Başkan çok üşüdü!

Başkan Ali Ay karşılaşmanın ilkyarısını protokol tribünde takip etmedi.

Dondurucu soğuk nedeniyle maçın ilk yarısını camekanlı bölümden izleyen Başkan Ali Ay, ikinci yarıda ise sahneye çıktı. Protokol tribündeki yerini alan Başkan Ali Ay’ın çok üşüdüğü her halinden belliydi. Karşılaşmayı Bursaspor yönetiminden 2. Başkan Ali Ademoğlu, Görkem Akbaş ve Hasan Parlakay takip etti.

10 Yorum Onay bekleyen yorum yok

  1. @Deliii Arnavut yorumuna yanıt olarak

   Kardeş sana çok ciddi bir tavsiye sen Bursaspordan uzak dur. Senin ne yorumuna ne de taraftarlığına ihtiyacı yok bu Klubün.Felaket tellalı.Her habere olumsuz yorum. Yeter ya

   31
   6
  2. @Deliii Arnavut yorumuna yanıt olarak

   Amacım Ali Ay’ı savunmak değil lakin çoğumuzun hayalinde göremeyeceği parayı adam çıkardı cebinden çıkardı verdi, tabii ki geri de alacaktır ancak verebilecek durumu varken vermeyip, üstüne cebini daha da dolduranları gördü bu takım, çoğunuz Bursa’daki maça dahi gitmezken adam işini gücünü ve ailesini bırakıp takım ile deplasmanda. Yorum yaparken, haber yaparken önce çuvaldızı kendinize batırın. Ve her seferinde söylediğim gibi, varsa ben bu işi daha iyi yaparım diyen, açıkça aday olsun, oyum onundur. Klavye delikanlılığı kolay 🙂

   33
   9
   1. @tmkus yorumuna yanıt olarak

    Değerli Kardeşim…Sayın Ali Ay.Narettin Hoca Misalindeki gibi Afedersiniz Eşeği Kaybettirip…Buldurmak gibi…Yanlış değil Yanlışlar Transferlerini Yapan Kendisi ve Ekibi.Bir önceki Yönetim de dahil…Biraz empati lütfen.İki de bir cebinden şukadar verdi bukadar verdi…Eyvallah niye Başkan oldu.O Protokol türbününe Vali Bile Oturamıyor değil mi.Bir Bedeli Olmalı…Ayrıca verilen ZARARLARI insanlar sineyemi çeksin…Bence ÜNİ TİMSAH…LİS TİM .Çoğu Asgari Ücret ile çalışan Menfaatsiz Bursaspor umuzu Cefakar Taraftarların Ödediği Lisanslı bir ürün bile. Müsabakaları Bedava En Prestijli yerden izleyenlerden daha Kıymetli…Lütfen Adam Cebinden onu verdi Bunu verdi Demeyi Bırakalım artık.”Kötü Emsal Teşkil Etmez”Saygılarımla.

   2. @tmkus yorumuna yanıt olarak

    kardeş bu kadar çöpü takıma doldurarak bu kadar parayı çöpe atarak sonra cebinden para vererek kahramanlık olmuyor.

    12
    2
   3. @tmkus yorumuna yanıt olarak

    cebinden o kadar paralar vereceğine,yaptığı 20 tane çöp transferden,yarısı bari takıma katkı sağlayıp sportif başarı olsaydı bizim için daha hayırlı olurdu.en azından kendisine borçlanmazdık.

    12
    8
   4. @tmkus yorumuna yanıt olarak

    En büyük problem bu, biz gariban maaşlı taraftar olduğumuz için azcık parası olan adama hemen benliğimizi satıyoruz. Ah Orhan Özselek ah, bu şehirde senin gibi delikanlılar kalmadı, senin gibi onurlu gururlu insanlar kalmadı, zaten şu an sen olsan paran yok diye başkan da seçmezlerdi. Sanki para verenler babasının hayrına veriyor, tüzükte TL verıp TL alacaksın yazdığı halde Euro verip Euro alıyorlar, onu bile tınlamıyorlar. Bursaspor’u kullanarak ticari rant, tanınmışlık, milletvekili oluyorlar. Ama bu kendisinde para olmamanın ezikliğini kulüp başkanının parasıyla övünerek tatmin eden Türk taraftarlarına ( gs, fb, bck, ts, bs, göz göz, antalya) bu futbol cahili başkanlar müstehak.

    13
    2

Bir yorum yazın

Kayıtlı bir kullanıcıyı yorumunuza etiketlemek(mention) için yorumunuzun içerisine örnek @bursasporluyuz şeklinde kullanıcı adını yazabilirsiniz.

Başa dön tuşu