

 

Takımın 30 Haziran'da topbaşı yapacağını belirten Bölükbaşı, takımın Özlüce Tesisleri'nde 7 gün antrenman yaptıktan sonra Kartepe'de kampa gireceğini ifade ederek, "Daha sonra ise ayın 17'sinde Bursa'da Avrupa kupası maçı oynayacağız. Bu maça en iyi şekilde hazırlanmaya çalışıyoruz" dedi.

 

Bölükbaşı, takımda her şeyin yolunda gittiğini, birlik ve beraberlik ruhunun tüm ekibe ve taraftarlara yansıdığını belirterek, "Herkes maçların başlamasını bekliyor. Bursaspor, Bursa'nın incisi ve Türkiye'nin en büyük şehir takımı. Taraftarlarımızdan yeni sezonda her şeyi silerek beyaz bir sayfa açmalarını istiyorum. Yeni bir hoca, yeni bir başkan, yönetim ve transferlerimiz var. İyi bir hazırlık evresi geçirip seyircimizin karşısına çıkacağız. Sezon sonuna kadar taraftarlarımız Bursaspor'u en iyi şekilde desteklesinler" şeklinde konuştu.

 

Kongreden sonra kulübe çok fazla sayıda ziyaret olduğunu ve Bursa halkının gerektiği zaman takımına sahip çıktığını dile getiren Bölükbaşı "Takım topbaşı yaptıktan sonra Şenol hocamızla beraber oyuncularımızla görüşüp tanışmak istiyoruz. Elimizdeki yabancı oyuncularla ve menajerleriyle maliyetlerini görüşeceğiz. Oturup orta yol bulmak istiyoruz. Gitmek isteyen olursa da göndereceğiz" dedi.

 

Kulüp Başkanı Bölükbaşı, "Bursaspor büyük bir takım, büyük bir camia. Bu nedenle de Bursaspor'da transfer bitmez. Hocamızın isteği ve takımın ihtiyaçları doğrultusunda transfer yapmaya devam edeceğiz. Görüştüğümüz ve transfer etmek istediğimiz futbolcular var. Bunları yakın zamanda paylaşacağız" ifadelerini kullandı.

 

Kaynak:NTV Spor

Bir yorum yazın

Lütfen bir isim/rumuz ve yorum yazın.

Kayıtlı bir kullanıcıyı yorumunuza etiketlemek(mention) için yorumunuzun içerisine örnek @bursasporluyuz şeklinde kullanıcı adını yazabilirsiniz.

Başa dön tuşu