Başarı için önce hayalini kurmalıyız..

Bursaspor Teknik Direktörü Şenol Güneş, Özlüce Tesisleri'nde basın toplantısı düzenledi. Başkan Bölükbaşı'nın ‘Yeniden tarih yazabiliriz’ yorumunu değerlendiren Şenol Güneş, “Başkan tarih yazmaya müsait. Hepimiz hayal kurmalıyız ve başarının ilk adımı olarak görmeliyiz. Yönetimler de istiyor. Başkanın da bu hayalleri var. Önce bir işimizi yapalım, çok çalışalım, sonra tarih haline dönüştürürüz. Biz bir takım yapıyoruz. Sene sonunda bu çok iyi bir kadro, koruyalım dememiz lazım” dedi.    ,

2010 YILINA GÖNDERME  

Oyuncuları yarıştırıp kazanan takım haline getireceklerini sözlerine ekleyen Güneş: “Şu anda aldığımız sonuçlar ve oynadığımız oyun umuttur. Büyük başarılar için adımları küçük atıyorsun. Ondan sonra giderek hızlanacağız. Başkanın düşüncesine katılıyorum. İnşallah öyle bir takım yaratırız ve bunu çocuklarımıza anlatırız. Tıpkı 2010'daki gibi. Başkanın bu düşüncesine ayak uydurmak için çok çalışacağız” açıklamasında bulundu.   

İYİ OYUN DEVAM ETMELİ  

“Biz ilk 5 içinde olmayı başarı kabul ediyoruz. 5'in üstünde ne alırsak bizim için iyi” ifadesini kullanan deneyimli çalıştırıcı; “Şu an bizim düşündüğümüz puanın altında gidiyoruz. Benim üzüntüm kaybedilecek maçlar değildi. Hepsiyle berabere kalsak şu an biz birinci olacaktık. Takımın değişikliğe uğrayacağını düşünüyorum. Acele etmek doğru değil. Aldığımız sonuçlar da bizi yanıltmasın. İyi oyun anlayışımızı devam ettirmemiz lazım” ifadesini kullandı.    KİMSEYLE GÖRÜŞMEDİM   Trabzon'da kadro dışı kalan Mustafa ve Zeki ile ilgili yöneltilen soruya Güneş, “Trabzon'da hiçbir oyuncuyla temasım olmadı. Bize de yararlı olursa o zaman düşünürüz. Sonra yarın öbür gün konuştun demesinler. Bize patlamasın o iş” açıklamasında bulundu.    

 

Ozan DEMİR Bursa Hakimiyet

Bir yorum yazın

Lütfen bir isim/rumuz ve yorum yazın.

Kayıtlı bir kullanıcıyı yorumunuza etiketlemek(mention) için yorumunuzun içerisine örnek @bursasporluyuz şeklinde kullanıcı adını yazabilirsiniz.

Başa dön tuşu