Başkan adayları için son tarih!

Bursaspor Kulübü'nde alınan olağanüstü genel kurul kararının ardından gözler aday olacak isimlere çevrildi.

Kongre öncesinde Bursaspor’da başkan adaylığını resmileştirmek için son başvuru tarihi belli oldu.

Aday isimlerin 10 Haziran Cumartesi günü Bursaspor Kulübü Divan Başkanlık Kurulu Başkanı Galip Sakder‘e listelerini teslim etmeleri gerekiyor.

İŞTE KULİSLERDE İSMİ GEÇENLER

Yeşil-beyazlı kulüpte yaşanacak kongre heyecanı öncesi kulübün eski yöneticilerinden olan iki ismin kulislerde adı geçmeye başladı.

Bursa Yıldırımspor’da başkanlık görevini yürüten Ekrem Senal ile Yüksel Çolak‘ın adı başkan adaylığı için gündeme gelirken en ciddi adayın ise Ekrem Senal olduğu belirtiliyor.

6 Yorum Onay bekleyen yorum yok

 1. Hangisi transfer yasağını kaldıracağıni söyleyebiliyor? Hiç biri…. Eee neden aday oluyorlar ozaman? Transfer yasağı kaldırılmadiğı sürece bu takım hiç birşey yapamaz..bu sene ucuz yırttık,önümüzdeki sene kesin düşeriz.. takımın as oyuncuları da gidecek zaten..biz kimle sahaya çıkacağız??

  10
  1
  1. @Selim yorumuna yanıt olarak

   Meşhur ve her konuda süper bilgi sahibi olan, yani teknik konulardasüper bilgili, en iyi transferleri yapan, tahtanın nasıl açılacağını çok iyi bilen, futbolculara maçlarda en yararlı taktikleri veren, bir sürü soruna rağmen parasını ve zamanını vererek başkan olan iş adaylarımıza küfredip istifaaaa diye bağıran Bursa mizin meşhur (?)taraftar gurubu aralarından takım çıkartarak maçlarda oynarlar….Biz de stada gider ayakta alkislariz ( selim) kardeşim ne dersin?

   14
 2. EKRAM SENAL Olabilecek en iyi kişidir
  Donanımlıdır tecrübelidir ve gücü vardır
  Sağlam bi listeyle kurtuluş başlayabilir destek olmak gerek

Bir yorum yazın

Kayıtlı bir kullanıcıyı yorumunuza etiketlemek(mention) için yorumunuzun içerisine örnek @bursasporluyuz şeklinde kullanıcı adını yazabilirsiniz.

Başa dön tuşu