Bankalardan Bursaspor’a müjde!

Bursaspor Başkanı Erkan Kamat, kulübün önündeki önemli mali engellerden birini kaldırdıklarını açıkladı…

Kamat, o önemli haberi şu sözlerle paylaştı: “Kulübe gelen paralar maalesef bankalardaki temliklere gidiyordu… Biz yönetim olarak bunu çözdük. Önümüzdeki 2,5 yıl boyunca kulübe bağış ve benzeri şekilde gelecek maddi destekler artık temliklere gitmeyip direk kasamıza girecek. Bankalarla anlaşmamızı yaptık” dedi…

31 Yorum Onay bekleyen yorum yok

   1. @Mustafa 16 yorumuna yanıt olarak

    Peki Erhan körüstan, Recep Bölükbaşı,Ali ay hangi tarihe geçti onlar için niye kimse hiçbir şey yazmıyor başkan kimse burun abalıya sonra kocaman sanayi şehri Bursa’ya niye destek veren herkese küfür ediliyor yeter artık destek verin köstek değil

    2
    1
 1. GÜNAYDIN…BAŞKAN..SEN BU İŞİ DAHA SEÇİLDİGİN GÜN YAPMAYA CALISIP BIRSA SPORUN EKONOMİK OLARAK ÖNÜNÜ ACACAKTIN..GEÇ KALDIN..VE BAŞARISIZ OLDUN..EN KIS SÜREDE KONGRE KARARI AL..BARİ BU İŞİ DOĞRU YAP…BENİM KİŞİSEL DÜSÜNCEM………………..

  14
  2
 2. Evet.
  Her şey şimdi başlıyor.
  Bu anlaşma umarım gelebilecek yapılabilecek bağış ve yardımların önünü açar.
  Çünkü sezona başlarken tahtanın kırılması gerekiyor.
  Aksi halde puan cetvelinde eksi dokuz ibaresi kendine yer bulacak.
  Tff ilk fırsatta cezayı keser.
  Bakın Mustafa Er e normalde bir maç yerine bir şey ler uydurup cezayı üç e çıkarmışlar.
  Bunlar acımadan yaparlar.
  Haydi Bursa yardımların önü açıldı.
  Bursaspor kurtulsun.
  Hepimiz rahat edelim.

  12
  2
 3. Ben söyliyim denizbank nilüfer şube 😀 maaşlarda oraya yatıyor. Şube müdürü hamza bey gerekli kolaylığı sağladı.

  8
  2
 4. Tr deki tüm kulüpler satılmadan iş düzelmez.
  Cami derneğinden farkı yok yönetim biçiminin.
  Patron kulübü olmadan yiyenlerin önüne geçemezsin.
  Hele siyaset te çanak tutuyorsa bu işe olacağı bu olur eninde sonunda.
  Yazık

 5. Vay be ne önemli haber çok başarılı bir yönetimimiz var böyle devam ederlerse ben şahsen önümüzdeki 10-15 sene içinde süper lige çıkacağımıza inanıyorum👏

 6. evet anlamayana caağrıda bulunuyoruz kongre tarihi acıkla oyle veya böyle onu aldıracaklar caresi yok sezon biti bi merhaba diyen başkan yok karşımızda bi git kurtulalım

 7. Bu karar kişilerin kasası dolmasın bursasporun kasası dolsun diye alındı. Bursasporun kasasına giriş yapılan her kuruş denetlemeye tabi tutuluyor. Eğer bu kolaylık sağlanmasaydı, bursaspora yapılan yardımlar kimin cebine gidiyor bilinmeyecekti. Şimdi para bursaspor kasasına giriyor ve harcandığı yer belli olacak.

  1. @Yeşil Bursa yorumuna yanıt olarak

   Ayrıca unutulmasın ki, bursasporun borcu ödenmek zorunda, futbolcu satışı ile girdi sağlanmazsa, bu borç bitmez. Zaten borc gidecek, bankaya verileceğine bedava gitsin diye bir mantık yok. Bursasporun borcu futbolcu satışı ile ancak kapanabilir. Bu borç kapanmazsa, faiz ile çoğalır ve ödenemez hale gelir. Sonrasında gelirleri bankaya giden kulüp yetersiz kalır ve üçüncü lige düşer, ordanda amatöre.

   1. @Yeşil Bursa yorumuna yanıt olarak

    Bu süreçte en önemli unsur ŞEFFAFLIKTIR. Sayın kamat, lütfen şeffaf olunuz, artık bu işin gizli tarafı kalmadı. Futbolcuları el altından satmayınız. Bu size şaibe uyandırır ve insanlar bunu söylemekte haklılardır. Sen futbolcuya sözleşme imzalatmıyorsun, sonra satışından el altından para kazanıp kazanmadığın belli değil, sen bursaspor başkanısın, kulübün menfaatlerini gözetmen gerekir. Kulübün menfaati, futbolcuna imza attırmak ve yüklü bir ücret karşılığı satabilmektir. Eğer sen futbolcu satışı yapamıyorsan o koltukta durman yanlıştır.

    1. @Yeşil Bursa yorumuna yanıt olarak

     Şeffaf olunuz, ne kadar borç var, hangi banka ne kadar alıyor,, gelir ne kadar gelen para nereye gitti, bunları kulübün sayfasından yayınlayınız, gün be gün. Futbolcu imza atmıyorsa, gönderin vakıfköye. Bursasporun kurtuluşu sistematik şeffaf ve kuralcı olmaktan geçiyor. Futbolcu satışından geçiyor. Bu kulüpte eğitim alıp A kadroya çıkmak isteyen oyuncu 5 senelik imza atacak ve kulüb para kazandırıp gidecek. Yoksa gitsin başka bir kulübe, oranın altyapısında oynasın A takımına çıksın.

     1. @Yeşil Bursa yorumuna yanıt olarak

      Bursasporun borcunu faiz ödemeyeceğimiz bir duruma sokmamız gerekiyor. yaklaık 50 milyon dolar olsa, faiz yükünde kurtuluruz. Ayrıca daha sonrasında artık gelirimiz kadar harcamalıyız ve kulübün borçlandırılmasının yasaklandırılması gerekmektedir. 50 milyon dolar, 2 milyon dolardan 25 futbolcuya tekabül eder. Her sene 2 milyondan 3 futbolcu satarsak, 7-8 senede borç kapanıyor, artık bursasporun düzlüğe çıkması için doğru koordine olup 7-8 senede kurtuluşa ermemiz sağlanmalıdır. Yoksa 50 sene belimizi doğrultamayız.

      1. @Yeşil Bursa yorumuna yanıt olarak

       Diğer bir seçenek, bursaspor kulübü olarak, bursaspor zenginlerinin 25 tanesinden 2 şer milyon dolar borç almak ve kulübün her sene 2 şer milyon dolar geri ödeme ile onlara borcu kapatması sağlanmalıdır. yada acun ılıcalı ile konuşup, bursaspora destek kampanyasını yapmasını isteyin. Tüm bursalı sanatçılar, işadamları bu gecede buluşsunlar, kendi reklamlarınıda yapsınlar, bursaspor gecesi düzenlensin. Bursa kentinde ikamet edip zengin olan herkes lanse edilsin ve yardım etmeleri için afişe edilerek yardım etmeleri sağlansın.

Bir yorum yazın

Lütfen bir isim/rumuz ve yorum yazın.

Kayıtlı bir kullanıcıyı yorumunuza etiketlemek(mention) için yorumunuzun içerisine örnek @bursasporluyuz şeklinde kullanıcı adını yazabilirsiniz.

Başa dön tuşu