Bangura için Kesenin Ağzı Açıldı

Bursaspor, Teteh Bangura'nın transferini gerçekleştirebilmek için kesenin ağzını açtı. Yeşil beyazlı kulübün golcü futbolcu için 2. 5 milyon Euro teklif ettiği, kulübünden cevap beklediği öğrenildi.

Transferde hareketli günler yaşayan Bursaspor, kadroya dahil edilecek yeni isimler ile görüşmelerini sürdürüyor. Bursaspor Kulübü'nün transfer komitesi üyesi Erkan Kamat, İsveç'te AIK Stockholm'ün başarılı ismi Teteh Bangura için temaslarını devam ettiriyor. Transfer haberlerinin basına sızmasının ardından 2 milyon Euro olan Bangura'nın bonservis bedeline 3. 8 milyon Euro'ya çıkaran İsveç kulübü ile kıran kırana pazarlığın sürdüğü, Bursaspor'un golcü futbolcu için teklifini 2. 5 milyon Euro'ya kadar çıkardığı ifade ediliyor.

Teknik direktör Ertuğrul Sağlam'ın kadroda ısrarla görmek istediği Bangura için Bursaspor Kulübü'nün, Başkan İbrahim Yazıcı'nın onaylaması durumunda rakamda artışa gidebileceği belirtiliyor.

 

sondakika

Bir yorum yazın

Lütfen bir isim/rumuz ve yorum yazın.

Kayıtlı bir kullanıcıyı yorumunuza etiketlemek(mention) için yorumunuzun içerisine örnek @bursasporluyuz şeklinde kullanıcı adını yazabilirsiniz.

Başa dön tuşu