Başakşehir’in Muhammed teklifi ne olacak?

Başakşehir Başkanı Göksel Gümüşdağ'ın Bursaspor eski Başkanı Ali Ay'a bizzat 1,5 milyon Euro teklif ettiği Muhammed Şengezer konusunda henüz somut bir adım atılmadı.

O dönemde Ali Ay gelen teklifi kabul etmemişti. Şu günlerde ise İstanbul ekibi Bursaspor‘un alacağı tavrı merakla bekliyor. Yeni başkan Mesut Mestan bu konuda da sessizliğini koruyor. Turuncu Lacivertliler‘in teknik direktörü Okan Buruk‘un ısrarla kadrosunda görmek istediği genç file bekçisinin akıbeti şu an için tam anlamıyla muamma. Muhammed için Başakşehir‘in dışında birkaç takımın daha teklif yapmaya hazırlandığı ifade ediliyor.

12 Yorum Onay bekleyen yorum yok

 1. Bu çocuk gerçekten gelecek vaad ediyor. Trabzonsporun Yusuf ve Abdulkadir için aldığı tavrı biz de Muhammet için almalıyız. Yoksa yine çok pişman olucaz.

  69
  2
 2. Muhammed elimizdeki en özel yetenek ! Diğerleri iyi futbolcu sadece . Kendi evladımız ve Bursalı Bursasporlu ne ihtar gonderdi ne sözleşme imzalarken diretti. Bence Muhammed bir dursun diğerlerine bakalım.

  45
  1
 3. Umut Meraş’ın yaklaşık 2 milyon euro ettiği bir piyasa da daha genç ve yıllardır alt kategoride ki ulusal takımlarımızda
  defalarca oynamış gelecek vaat eden bir futbolcu için bu fiyat az.
  2,5-3 milyon eurodan aşağı olmamalı ,Avrupa takımlarına gelecek transferden %20-25 pay ile ver daha iyi

  24
 4. SAYİN
  ZAFER MAHALLELİ GUMUSDAG
  DEVRE ARASI ESKİSEHİRE 4 MİL.TL.VERİP
  TRANSFERİNİ ACTİRDİGİN ORTADA
  ŞU ANDA BURSASPOR ZOR DURUMDA
  KALDİKİ BENİM İÇİN
  MUHAMMED ÇOK DEĞERLİ BİR KALECİ OLACAK
  ASLA SATİLMADİNDAN YANA DEĞİLİM
  BURSALİ İSENİZ
  MUHAMMED İÇİN GEREKENİ YAPARSINIZ
  ASLADA YANİLMAYACAKSİNİZ
  ÇÜNKÜ MUHAMMEDİ ALDIĞINIZIN 2 KATINA AVRUPAYA
  SATARSİNİZ

  1. @hasan yorumuna yanıt olarak

   Kız gibi, mıy mıy mıy diye incecik sesiyle konuşan o sarı çipil herif Zafer mahalleli mi be? Abooovv.Lan bence Bursalı değildir o be. Gerçi Arnavut tipi var lavukta ama.

   1
   4
 5. Bu paraya satılacaksa hiç satılması oynayabileceği bir yere kiralansın, sözleşmeside uzatıldı kazandıgı yıllık ücret arttı alt ligde okanlada devam edebilir. Yedeği ataberk olur ama 1,5 satılacaksa hiç satılmasın!

 6. Göndereceğimiz oyuncular konusunda maksimum teklifi isterken bana göre mutlaka oyuncu talebinde de bulunmalıyız. Oyuncularımiza beşiktaş başakşehir gibi takımlar talipken ve bizde de para yokken 2 3 oyuncu da öyle halletsek çok iyi olur.

 7. MUHAMMED ŞENGEZER bence bu kulübün çok önemli bir ismidir,
  Okan’a gelecek olan teklifler değerlendirilip gönderilmeli,
  Fakat MAMİ bu sezon bu kulübün kalesini koruyan eldiven olmalı,
  Sezon sonunda değeri çok fazla artacak olup, Avrupaya %25-30 pay ile
  Satışı yapılabilir.

Bir yorum yazın

Lütfen bir isim/rumuz ve yorum yazın.

Kayıtlı bir kullanıcıyı yorumunuza etiketlemek(mention) için yorumunuzun içerisine örnek @bursasporluyuz şeklinde kullanıcı adını yazabilirsiniz.

Başa dön tuşu