Başkan Enes Çelik’ten yeni bir müjde!..

Bursaspor Başkanı Enes Çelik Yüzüncü Yıl Atatürk Stadı’nda yeni sezon öncesi yapılacak çalışmalar hakkında bilgi verdi.

Taraftarın daha nezih bir ortamda maçları izlemeleri için gerekenin yapılacağını belirten Çelik, ilgili makamlarla görüştüklerini bildirdi.

TEL ÖRGÜLER YAKIŞMIYOR

Bursaspor Yönetimi Büyükşehir Belediyesi işbirliği ile Yüzüncü Yıl Atatürk Stadı’nda zemin yenileme çalışmalarına başlarken, Yeşil Beyazlı kramponlar önümüzdeki sezon maçlarını hibrit çimde oynayacak.

Başkan Enes Çelik bu konunun haricinde stadyumla ilgili taraftarlardan gelen taleplerin dikkate alındığını ve açıkladı. Enes Çelik 3 konuya dikkat çekerken, ilk olarak tel örgülerin durumuna değindi. Çelik, Stadyumumuzda ilk üç sıranın güvenlik nedeniyle boş tutulması ve tel örgü uygulaması geldiğimiz bu çağda bize yakışmıyor. Bu hususta, İl Güvenlik Kurulu ile kulübümüz adına yapacağımız toplantı ile bu sorunu çözeceğimize inanıyorum. Sorun çözüldükten sonra Bursaspor’a yakışmayacak şekilde tutum gösteren kişilerin stada girememeleri noktasında elimizden geleni yapacağımızı bildirmek isterim.” dedi.

YAŞAM ALANLARI GELECEK

Yüzüncü Yıl Atatürk Stadı’nın yaşam alanlarının çoğaltılması, taraftarların aileleriyle vakit geçirebilecekleri mekanların oluşturulması için bir takım görüşmelere başlanıldığını ifade eden Bursaspor Başkanı Enes Çelik, “Stadyum etrafında taraftarlarımızın aileleriyle birlikte vakit geçirebileceği, maç saatleri dışında da canlılık kazandıracak ve kulübümüze gelir getirebilecek işletmeler açılması konusuyla alakalı belediyelerimizle gerekli görüşmelere başladık. İnşallah en kısa sürede bunu gerçekleştirmek istiyoruz.” ifadelerini kullandı. Stadyumda zemin yenileme çalışmalarının yanı sıra genel temizliğin de yapılacağına dikkat çeken Enes Çelik, “Stadyumumuzda koltuk bakımı, tuvalet ve genel temizlik konularında gerekli çalışmaların yapılacağından şüpheniz olmasın.” şeklinde görüş belirtti.

Kaynak
Bursa Hakimiyet

15 Yorum Onay bekleyen yorum yok

 1. Senelerdir aranan beklenen başkan, içimizde dışa aktarilmayan konulara tercüme olan başkansin. İç ve dış sahada Bursa’ya ve Bursaspor’a yakışmayan davranışta bulunan kişilerinin bir daha maça alınmaması gerekiyor. Özelikle deplasman maçlarına giderken nelerin yaşadığını herkes biliyor o yüzden burda uzun uzun anlatmaya gerek yok,

  48
  1
 2. Stadyumun 4 tarafına en az store büyüklüğünde Burfaş cafelerden açılmalı hem insanları aynı saatlerde gelmesini maç biter bitmez de bir anda yığılarak çıkmasını engeller. Maç bitiminde dostlarla kahve muhabbet olur en azından bir saat sıkışık trafikte beklemektense kaliteli zaman geçirilmiş olur. Bunun gibi cafe restoranlarla orayı yaşam alanı haline gelmeli

  35
  1
 3. Tel örgü Çağ dışı ancak,

  siz bu taraftarlar medeni bir şekilde maç izler diye düşünüyor musunuz?

  Sezon boyunca Çok ceza gelir…

  30
  2
 4. çorbacı, çapulcu, serseri tayfanın yaka-paça o stadyumdan atıldığını görmek, şampiyonlukla eşdeğer bir his olacaktır.

  20
  1
 5. Sayın başkanım stadyumla da ilgilendiğiniz için çok teşekkür ederim yanlız stadyum da başka bir sorun daha var güçlü tezaruhatlar da ses boğuluyor ne söylendiği anlaşılmıyor ses geri geliyor ses düzeniylede ilgilenirseniz daha net daha çarpıcı olacaktır

  18
  1
 6. Ooo Bravo Enez Çelik. Bence şimdiden İbrahim Yazıcı’nın tahtına aday. Tahtı sallamaya başladı bile. Büyük bir vizyoner. Aklına gelen bu ince detaylar şeytanın bile aklına gelmez. Hadi gelsin bakem Ergene Velimeşe siporun başkanının aklına böyle şeyler. Çok zor. Hayatta gelmez. Hee, Esenler Erok’un başkanı, belki.

  3
  23

Bir yorum yazın

Kayıtlı bir kullanıcıyı yorumunuza etiketlemek(mention) için yorumunuzun içerisine örnek @bursasporluyuz şeklinde kullanıcı adını yazabilirsiniz.

Başa dön tuşu