Başkan, Cenk Ergün için ne dedi?

Olay Medya Spor Yazarı Beytullah Süat'ın bugünkü köşe yazısıdır.

Ali Ay “Görüşmemiz oldu. Bize uygun bir isim olduğunu düşünüyorum. Konuştuk, fikir alışverişinde bulunduk. Kongreyi bekliyor” dedi.

Başkan adaylık için net bir ifade kullanmıyor fakat çalışmalarını yapıyor.

Yeni sezonda futbolun başına getirmek istediği ismin bir süre önce Galatasaray’daki görevinden ayrılan Cenk Ergüolduğunu Erkan Sağlık dile getirmişti.

Başkan Ali Ay’la bu konuda görüştüm.

‘Nedir bu işin aslı astarı’ dedim. “Cenk Ergünle bir görüşmemiz oldu. Bize uygun bir isim olduğunu düşünüyorum. Konuştuk, fikir alışverişinde bulunduk. Kongreyi bekliyor. Şuan net bir şey yok. Kabul ederse, neden olmasın? dedi.

11 Yorum Onay bekleyen yorum yok

  1. @Tanju 16 yorumuna yanıt olarak

   cenk ergün bize daha uygun. önder özen de olabilir. ali ayın varlığı sorun değil. problem, bu güne kadar, bu tür profesyoneller ile çalışmaması. şayet çalışsaydı bu kadar çok hata yapmayacak ve bize bu kadar antipatik gelmeyecekti.

   9
   5
   1. @ters köşe yorumuna yanıt olarak

    Profesyonellerle çalışmama konusunda Ali Ay tepkiyi kendi üzerine çekti kardeşim doğru diyorsun da yetersizliği sadece bu değil ki.İstanbul’a karşı duruşu, kalıcı gelir oluşturmaması.Taraftari defalarca rencide etmesi son maç hakarete çevirisi v.s. saymakla bitmez.Bu sebeple Ali Ay’siz bir oluşum inşaAllah…

    7
    3
    1. @Tanju 16 yorumuna yanıt olarak

     Ali ay dan daha iyisini boşuna bekleme. Daha donanımlı olanlar mutlaka var ama bunlar ortaya çıkmaz. Çünkü iki mağlubiyet de başına neler geleceğini kestiriyorlar. Bursa da taraftar ve medya çok Sabırsız ve sonuç odaklı. Bu da kulüp üzerine büyük baskı oluşturuyor. Buna dayanmak her babayiğitin harcı değil. Kaliteli başkan, hoca ve futbolcu istiyorsak ilk yapacağımız iş biraz çenenizi kapatıp desteği arttırmak olmalı

     5
     1
 1. Ya başkan hâlâ kalmayı düşünüyor demek ha? Pes. Vallaha da billaha da pes. Bu kadar da yüz surat Hacı Murat olmak. Şaşırtıcı. İnsanda biraz utanma arlanma olur.

  15
  8
 2. eskiden başkanlık yapmış biri gelirse gelsin remzi cinoğlu olur levent kızıl ilk gelmesi gereken bence olmassa ali ay kalsın adam dürst adam işide öğrendi yeni gelecek olanlar çokmu iyi olacak veya başarılı olacak para vermeye geldiğinde kimse para vermez vermesinde zaten kepçeyle veren kovayla alıyor sonra . menejerlerin ellerine düşmesin takım alt yapıya gereken değer verilsin futbolcu piyasasını iyi bilsin bence en önemliside hoca takımı iyi çalıştırsın yönetim takımın ödemelerini zamanında yapsın birazda taraftara güvensin taraftara kulak versin bu demek değilki taraftar ne derse yapsın

  4
  12
 3. Kesinlikle hayır takımı 100 milyon euro borca sokup tribündeki çocuklarda takim kurar yapar cenk ergun bir ilizyon hata olur bence saglikli kulübe uyan teknik adam yeterli

Bir yorum yazın

Lütfen bir isim/rumuz ve yorum yazın.

Kayıtlı bir kullanıcıyı yorumunuza etiketlemek(mention) için yorumunuzun içerisine örnek @bursasporluyuz şeklinde kullanıcı adını yazabilirsiniz.

Başa dön tuşu