Basına kapalı dedikoduya açık

Bursaspor’da her yıldızı parlayan futbolcuda olduğu gibi, Batalla ve Pinto’da da transfer spekülasyonları başladı. Garip olan ise haberi basına kapalı antrenmanı izleyen muhabirin yapmasıydı. Basın Sözcüsü Selçuk Eren de habere ‘yalan’ tanımında bulunarak tepki gösterdi.

 

Daha önceki yıllarda Sercan Yıldırım, Volkan Şen, Ozan İpek, Serdar Aziz gibi futbolculara uygulanan transfer spekülasyonlarının kurbanları bu sefer son ayların yıldızları Pinto ve Batalla oldu. Beyaz TV Muhabiri Mustafa Çevik, Twitter adresinde Ertuğrul Sağlam'ın basına kapalı olan antrenmanı kendilerine açtığını yazarken, daha önce As TV'ye ve kulübün resmi televizyonuna konuşan Tuncay Şanlı için de; "Sadece Lig TV'ye konuşan Bursaspor TV'ye bile konuşmayan Tuncay Şanlı'yı konuşturdum" yorumunda bulundu.

Yine oyuncuları sattılar Basına kapalı antrenmanda tesis çevresinde bile kuş uçmazken, İstanbul'dan bir kanalın muhabirine ve kanalına izin verilmesi durumun vahametini gözler önüne serdi. Mustafa Çevik paylaşımını bu yazıyla da sınırlı bırakmadı ve transfer spekülasyonlarını da belirtti. Batalla'yı Galatasaray ve Trabzonspor'un istediğini iddia eden Çevik, Pinto için de Beşiktaş'ın nabız yokladığını yazdı. Beyaz TV muhabiri, Pinto'nun gitmesinin zor olduğunu ancak Batalla'nın satılabileceği yorumunda da bulundu.

Kimsenin gücü yetmez Beyaz TV muhabirinin Twitter'dan yazdığı haberlere sert tepki gösteren Bursaspor Kulübü Basın Sözcüsü Selçuk Eren, Batalla ve Pinto'yu transfer etmeye kimsenin gücü yetmez" dedi. Eren; "Taraftarımız yalan ve asılsız haberlere itibar etmesin. İki futbolcu da bizim gözbebeğimiz. Batalla ve Pinto'yu bizden almaya kimsenin gücü yetmez" diyerek habere tepkisini ortaya koydu.

 

Bursa Hakimiyet

Bir yorum yazın

Kayıtlı bir kullanıcıyı yorumunuza etiketlemek(mention) için yorumunuzun içerisine örnek @bursasporluyuz şeklinde kullanıcı adını yazabilirsiniz.

Başa dön tuşu