Başın sağolsun Sedat Özden

Bursaspor'un efsane kaptanı Sedat Özden'in (Sedat 3) annesi Servet Özden vefat etti. Özden'in cenazesi Fethiye Mezarlığı'na defnedildi.

Unutulmaz ismin annesi Servet Özden’in cenazesi, koronavirüs tedbirleri kapsamında Fethiye Mezarlığı’na defnedildi. Bursaspor Kulübü de konuyla ilgili şu mesajı yayımladı: “Divan Kurulu Üyemiz ve eski futbolcumuz Sedat Özden’in annesi Servet Özden’in vefat ettiği haberini büyük üzüntüyle öğrenmiş bulunuyoruz.

Merhumeye Allah’tan rahmet; ailesi ve sevenlerine başsağlığı dileriz.”

15 Yorum Onay bekleyen yorum yok

  1. @YaVuzBu yorumuna yanıt olarak

   Sedat Kaptanımız başkan olsa. Finans dışardan sağlansa. Bayern Münih Modeli gibi. Eski futbolcusu Rummemige Başkan. Ayrıca başınız sağ olsun kaptanım

   13
   1. @Günay yorumuna yanıt olarak

    Benim aklımdan da öle bişi geçmişti çünkü,

    Sedat 3 en Bursaspor’lu.

    Ama ortadan kaybolup gitti …en çok sevdimiz kişilerden birisi. Sedat 3 abimiz.

    13
 1. Başın sağolsun büyük kaptan ALLAH rahmet eylesin mekanı cennet olsun inşallah.Şimdiki topçulara senden ve senin gibi olanlardan sürekli bahsetmek lazım.

  23
 2. Başın Sağ olsun kaptan. Her canlı ölümü tadacak Ne muhterem insanmış ki senin gibi beyefendi bir oğul yetiştirmiş. Allah Annenizi sevdiklerinle buluştursun.

  13
 3. Senin adınla. Adım attım. Atatürk stadına. Yıl 1978…. ((sedat 3)) başın sağolsun büyük kaptan. Sen formasını satmayan onurunu satmayan adam olarak daima kalbimizde ayrı bir yerin var. Seni seven kalpler her zaman yanında.

 4. İnna lillâhi ve inna ileyhi raciun büyük kaptan başınız sağolsun allah rahmet eylesin allah sabırlar versin inşallah

 5. G.S’ye 50 metreden koymuştu İstanbul’da. Dakka 89. Maç 1-1 bitmişti. Ne maçtı bee. Büyük kaptaaannn. Başın sağolsun

Bir yorum yazın

Lütfen bir isim/rumuz ve yorum yazın.

Kayıtlı bir kullanıcıyı yorumunuza etiketlemek(mention) için yorumunuzun içerisine örnek @bursasporluyuz şeklinde kullanıcı adını yazabilirsiniz.

Başa dön tuşu