Başka kapıya Uğur Dündar!

Bursasporlu taraftarlarımız 12 Ekim’de Nilüfer Belediyesi’nin düzenleyeceği bir sempozyuma katılacağı açıklanan Uğur Dündar’a tepki gösteriyor.

Sosyal medya hesaplarından bir zamanların Diyarbakırspor formalısı Uğur Dündar’a tepkide bulunan yeşil-beyaz sevdalıları Nilüfer Belediyesi’ne  şikayetlerini ilettiler.

Sosyal medyadaki tepkilerde “Bursaspor Taraftarına terörist yakıştırması yapan şahsı görmek istemiyoruz!” gibi ifadeler yer alıyor.

#BursaSanaAğırGelirDündar

Uğur Dündar‘ın o açıklamalarının videosu şöyle:

59 Yorum Onay bekleyen yorum yok

 1. Siz başka kapiya, hadi… Uğur Dündar bu ülkenin bir değeridir niluferdeki sempozyumun bursasporla ne alakası var siz gücünüz varsa eger saçılım yapıp bu ülkenin çocuklarını toprağa düşürenleri şehre sokmayin

  157
  348
  1. @Dimitar yorumuna yanıt olarak

   Hadi Diyarbakır forması giymişsin;açıklamalarınla örtüşmesi için boynuna bir BURSASPOR atkısı taksaydın anlamı olabilirdi!

   30
   16
  2. @Dimitar yorumuna yanıt olarak

   Öncesi için suçlayacaksınız kabul ama şimdi yaptıklarınızı söylemlerinizi nereye koyacaksınız.Belediyeyi eleştirirken okey ama bunlar gibi salatalarıda eleştireceksiniz…Hatırlayın ne demiştik kimse Bursaspor’dan üstün değil…

   37
   5
  3. @Dimitar yorumuna yanıt olarak

   çok dinlemek istiyorsan sende bir amed forması giy git dinle memnun olur bu ülke düşmanları bu durumdan ama burda ,BURSASPOR sitesinde ,dündarcılık yapma kardeşim.BURSASPOR her siyasi görüşten kişilerin bir yumruk olduğu yerdir ,bu kendini bir halt sanan zavallıda o yumruğu açmaya ,parçalamaya çalışan biriydi o zamanlar,ayrıca o zaman ki tavrı diyarbakır sevdası yüzünden değil,tipik üçüzlerin BURSASPOR düşmanlığı hastalığı yüzündendi.ALLAHŞÜKÜR bu gibi üçüz tipler yüzünden bu şehrin yeşil çockuları terk etmiyor kalesini,her darbede sayımız dahada artıyor birde içimizde ki (söz meclisten dışarı) hayinlere engel olabilsek

   48
   24
  4. @Dimitar yorumuna yanıt olarak

   Dimitar… O çocukları sırtından vurup toprağa düşüren ve o çocukların vatanını düşürmek için çeşit türlü maske ile dolaşan kalemşör ve katilleri bu ülkenin değeri yapiyorsan!!! Ya onlar kadar profesyonelsin!.. Ya da zır cahilsin !.. Evet onların ne Bursaspor la ne de bu ülke ile alâkaları yok!.. Ama bizim onlara alakamız haddinden fazla bilesin…

   48
   13
  5. @Dimitar yorumuna yanıt olarak

   değerler kişiye göre değişir. senin için çok değerli biri benim için hiç bir şey ifade etmeyebilir.
   adamın siyasi kimliği dışında, bildiğim kadarı ile fener kongre üyesi de. sevenleri gitsin dinlesin. bursaspordan uzak dursun o bize yeter. burası Bursaspor taraftar sitesi. onun yüzünden kendi içimizde bölünmeye ve tartışmaya değmez.

   50
   9
  6. @Dimitar yorumuna yanıt olarak

   Ben bölücü terör gruplarından bahsediyorum kardeşim siz niye eksiliyosunuz beni siz uğur Dündar’ı forma giydi diye hedef almissiniz 50 yıllık geçmişine bakmadan demokratik bi ülke burasi

   55
   202
   1. @Dimitar yorumuna yanıt olarak

    Bursa taraftarının kimseyle işi olmaz yeterki damarına basılmasın o gün maçtaydım diyarbakır taraftarı pkk pacavralarını açınca olay patladı istiklal marşımızın sonunda he şimdi uğurmu haklı bursamı.

    29
    12
   2. @Dimitar yorumuna yanıt olarak

    Aynen kardeşim,hdp yandaşlarını almamak lazım bu şehre, Uğur Dündar vatansever bir insandı hatırladığım kadarıyla herkesin hatası olur. Gerek yok böyle şeylere , Biz Büyük Klübüz yakışmaz bize .

    62
    141
    1. @Uludagdan Assagi yorumuna yanıt olarak

     28 Şubatın medya destekçisi, çocuklar cuma namazına gidiyor diye ortalığı ayağa kaldıran kızların baş örtüleri zorla çıkartılırken hzevkten dört köşe olarak haber yapan, pkk sever hdp sever. Yeni yetmeler tabi ki bilmez abilere de bilir ama işlerine gelmez

     25
     11
  7. @Dimitar yorumuna yanıt olarak

   Okul çağındaki çocuklar cuma namazına gitti diye haber yapıp bunu savunan insan mı türkiyenin değeri bakın işinize . Bursaspor taraftarını terörist olarak göstermeye çalışan kişi mi türkiyenin değeri !! Hadi siz başka kapıya!!!!

   64
   23
 2. Bursaspor sevdası her şeyin üstündedir. Maddi çıkarların, Siyasetin, kişisel küslüklerin üzerindedir. Nilüfer Belediyesinin konferansıyla Bursasporun ne alakası var? Bu haberin Bursasporluyuz platformunda ne işi var bunu da anlayabilmiş değilim.

  79
  41
 3. Forma giymesi yanlıştı ama terörist diye bir sözü olmadı yalan habercilik yapmayın.Sürekli herkesi tehdit ederekte bir yere varamazsınız ancak insanları Bursaspor’dan soğutursunuz.Kendi derdimize bakalım,Bursaspor’u bu hale getiren siyasetçilere başka kapıya deyin delikanlıysanız.

  66
  42
 4. İNEGÖL OTOGARININ KARŞISINDA İNEGÖL KARTALLAR DERNEĞİ VAR .. BUNA SESİMİZ ÇIKMIYORDA ONA ÇIKIYOR OLMASI GARİP .. DÜNDARIN SÖYLEDİKLERİDE YUTULUR CİNSTEN DEĞİL KABUL ETMİYORUM FAKAT ONDAN ÖNCE NİCE HALLEDİLMESİ GEREKEN KONULAR VAR.. BENCE BUNU SİYASİLERİN YALAKALARI YAPTIRIYOR NET .. BİZİ HEP KUTUPLAŞTIRMA PEŞİNDELER..

  51
  22
 5. Yapmayın etmeyin. Uğur Dündar cumhuriyet değerlerinin, Atatürk ilkelerinin ender kalan yılmaz savunucularındandır. Bu ülkenin onun gibi insanlara ihtiyacı var. Diyarbkır olaylarından sonra mert bursa insanı diyerek özür dilemişti. Kampanya yanlış.

  40
  38
 6. Bu ülkenin yarısı pkk yı şirin göstermek isteyip akil insanlar çıkaran kişilere okyanus ötesi hoca efendi deyip gözyaşı dökenlere oy verdi.
  Siz uğur dündarımı tartışıyorsunuz.
  Komiksiniz

  38
  23
 7. Ben seviyorum uğur dündarı.. izlemek istemeyen gelmesin kardeşim.. spor bi yana sempozyum bi yana.. birbirleriyle ne ilgisi var bu olayın?neyi protesto ediyorsunuz?siyaset yapmayin burda!bütün bursasporlular adına da ahkam kesmeyin.. bursaspor kimsenin tekelinde değildir!bu site yöneticilerinin tekelinde hiç değildir!gidin sevdiginiz partiye üye olun.. orda siyaset yapın!!

  37
  38
 8. Uğur dündar ın her zaman kime hizmet ettiği bellidir. Terörist i sevimli gösterir, ufacık suçsuz çocukları teröristmiş gibi haber yapar.

  33
  30
 9. Siz başka kapıya Uğur Dündar adamdır..Nerede ne yapacağını sizden iyi bilir bu memleketin kanını emen tonla gazeteci var gidin onlara bu ne faşistlik bu başlığı derhal değiştirmelisiniz.

  32
  33
 10. Diyarbakır bizim ülkemizin bir parçası değilmi orayı terörle özdeşleştirmek en büyük faşizmdir.Bırakın bu tek tip kafaları her köşesi ile kültürü ile gelenekleri ile güzellikleri ile bizimdir bu ülke kutuplaşma en büyük faşizmdir.

  29
  21
  1. @Sinan Demir Berlin yorumuna yanıt olarak

   Burada kimse Diyarbakır’a laf etmiyor ülkemizin her şehri bizim için vatan toprağıdır . Bunun adı Diyarbakır,Urfa,Şırnak,Bursa,Ankara, Edirne fark etmez bizim burada PKK yı destekleyen kişilere karşı bir tavrımız var. Diyarbakır halkının tamamını PKK lı demek tabi ki yanlış ama seçimlerde çıkan oylarda görmemek mümkün değil. Sizinde kullanmış olduğunuz faşist kelimesi size aittir ve sizi temsil etmektedir Bursaspor taraftarını değil.

   18
   3
 11. Ne alakası var? Daha önce sayısız defa geldi o zaman neden tepki göstermediniz de şimdi neden bu tepki? Boş yapmayın. Buna gelene kadar nelere sıra var

  27
  19
 12. Uğur Dündar’a sırf ATATÜRK’ÇÜ olduğu için giydiren aktroylar lütfen yukarıdaki videoyu izlesinler.
  Uğur abinin Büyük BURSASPOR taraftarına söylediği terörist yakıştırması varmı.
  Aksine videonun en sonunda Büyük Bursaspor taraftarına saygılar selamlar diyor.
  Nerenizden uyduruyorsunuz bunları.
  Nedir bu Atatürk düşmanlığı.

  23
  19
  1. @Zirve yorumuna yanıt olarak

   sevgili kardeşim, Kemalizm kimsenin tekelinde değil. hele, hele uğur dündarın hiç değil.
   bu ülkenin, ben de dahil % 95 i zaten Atatürkçü. insanların öfkesi, örneğin, izmir marşını sadece kendine maaleden zihniyete ve Atatürk istismarına… en azından ben böyle düşünüyorum.
   eski Kemalistler artık kalmadı. şimdi yeni, yeni laik amerikancılar türemeye başladı.

   ”bağımsızlık benim karakterimdir” M.K.Atatürk.

   haa, bu haber bu şekilde verilmelimiydi? tabi ki hayır.
   ayrıca, biz de bu siteyi takip ediyor, buradaki hakim görüşün ne olduğunu ve burada geçmişte neler yaşandığını çok iyi biliyoruz.
   DÜN ; bu platformda iktidar söz konusu olduğunda, ”vurun abalıya!” yapanlar,
   BUGÜN ; muhalif bir isim söz konusu olunca ”ayıptır, günahtır, yapmayın, etmeyin, falandır, filandır!”
   bu büyük haksızlık.
   DÜN ; siyasetin ağababasını yapanların,
   BUGÜN ; yapılan bu yorumlardan şikayet etme hakları yok.
   elbette herkesin bir dünya görüşü olacaktır. ama bunu tartışmanın yeri burası değildir. burası Bursasporluların taraftar sitesidir. burada,
   ”’söz konusu Bursaspor ise, siyaset teferruat olmalıdır!”’
   dün de, bugün de, yarın da…

   13
   9
 13. Bursaspor taraftarının terörist olmadığını futbolseverler bilir. Ancak senin türkiye düşmanı olduğunu tüm Türkiye bilir.

  16
  27
 14. evet bay çokbilmişler o gün bu adam yerine konan zat o formayı ne maksat ile giymiş olabilir acaba onu açıklarmısınız sayın demokrat beyler !!!???

  15
  17
 15. Taraftarımıza böyle çirkin ithamlarda bulunan bir adamı bende şehrimde istemem ama bir zamanların Diyarbakırspor formalisi ne demek ? Diyarbakır bizim şehrimiz değil mi ? Diyarbakırspor forması giyen de mi terörist oluyor ? Diyarbakır da Hakkari de Tunceli de bizim şehrimiz , vatanımızın bir parçası . Siz doğudaki sehirlerimize böyle yaklasirsaniz yazık . Ve unutmayın ki İstanbul’daki terörist sayısı doğu illerimizden fazla . Lütfen haberde ki bu söyleminizi değiştirmenizi rica ederim . Bursa’mıza yakışmaz.

  14
  14
 16. O maçtaydım. Istiklâl marşında saygısızlık yaptılar bizde gerelen tepkiyi verdik hatta o günlerde starda beraber haber yapan kankisi yilmaz ozdilde bursa formasiyla çıkmıştı bunlar çakal

  12
  14
  1. @Namık kemal yorumuna yanıt olarak

   uğur dündar diyarbakır forması giyip bursasporu eleştirmiş,ÇAKALL.yılmaz özdil bursaspor forması giyip şampiyonluk yolundaki bursaspora destek vermiş oda ÇAKALL. burda çakalın kim olduğunu anlamak için fazla kafa yormaya gerek yok sanırım….

 17. Siyasi olarak uğur dündarla aynı görüşü paylaşmama rağmen o sene uğur abi yanlış yaptı gaza geldi heralde bilemiyorum önemlide değil siyasi görüşüm başka bursaspor başka uğur dündar gelmesede olur.

  12
  6
 18. BURSASPORUN DİYARBAKIRDA YAŞADIĞI OLAYLARA ÇANAK TUTAN BU ŞAHIS BU KADAR YORUM YAPTIĞI BURSADAKİ DİYARBAKIR MAÇINI İZLEMİŞMİDİR ACABA O GÜN BURSA TARAFTARLARININ OLDUĞU YERDEN BİR TANE BİLE KOLTUK KIRILMADIĞI HALDE DİYARBAKILILARIN OLDUĞU TRÜBÜNLERDEKİ KOLTUKLARIN BÜYÜK KISMI KIRILARAK BURSA TRÜBÜNLERİNE ATILMIŞTIR. MADEM UĞURCUM İSTİKLAL MARŞINA EŞLİK ETMELERİ GEREKTİĞİNDEN DE BİRAZ BAHSETSEYDİNDE BU MEMLEKETE BU DEVLETE SAHİP ÇIKTIĞINA BİZLERİ İNANDIRABİLSEYDİN.

  10
  1
 19. UĞUR DÜNDAR elbettekibu ülkenin bir değeri.Fakat yaptığı iş o gün BURSASPOR ve BURSA HALKI için köz köz gözlerimizin kapatılması gereken bir KUSUR VE İTHAM DA DEĞİL.
  Gelsin ve konuşsun.BURSA ve BURSASPOR umuz için söylediği kem sözlerden özür dilesin.Değerli başkanımız MUSTAFA BOZBEY de bu şekilde bir kalp kırıklığını telafide aracılık etmiş olur.
  BURSASPOR elbette siyasete alet edenlerden çektiği kadar kimden çekti.Hakkımız göz göre göre yendiğinde nerede bu siyasiler.Stad diyerek 700 milyona yutturulan kazığın daha önümüzde nice dertlere açık olduğunu söylemeye gerek yok.
  ACEMLER-BURSASPOR istasyonundan 270 metelik mesafeyi halledemeyen BELEDİYE BAŞKANI olduğunu zannedenler var.Şehre,BURSASPORUMUZA ve bizlere bu azap değilde nedir.
  REKRAASYON ALANI İLAN ET O ALANI HEM SAHİBİ KAZANSIN HEM BURSA HEM TARAFTAR AZAPTAN KURTULUR.
  STAD YAPILDI AÇILIŞ TÖRENİNDEN BU YANA 4 YIL GEÇTİ.NE OTOPARK,NE YOL,NE İŞYERLERİ NE DE İNSANLARIN STAD İÇİNDE YEME-İÇME DERDİ BİTMEDİ.
  Siyaset yapmayalım amma siyasetçiyede KAZ GİBİ YOLDURTMAYALIM.

  9
  12
 20. Ataturk stad azeri ve Türk bayrağı alimaya lara oy verenler bugün uğur Dündar laf sokmak yarışa girmişler balık hafızalar

  10
  11
 21. Siz videoyu izlemiyorsunuz galiba, adam teröre lanet ediyor, bizden de Bursa’nın Güzel İnsanları diye bahsediyor.
  Bu haberin amacı farklı!!

  10
  8
 22. o gün yanlış yaptı sonra özür diledi..a haberciliği yapmayın kardeşim…ülkenin bir değeridir uğur dündar…kın nefret tohumları ekmeyin hepimiz kardeşiz.. diyarbakırlısıda tunceliside yeterki vatan bölücülerine geçit vermeyelim…admin kaldır bence siteden…

  8
  8
 23. “Ben Bursa’da oynanan ilk maçtan sonra sunduğum ana haber bültenine Diyarbakırspor formasıyla çıkmıştım. Bu davranış tüm Diyarbakır kentinin terör örgütü ile ilişkilendirilmesine karşı tepkiydi. Ama son oynanan maçta Diyarbakır’da İstiklal Marşımızın ıslıklanmasını, yuhalanmasını ve kaya büyüklüğünde taşların atıldığını gördükten sonra ırkçı olarak suçladığımız Bursalı vatandaşlarımıza haksızlık yaptığım düşüncesine kapıldım ve özür dilememiz gerektiğini düşünüyorum. Bursalılar bu ülkenin üreten, çalışkan, kanunlara saygılı ve ülke ekonomisine katkı koyan önemli insalarıdır.”
  Herkes hata yapabilir. Önemli olan yaptığın hatayı anlayıp özür dileme olgunluğuna sahip olabilmektir.

  8
  6
 24. Malesef şu ülkede sapla samanı ayıramayan ve sürekli kaostan beslenen zihniyetler bitmiyor. Doksan dakikalık bir spor müsabakasını nerelere taşıyoruz ve aradan geçen yıllar kin ve nefretimizi azaltmıyor. Yazık çok yazık.

  7
  6
 25. La ne cok pkk sevici varmis aramizda adam ataturkcu diye dine kufretsin pkk seviciligi yapsin cumaya giden cocuklari kapali ogrencileri elestirsin sonra ataturkculer dinsiz ateist deyince kiziyonuz ama bak adam sadece ataturkcu diye nasilda desteklemisiniz, bumudur ataturkculuk

  6
  3
 26. Bu kisi cok degisik bir insan nerede ne yapacagi belli olmayan sözde gazeteci ! Bizde cogu zaman demokrasi denince Avrupa baz alinir ama bu zat Avrupa da olsa bu haberden sonra elinden lisansi alinir hatta ceza Bille verilirdi..ortaligi karistirmak ve bir Spor kulübüne hakaret Almanya da hic bir zaman af edilmez…
  Bundan cesaret alan Diyrbakirspor o seine ligten cekilecek ve Feneve yaranacakti ama Allah büyük sampiyonluk son maca kalmisti..
  Ugur efendiyi masum gören bir kisi Bursasor lu olamaz bizi sadece Türkiye ye degil tüm Dünya ya sikayet etti..

  6
  3
 27. Uğur dündar faşistin kralıdır. İnsanları görüşleri, inançları, kıyafetleri, etnik kökenleri nedeni ile ömrü boyunca ayrıştırmıştır. Diyarbakırı veya Diyarbakırsporluları sevdiği için o eylemi yapmadı. Her zaman yaptığı gibi ayrıştırmak için yaptı.

  6
  2
 28. Uğur Dündar ne kadar hatalıydıysa bu hareketinde, ona buna vatan haini diyenler de o kadar hatalı. Utanmıyor musunuz insanları siyasi görüşünden dolayı ayrıştırmaya? Hele hele Bursaspor için birleştiğimiz zamanlarda, böyle bir sitede.

  5
  9
 29. Kukla dediğin adam sen ben zehirlenmeyelim diye yıllarca arena yaptı bilen bilir he o maçta bende vardım fakat Diyarbakır da yaşananları görünce yanlış yaptığımızı kendimize bu kadar kin besletmememiz gerektiğini anladım.Belkide Uğur abide senin benim yada futbolcularımızın başına daha ağır şeyler gelmesin tansiyon düşsün daha önemli problemlerimizle uğraşalım istemiştirde haberimiz bile yoktur.

  3
  8
 30. Milleti galeyana getirme . Sen kimin adamsın kardeş söyle de bilelim? Burasısiyaset yapılacak platform da değil çeşitli görüşte tonla insan var. Bu haberi kim sunduysa klübe büyük kötülük yapmıştır net.

Bir yorum yazın

Lütfen bir isim ve yorum yazın.

Kayıtlı bir kullanıcıyı yorumunuza etiketlemek(mention) için yorumunuzun içerisine örnek @bursasporluyuz şeklinde kullanıcı adını yazabilirsiniz.

Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı