Baş “Önemli bir takımı yendik”

Şampiyonluk parolasıyla yola çıkan bir takımı mağlup ettiklerini belirten Şemsettin Baş şu açıklamalarda bulundu; “Eskişehir şampiyonluk parolasıyla yola çıkan bir takım. Zor bir maç bizi bekliyordu. Bizim çocuklar bugün mücadele kısmında, kimseden çekinmeden galibiyet elde ettiler. Bu galibiyette görmemezlikten gelemeyeceğimiz 21 tane top kaybımız var. 12 hücum ribaundu verdik. Bunları azaltsaydık çok daha rahat maçın sonunu oynayabilirdik. Çok önemli bir galibiyet. Bu kadar top kaybı ve hücum ribaundundan sonra alınan galibiyet çok değerli. Dört tane daha maçımız var. Hepsini kazanmak istiyoruz. Sonuna kadar mücadele edeceğiz. Kaybetsek bile bu takım sonuna kadar mücadele etti denilmesini istiyorum. Oyuncularımızı göstermiş oldukları mücadeleden dolayı tebrik ediyorum. Eskişehir takımına da bundan sonra oynayacağı müsabakalarda başarılar diliyorum.

İlter: ‘’ Maçlarımızın hepsini kazanmak istiyoruz”

Tecrübeli oyuncu Erdem İlter Eskişehir galibiyetinin ardından yaptığı açıklamada maçı sonuna kadar mücadele ederek kazandıklarını belirtti. Erdem şu açıklamayı yaptı; “Zor bir maçtı. Eskişehir kuvvetli bir takım. Maça iyi başladık. Mücadelemizi sonuna kadar bırakmadık. İkinci yarı daha sert oynadılar biz de ona karşılık verdik. Takım arkadaşlarımı kutluyorum. Hazırlık sürecini iyi geçirmek istiyoruz. Dört maçımız var. Hepsini kazanıp gruptan çıkmak istiyoruz. Eskişehir Basket takımını da tebrik ediyorum.

Bir yorum yazın

Lütfen bir isim/rumuz ve yorum yazın.

Kayıtlı bir kullanıcıyı yorumunuza etiketlemek(mention) için yorumunuzun içerisine örnek @bursasporluyuz şeklinde kullanıcı adını yazabilirsiniz.

Başa dön tuşu