Başka Bursaspor yok!

Bursa’nın gözbebeği, ülkemizi Şampiyonlar Ligi’nde temsil eden, çocuklarımıza bırakabileceğimiz en büyük miras olan Bursasporumuzun yaşaması için gerçekleştirilen etkinliğe destek veriyoruz.

Bursasporlu taraftarlar sosyal medya hesaplarından #BaşkaBursasporYok hastagi ile cumartesi günü yapılacak etkinlik için organize oluyor.

Yeşil-beyaz sevdalılarının başlattığı bu paylaşımlar twitter’da tt oldu.

Ailece katılacak etkinlik Özlüce İbrahim Yazıcı Tesisleri’nde gerçekleşecek.

20 Yorum Onay bekleyen yorum yok

 1. Akepe nin kalesi isen o kaleye cok gol girer..neden dersen , surundugun halde akepeye oy veriyorsan bu takimin dususune engel olamazsin

  25
  22
  1. @Sem yorumuna yanıt olarak

   Ben normalde chpliydimde yıldım artık bu çok bilmiş lümpenlerden ilk turda Sinan ogana verdim oyumu ikinci turda CHP’ye vereceğim son oyu kullandım . Bir sonraki seçimde direk Tayyip Erdoğan’a vereceğim. AKP’nin kalesi bizzat CHP’nin kendisi o yüzden çok gol yiyor bunu iyi bilirsiniz

  2. @Sem yorumuna yanıt olarak

   dakka bir gol bir kendi kalemize!
   hay başına akp kadar taş ……..
   ulen seçimler bitti.
   kulüp bitti.
   bi siz bitmediniz…!!!…

   11
   7
   1. @2. mustafa yorumuna yanıt olarak

    işte tipik muhalefet kafası!
    demek ki size göre hala kulübü buralara kimlerin düşürdüğü belli değil!
    ana okulu öğrencileri bile bunu öğrendi ama siz siyasette olduğu gibi sportif konularda da sınıfta çaktınız.
    çünkü insanınıza, kulübünüze, şehrinize, ve kulübünüze o kadar fransızsınız (yabancı) ki…

    7
    7
 2. Bursasporun buralara düşmesi 12 yılı buldu.
  eski günlere dönmesi en iyimser yaklaşımla 5-6 yılı bulur. o da en doğru bir planlama ile.
  şayet bu süreçte medyası hiç bir şeye maydanoz olmayacağının garantisini.
  taraftarı da skorlar ne olursa olsun tribünde çatlak sesle çıkarmayacağının garantisini verirse ancak o zaman herşey kendiliğinden yoluna girebilir.
  bunun dışında ki her etkinlik, rüya, hayal, masal, biraz da argo ifadeyle çene suyu çorbadan ibaret olacaktır.
  HASTALIĞIMIZ: kulüp ve camia olmaktan çıkmış olmamız.
  HEDEFİMİZ: kurumsal kulüp yapısını inşa etmek.
  İLACIMIZ: zaman, sabır, birlik, sevgi, sorgusuz-sualsiz, ve kayıtsız-şartsız destektir…

  11
  3
 3. Beklediğimiz ama çok geç kalınmış bir etkinlik, Şehir sessiz , suskun, kızkınlık, küskünlük var, kaos içinde.Bursaspor un ne kadar büyük olduğunu değerli olduğunu biliyoruz.Bursaspor bizlere mirasdır ve şehrin en büyük markasıdır.Bursaspor bir ana bir baba bir evlat gibi Bursaspor a yapılanlara kızabilir öfkelenebilir lakin hiçbir Bursasporlu küsemez , Bursaspor a armasına sırtını dönemez.Bu şehrin tek takımı ve gözbebeği, Başka Bursaspor yok ,bir tane Bursaspor var onun nezninde herkesi ama herkesi sadece taraftarımız değil, eski başkanları, yöneticileri, hocalarımızı , eski futbolcularımızı ailelerini, kurucu üyelerimizin ailerini Bursaspor u seven herkesi İbrahim Yazıcı özlüce tesislerine gelmesini bir Bursaspor lu olarak gelmenizi rica ediyorum.Tek noktamız Bursaspor ise neden kaos birlik beraberlik inanmak Bursaspor u şehri ayağa kaldıracaktır.Şehirde bu suskunluğu sesizliği küskünlüğü son verme günüdür.5 kulübümüz için, kurucu üyelerimiz için, yitirilen yürekler için bu şehir ve Bursaspor adına emanetimize göz bebeğimiz Bursaspor için el ele kol kola birlikte güzel günler görmek için birlikte olalım.Herşey Bursaspor için renktaşlarım.

  10
  2
  1. @1963 yorumuna yanıt olarak

   Eksi veren ya başka takımlı ya da aklı dengesi bozuk art niyetli birilerini eleştiri de bulunmuyorum ki sadece temenni de bulunarak birleştirici bir yazı yazdım.

 4. beyler bu taraftar ertuğrul hocaya küfür etti. bu adam bizi şampiyon yaptı. inanın benim çok param olsa neden bursaspor a başkan olayım ki. 2 hafta mağlup olucaz sonra dünkü bebeler bizim sülalemize küfür edecek. birde ne yalan söyleyeyim cumartesi akşamı saat 6 da Karşıyaka-Efes maçı var. onu izlemeği tercih ederim.

  7
  3
  1. @onun ki bunun ki yorumuna yanıt olarak

   Bi küfür muhabbetidir gidiyor, kardeşim burası Türkiye cumhuriyeti devleti, kanunu var polisi var mahkemesi var, kimse kimseye küfür edemez, edeni kolundan tutup içeri atacaksın cezası en az 2 yıldan başlıyor. Şimdi her yerde kameralar var statta, kim küfür ettiyse hepsini grup halinde nöbetçi mahkemeye çıkarıp içeri atacaksın, göreyim bakayım kim kime küfür ediyormuş

   3
   2
 5. Arkadaş asgari ucretle calisanin verecegi 3 kuruş ile bir halt olmaz . Şirketler fabrikalar Cumhuriyet tarihinin en yuksek kar`ını kazaniyorlar . Günde 20 fabrikadan 2 ay da dolaşın 1000 tane fabrikayı her biri kendileri icin cerez parası olan 50 bin euro verse bizim borc komple kapanır . Baska şekilde de kurtulamayiz .

  6
  1
 6. Alinur Aktaş ve şu an ki yönetime sallayanlar haydi görelim sizlere sahne sizin var mı o … Çıkın da görelim alkışlayalım sizi. Çıksın işte hazır fırsat eski nilüfer belediye başkanı aday olsun .

  1. @Kemal yorumuna yanıt olarak

   Neden onlara sesleniyorsun ki onlarmı boşalt tı bursasporun içini bursasporun içini boşaltanlar ismi recep ali olanlar bursasporun parası ve kariyeri varken hep bu adamlar vardı bursasporun etrafında yediler bitirdiler şimdi uzaktan yakından ilgisi olmayanlara gelin diyorsunuz neden gelsin ler aptalmı bu insanlar şampiyon olduğumuzun ertesi senesi ŞAMPİYON BAŞKANIMIZ İBRAHİM YAZICIYI BİLE AFAROZ ETTİLER adam yapılanlara dayanamadı kalp krizinden vefat etti bu günahları işleyenleri hala savunuyor ve koluyorsunuz ya sizlere ne diyeceğimi bilmiyorum bu hesaplar bir gün sorulacak bu dünyada olmasa bile öbür dünyada mutlaka hesap verecekler şeytanların ve yetim hakkı na göz dikenlerin bu kadar savunalaçağı bir devire rasladığım için kendimi şans sız hissediyorum sorarsan müslüman ülkeyiz

   4
   1
   1. @kanka yorumuna yanıt olarak

    Tutturmussunzu bu hesaplar bir gün sorulacak diye. Yahu niye erteliyon gel bugün sor . Bütün muhalefet ayni kafada . Chp iktidar olunca milliyetciler sinecek saniyor . Yahu iktidara kim gelirse gelsin bu vatani sizlere yar etmeyiz . Cikin sokaga da keselim

Bir yorum yazın

Kayıtlı bir kullanıcıyı yorumunuza etiketlemek(mention) için yorumunuzun içerisine örnek @bursasporluyuz şeklinde kullanıcı adını yazabilirsiniz.

Başa dön tuşu