Barış Şimşek ve Bursaspor!

Bursaspor’umuzun 11 Nisan Pazartesi günü saat 20:00’de B. Jimnastik ile oynayacağı maçın hakemi Barış Şimşek olarak açıklandı.

 

19 MAÇ YÖNETTİ!

Barış Şimşek, Bursaspor’umuzun oynadığı 19 maçta düdük çaldı. Şimşek, en son Gaziantepspor ile deplasmanda oynadığımız ve geriden gelerek 3-2 kazandığımız maçta görev aldı.

 

6 GALİBİYET 6 MAĞLUBİYET!

Tecrübeli hakemin yönettiği maçlarda yeşil beyazlı takımımız 6 galibiyet ve 6 mağlubiyet alırken, 7 maç berabere sonuçlandı. Bu maçlarda takımımıza 4 kez kırmızı kart, 48 kez de sarı kart gösterildi. Barış Şimşek’in düdük çaldığı maçlarda rakiplerimize ise, 2 kırmızı ve 65 sarı karta başvuruldu.

 

EN ÇOK B. JİMNASTİK’İN MAÇINI YÖNETTİ!

21 maçla kariyer zirvesinde B. Jimnastik bulunan Barış Şimşek, bu müsabakalarda siyah beyazlılara 5 kırmızı ve 58 sarı kart gösterdi. Şimşek’in düdük çaldığı bu maçlarda B. Jimnastik takımı 12 galibiyetle sahadan ayrılırken, 6 mağlubiyet ve 3 beraberliği de hanesine yazdırmış oldu.

 

Bursasporluyuz.org

Bir yorum yazın

Lütfen bir isim/rumuz ve yorum yazın.

Kayıtlı bir kullanıcıyı yorumunuza etiketlemek(mention) için yorumunuzun içerisine örnek @bursasporluyuz şeklinde kullanıcı adını yazabilirsiniz.

Başa dön tuşu