Başkan Banaz “Ali Ay ile…”

Eski Başkan ve yöneticilerden gelen her desteğin önemli olduğunu aktaran ve kendisine kızanlarla ilgili de sert konuşan Başkan Banaz;

“Burada tam tersi, daha önceki hesaplaşmalar başka konulara gidiyor. Mesela eski Başkanlarımızdan Ali Ay’la olan süreç. Bunları yazıp çizenlerin nasıl Bursasporluluk mantığı yürüttüklerini zihnimde oturtamıyorum. Kulübün geldiği durum ortada. Bu saatten sonra kim ne kadar destek veriyorsa başımızın üstünde yeri var.

Bunun tartışılır tarafı yok. Kim nasıl kızıyorsa, nasıl sövüyorsa sövsün. Bu saatten sonra ayrışma değil birleşme olması lazım. 1 milyar borç var. 13 tane yönetim kurulu üyesi ya da Bursa Büyükşehir Belediye Başkanımızın sırtına yüklenecek bir yük değil. Bunun altından kimse kalkamaz. Hep birlikte olursak bunu yapacağız.

Yönetim olarak bize düşen görev bu güveni kamuoyuna vermek. Bunun fazlasıyla gösterdiğimizi düşünüyorum” dedi.

9 Yorum Onay bekleyen yorum yok

 1. Para için karakterimizi satmaya gerek yok o adam yüzünden küme düştük taraftar tepkisin de yüzde yüz haklıdır

  19
  6
 2. Adam haklı, KOCA BURSASPORun manasını bilmeden o koltuğa zoraki oturtulan adam, zamanında BURSASPORu satanları günü kurtarmak için okşamak zorunda.

  11
  14
 3. Bence çok doğru söylemiş sayın başkan. Halimize kedi köpekler bile( mecazen) gülmezken, içimizde hala kuru gurur ve romantizm peşinde olanlar var. Benim için gurur meselesi 2004 te düşmemize sebep olan şiketaşlı ibrahimi hoca diye getirdiklerinde bitti. O zaman ona şak şakçılık yapanlar bu gün gururdan onurdan bahsetmesin. O yüzden Ali ay isterse gelsin koltuğa kurulsun ama yeterki bütün alacaklarını silsin. Hiç olmazsa durmuş saat gibi günde iki kere doğruyu göstermiş olur.

  8
  8
 4. Ali ay kulübü bu duruma getirdigi için
  Alacaklarinin tamamindan feragat etse
  Bile yine aklanamaz fakat gercekler
  Maalesef öyle degil %50 bile silse alacagini
  Ayakta alkislanir kulubun durumu bu

 5. kamuoyu oluşturup yönetici borçlarından kurtulmak çok önemlidir. Başarılar… aynı zamanda 60 yıllık tüm eski yöneticilerin ve ailelerinin destekleri de sağlanmalıdır.

  5
  3
 6. Sevgili Bursaspor’lular bu şehirde yanlışlardan dönmesini çok iyi bilir bakın her gelen yönetime kurtarıcı gözü ile bakıldığı için bu konuma geldik şu an ki yönetim bir yol seçti veya seçmek zorunda kaldı 2 lig de altyapı li bir takım ve bu lig de ödemeleri iyi yaparak bu lig i bilen Bursaspor u bilen hoca getirildi bu arda belediye destekli projeler ile bu lig i kurtaracak kısmı de olsa borçların bir kısmını ödeyerek lig in ilk yarısını görmek istiyorlar şehir taraftar takıma nasıl destek verecek bu arada elbette ki kulüp u iyi yönetemeyen borç yapan vede sözde alacağı olan başkanlar da kendilerinde ben burdayım bakın dercesine bu kampanyalarda gorunuyorlar elbette ki yardım yardım dir mevcut başkan da yok niye yardım yaptın diyecek halı yok bakın bizler 2 yönetimi secmedigimiz için bu durumdayız ilki HY ikincisi de Hüseyin bey i secmedik gerçi sectirmediler demek daha doğru çünkü herkesin çürükleri ortaya çıkacaktı gelen yönetimler hep birşeylerin üstünü örtmek çıkar sağlamak için geldi getirildi yoksa bu sehirin ileri gelenleri bunu bilmese AA mi yoksa EK mi MM mi kadkacak yada ED Bursaspor da yönetici olamaz velhasıl 2 verdi gozuktuler 5 borclandirdilar yancilari tirbun abileri de bu arada yanlarında büyüdü bakın Bursaspor küçüldü borçlandı başkanlık yapan tirbunculuk yapan amigolar zenginledi buyrun doğru mu yanlış mı kimse hiç bir basın mensubu da bunlara değinmiyor yok Bursaspor un taraftarı varmış sizin Kocaeli Umraniye maçlarında kapıların açıldığını konuşmuyor bedava sirke bal dan tatlı misali tirbun cami sevgi saygı ile büyür güçlenir bedavacilik ile degil

  3
  1

Bir yorum yazın

Lütfen bir isim/rumuz ve yorum yazın.

Kayıtlı bir kullanıcıyı yorumunuza etiketlemek(mention) için yorumunuzun içerisine örnek @bursasporluyuz şeklinde kullanıcı adını yazabilirsiniz.

Başa dön tuşu