Banaz yönetimi devam kararı aldı

Mayıs 2024’e kadar göreve devam etme kararı alan Bursaspor yönetimi şehirden topyekun bir destek bekliyor. Şampiyon apoletli şehrin, gözbebeğinin yaşaması için birlik olup artık ayağa kalkması gerekiyor. Aksi taktirde hiç istemediğimiz, daha kötü senaryolar bizi bekliyor.

Olağanüstü genel kurul sürecinde üst üste iki kez başkan adayı çıkmayan Bursaspor’da mevcut yönetimin nasıl bir yol izleyeceği merak ediliyordu. Tüzük gereği Mayıs 2024’e kadar göreve devam etme hakkı olan yönetimin, aksi bir karar almayarak görev süresi bitene kadar yeşil-beyazlı kulübü yönetmeye devam edeceği öğrenildi. Bursa şehri, Bursaspor’un yaşamaya devam etmesini istiyorsa gereken desteği Türkiye’nin 5. şampiyonuna vermesi şart.

21 Yorum Onay bekleyen yorum yok

 1. Allah aşkına haberde yok ancak selim efendinin Hasan Ayaroğluna yaptığı nedir öyle. Bu kadar öküz olunur mu? Sen kimsin adama hesap soruyorsun? Bugüne kadar yaptıklarınız yetti artık. Terk et bu kulübü rezil herif…

  108
  6
  1. @Cucu16 yorumuna yanıt olarak

   Videoyu seyrettim. Son derece medeni bir şekilde tepkisini dile getirmiş. Hakaret etmemiş, küfür etmemiş, fiziki saldırı da bulunmamış. Bakın geçen haftaki Rennes maçında FB taraftarı kaleci Altay’ı islikladi. Türkiye’nin en iyi 3 kalecisinden biri ama performansı düşünce isliklaniyor. İyi giderken nasıl omuz üstünde tasiniyorlarsa kötü gidince de tepki görmeleri normal. Elbette ki medeni şartlarda tepki göstermek gerekiyor. Küfür ve kaba kuvvetle değil.

   12
   10
   1. @Renato Civelli yorumuna yanıt olarak

    Kardeşim aslında eksik yazmış olabilirim, ancak konu bu kişilerin kendilerini herşeyden, herkesten üstün görmeleri, Allah aşkına bu işler böyle yürür mü? Dingonun ahırı mı kulüp? Sen kimsin? Sıfatın ve pozisyonun ne? Eğer kulüpte böyle bir pozisyon verildi ise başım üstüne… Ama şu bir gerçek ki kendini yenileyemeyen, şiddeti bir çözüm olarak gören vs bir yapıdan ne bekliyoruz???

    4
    1
   2. @Renato Civelli yorumuna yanıt olarak

    Kardesim hakaret edip etmemesi sorun degil,sorun futbolcuyla yapabildigi diyalog,hangi sıfatla,hangi hakla,hangi cesaretle oraya gidip hesap sorabiliyor,bu arkadaş bursasporun üstundemi ki bursaspor başkani,basin sozcusu,yada herhangi bir yönetici cikip sen kimsin,bu seni işinmi diyomiyor,ama hepsi göbekten bağlı oldukları için,bu işler boyle gelmiş böyle gider,artik takimdan basari bekleyen,çölden gelen deveyi beklesin daha mantikli.

    16
    3
    1. @Tahsin yorumuna yanıt olarak

     Futbolcular ulaşılmaz varlıklar değiller. Mesela yıldız bir oyuncu geliyor. Gidip havalimanına karşılıyorlar. Omuzlara alıyorlar. Atkı takıyorlar. Meşale yakıyorlar. Tezahürat yaptırıyorlar.

     Kötü günde de elbette ki tepki görebilirler. Islıklanabilirler. Yuhalabilirler. Bunlar sporun içinde olan şeyler. Selim’i sevsek de sevmesek de Bursaspor’un bir parçası olmuş bir insan. Yüzbinlerce kilometre yapmış bu takım için. Günahlarıyla, sevaplariyla Bursaspor tarihine adını yazdırmış. Hataları elbette olmuştur. Kişisel tanisikligim da yoktur. Ama ifade özgürlüğü diye birşey var. Selim olmuş Mahmut olmuş, Mustafa olmuş farketmez. İnslanlar illa ki tepki gösterecekler

     3
     1
    2. @Tahsin yorumuna yanıt olarak

     Adam adanura darbe yaptı,yönetimi indirip belediyeyi getirdi kulübün başına.o sırada çok iyi 7-8 futbolcuyla anlaşmıştı adanur..hersey yarım kaldi..herzaman derim,adanur gitmeseydi bu hallere düşmezdik..kim ne derse desin.bu kulüp artık iflah olmaz.ali ay’a bir kez bile tepki göstermeyenler adanura her hafta küfür etti..olan Bursaspor’a oldu.simdi foseptik çukurunda debelenip duruyoruz.tek bir tane bile başkan adayı çikmadi..neden?? taraftar önce kendini sorgulayacak arkadaş…yazik oldu her şeye!!

     19
     5
     1. @Selim yorumuna yanıt olarak

      Kafayımı yedin sen daha hala adanur diyosun 7,8 futbolcu alacaktı diyosun.gerçekten bu kadarmı spordan anlıyorsun .alınan oyuncular ne kadara gelmiş baktınmı.daha hala anlamadınız demi.
      BAŞKAN ADAYI ÇIKMIYORRRR.Nedenmi çünkü kulüp artık 2.ligte kimse reklamını yapamayacak başkan olupta.gelenlerşde gördük hepsi şampiyon takımın ismini kullanıp adlarını duyurdular olay bu.
      Darbe yapıp belediye gelmiş.miş.hani başkan adayı nerede söylesene kaz kafalı .
      Bence belediye bu işe hiç girmemeliydi.
      Ama biz çok büyük takımız .başarı olunca belediye siyaset karışmasın.ortada piç gibi kalıncada berde bu devlet nerede bu belediye.
      Bizden bir zikim olmaz.

  2. @Cucu16 yorumuna yanıt olarak

   Ali Ay istifa diye bağırdığım için selim ve tayfası banada saldırmıştı trübünde.
   Bakın açık ve net söylüyorum bu selim denilen çıkarcı bu camiadan def edilmedikçe bu kulüp düzelmez.

   28
   1
 2. Ya Tahta Ya Istifa. Yok oyle burasi Ali babanin ciftligi degil. Sezon basi size ya tahtayi acin ya da 5-6 tane daha papaz futbolcu tutun dedik buralarda ramo bile lazim ikna edin diye kac defa yazdim. Ilgilenmediniz simdi bedelini her mac rezil olarak oduyoruz. Is yapamayan gidecek burasi Bursa.

  42
  50
  1. @Dimitar yorumuna yanıt olarak

   Kardeş aday olaydın niye olmadın.zaten bu kulübe kimse başkan adayı olmuyor.nerde başkan adayııııııı.bekedşyw gitsin.yönetmesin kulunu 3 milyonluk şehirde daha başkanı bırak adayını bulamıyoruz sen neden bahsediyon.

   1
   1
  2. @Dimitar yorumuna yanıt olarak

   Bursa Büyük şehir Belediye başkanımız Alinuraktaş öncülüğünde toogun oto parkını alıp burayı düzlüğe çıkarabilirsiniz teşekürler

   6
   1
  3. @Dimitar yorumuna yanıt olarak

   tahta ile ilgili hiçbir açıklama yapmamaları ve bu konuda çalışmamaları aklıma başka şeyler getiriyor.Tahtayı açmayacaklarsa mayısta iflas demektir bu.Bazı taraftarlar diyor ya hani yok futbolcunun maaşını ödüyormuşta amigoya çorba ısmarlıyormuş bilmem ne o yüzden bu yönetim kalsınmış. Arkadaşlar bu gidişle önümüzdeki sezon Bursaspor kapanacak bu çok açık artık hayatın gerçekleriyle yüzleşin. 3-5 çorba için şakşakçılık yapmaktan vazgeçin.Bursaspor’un çok kısıtlı bir vakti kaldı.Bu sezonun tek sloganı ” ya tahta ya istifa ” olmalı. Geri kalan her şey boş. Ayrıca Selim takımın en efendi futbolcusunu gözüne kestirmişsin üstüne yürüyorsun hesap soruyorsun sen o hesabı banaza sor öncelikle.

   39
   11
 3. Şehir desteğini verecek futbolcu da elinden geleni yapacak . Kimsenin günahını almayalım ama (futbolcu için) bilerek deplasmanlara gitmemezlik yapmayacak.

  24
  6
 4. Bu saatten sonra Formsuz Tahsin Hoca ve futbolcular ellerinden geleni yapmak zorundalar, toparlanın artık , yoksa gidiyoruz.

  19
  3
 5. Yaw kardeşim tahta sözünü ver bu topçularla olucak iş değil hedef tahta olsun zaten destekleriz hayvan değiliz boş boş maçlara gelip gidecekseniz gelmeyin bi Bursaspor’umuz var ona bile sahip çıkamıyorsunuz yazıklar olsun ya

  13
  5

Bir yorum yazın

Lütfen bir isim/rumuz ve yorum yazın.

Kayıtlı bir kullanıcıyı yorumunuza etiketlemek(mention) için yorumunuzun içerisine örnek @bursasporluyuz şeklinde kullanıcı adını yazabilirsiniz.

Başa dön tuşu