Başkan adayları 100 imzayı nasıl alacak?

Başkan adaylarının noterden 100 üye imzalı dilekçelerini, bayramın üçüncü gününe denk gelen 15 Mayıs Cumartesi günü Divan Kurulu’na temsil etmeleri gerekiyor.

Bursaspor’un 22 Mayıs’ta, çoğunluk sağlanamadığı takdirde 30 Mayıs’ta yapılacak olağan genel kurulu öncesinde başkan adaylığı için son 10 güne girildi.

Yeşil-beyazlı kulübün tüzüğü gereği adaylık başvuruları noterden 100 üyeli imza dilekçeleriyle birlikte bayramın üçüncü gününe denk gelen 15 Mayıs Cumartesi günü Divan Başkanlık Kurulu’na yapılacak.

NÖBETÇİ NOTER VAR
Koronavirüs tedbirleri kapsamında 17 Mayıs’a kadar tam kapanma uygulanması Bursaspor’da başkan adaylığı başvuru sürecini etkilemeyecek.

Bursa Valiliği ve Dernekler Masası’ndan konuyla ilgili görüş alındığı, tüzük gereği sürecin belirlenin tarihlerde yürütülmesinde bir sakınca olmadığı belirtildi.

Başkan adayları nöbetçi noterden 100 üyenin imzaları alıp, yönetim kurulu listelerini Divan Kurulu’na teslim edecek.

2 Yorum Onay bekleyen yorum yok

  1. Imza almak için unitimsah a maraton grubuna elmasbahce ye tuna ya veya tirbunculere bir ugramalilar izacet almalı herşeyi bilen ve en Bursasporlular ile aynı akılda olmalılar bizlerde böyle seyredelim sonra suçlu kim diye suçlu futbolcu hoca olur

Bir yorum yazın

Kayıtlı bir kullanıcıyı yorumunuza etiketlemek(mention) için yorumunuzun içerisine örnek @bursasporluyuz şeklinde kullanıcı adını yazabilirsiniz.

Başa dön tuşu