Başakşehir’den Muhammed için transfer teklifi!

Yeşil Beyazlı takımın 22 yaşındaki kalecisi için kapıyı çalan ilk kulüp Başakşehir oldu. Gümüşdağ'ın 1,5 milyon Euro'luk teklifi Ali Ay tarafından kabul görmedi. Paul Le Guen de eski öğrencisinin peşini bırakmıyor.

Göksel Gümüşdağ, Ali Ay‘la konuştu. Genç eldiven için resmi teklifi yaptı.

Bursaspor‘da Aytaç Kara ile birlikte birikmiş alacaklarından ötürü kulübe ihtarname göndermeyen futbolculardan Muhammed Şengezer için ilk resmi teklif Başakşehir‘den geldi. Genç file bekçisini kadrosuna katmayı planlayan Başakşehir‘in Başkanı Göksel Gümüşdağ, teknik direktör Okan Buruk‘un ısrarla istediği Muhammed Şengezer için Başkan Ali Ay‘la bir görüşme gerçekleştirdi. Gümüşdağ‘ın bonservis bedeli olarak Ali Ay‘a 1,5 milyon Euro teklif ettiği ancak Yeşil Beyazlı kulübün başkanının bu rakamı düşük bulduğundan kabul etmediği bildirildi.

Kulüpte yaşanan belirsizlik ortamı Muhammed Şengezer ve diğer futbolcular için büyük bir engel teşkil ediyor. Genç file bekçisi için menajerler aracılığıyla nabız yoklayan bir diğer kulüp ise teknik direktörlüğünü Paul Le Guen‘in yaptığı Le Havre. Fransız çalıştırıcı eski öğrencisini yakından takip ederken, transferi için de gayri resmi girişimde bulundu. Le Havre‘ın genç oyuncunun menajerleriyle ilk teması yaptığı ancak resmi teklif için Bursaspor‘un kapısını çalmadığı belirtildi. Muhammed bu sezon Yeşil Beyazlı takımda oynadığı 9 maçta 11 gol yedi.

13 Yorum Onay bekleyen yorum yok

  1. @@emrkur yorumuna yanıt olarak

   İşte bursaspor taraftarlarının anlık noktası bu. Dünya futbolunu takip edin biraz. SİZCE 9 MAÇ OYNAYIP BİRİNDE BİLE GALİBİYET ALAMAZSAK ADAMI 2M € YA ZOR SATARSIN bunu 36 like atanlar düşünsüz
   9 maç oyna 11gol ye 6M €?

   8
   19
   1. @UçanTimsah yorumuna yanıt olarak

    Dünya futbolu diyorsunda emre mor danimarka liginde 13 maç oynarken dünya devi dordmund, yine dünyanın parasını verdi. Daha istenileni veremeden yine dünyanın parasıyla sattı. Daha bir sürüörnek var. Futboldan anlayanlar sadece çıktığı maç sayısına bakarak değer biçmiyorlar dostum. Hele kaleciler bazında bu durum çok daha farklı inşallah kafasını kullanırda emre gibi saçmalıklar yapmaz.

  1. @Abowww yorumuna yanıt olarak

   Umut Bozok 4 milyon Euroya transfer yaptı Fransa 2. ligine. Fransa ikinci ligi maddi olarak güçsüz bir lig değil.

   5
   1
 1. BURSALİ GUMUSDAG
  DEVRE ARASI ESKİSEHİRE
  4 MİL.TLKİYAK YAPTIN TRANSFERİNİ ACTİRDIN
  Bİ KIYAKDA
  DOĞDUĞU N ŞEHRİN TAKIMINA YAPTA
  4 MİL.EURO VERDE
  Bİ FAYDA OLSUN ŞEHRİNE

 2. Diğerlerini bilmem ama,şu çocuğu satın,54 yaşında biri olarak,şu mübarek cuma günü,vallahi da küfür ederim,billahi de küfür ederim

  3
  1
 3. Göksel Gümüşdağ Ciğerci ayıp utanın ve 24 yaşında geleceği parlak kaleciye 1,5 Euro transfer teklifi düşenin dostu olmaz derler misali utanç duvarı küme düşen takım kalecisi için ticari ahlak adaba yakışık almayacak böyle haraç mezat mali krizi fırsatçılık zihniyeti alan ve satan sizide böyle talihsizliği yaşatan Ali Ay, İstanbul Büyükşehir Belediyesi Başakşehir spor sizde bizim düştüğümüz duruma düşer yaşarsınız Allah sizide beter etsin yazıklar olsun şu kurnazı Göksel Gümüşdağ inşallah beter olursunuz..

 4. Sevgili Bursasporlular;neden bu güzel kadim şehrim de şehrimin ileri gelenleri de ,iş adamı da ,siyasetçisi de ,o mahallesi de ,bu ilçelisi de bir olmaz da herkesim her kurum,kendi dediğinin olmasını ister yazık değil mi,günah değil mi bu şehrin insanlarını birleştirebilecek bir unsuru,bir olguyu,bir kurumu bu hallere düşürmek nedendir herkesim bir çıkar,bir rant,bir güç savaşı içine giriyor neden formayı giydiğin an tüm kimliklerin silindiği tek bir armada birleşildiği çok güzel birşeyi yok ediyoruz lütfen güzel şehrimin güzel insanları lütfen ne olur yazık etmeyin yürerğimde ki şu sevgiye gelin yine bir güç bir birlik olalım herşeyi ile yok şurda benim adamım burda benim sözüm geçsin egolarını şu ölümlü dünya da rant çıkar elde etmeyi nedir bu maddiyat ,makam ,şöhret tutkusunu yarın tarih yazar ama bu şehrin bunun bitirilmesinde şu siyasetçiler,bu şehirde yaşayan şu iş adamları ,şu tirbüncüler ,bu kimlikte dernekler çıkar çatışmasında bunu bitirdiler diye sonra yedi ceddiniz hain diye anılır bakın yapmayın etmeyin lütfen birlik olalım

 5. @UçanTimsah Bursaspor sever dostlar dünya futbolu biraz takım edelim. Hiç resmî maç yapmadan çok büyük bonservis ücretleri ödenen sporcular var ve aynı zamanda alt yaş kategorilerde ki performansları Göz ardı edilmemelidir. Ben Muhammed kardeşimizin ilerleyen yollar da Avrupa’nın önde gelen liglerinde oynayabilecek kapasite de olduğuna inanıyorum.
  Umarım oda Bursaspor’a ona verdiğimiz değeri bize maddi anlam da destek olabilecek Erdemliği gösterir.
  Hepinize saygılar. Cefakar Bursaspor taraftarına.

Bir yorum yazın

Lütfen bir isim/rumuz ve yorum yazın.

Kayıtlı bir kullanıcıyı yorumunuza etiketlemek(mention) için yorumunuzun içerisine örnek @bursasporluyuz şeklinde kullanıcı adını yazabilirsiniz.

Başa dön tuşu