Banaz yönetimi devam edecek mi?

Deplasmanda aldığı puan sonrasında sezonu 46 puanla 14. basamakta tamamlayan yeşil beyazlı ekipte, hareketli günlerin yaşanacağı tahmin ediliyor.

Nazilli Belediyespor maçında Bursaspor tribününden ‘yönetim istifa’ sesleri yükselirken, gözler yeşil-beyazlı yönetime çevrilmiş durumda.

İSTİŞARE YAPACAKLAR

Ömer Furkan Banaz başkanlığındaki Bursaspor yönetiminin bugünden itibaren istişarelere başlaması ve bir yol haritası belirlemesi bekleniyor. Bazı yöneticilerin yaşanan süreçte hayli yıprandıkları öğrenilirken, önümüzdeki günlerde olağanüstü kongre kararı alınıp alınmayacağıyla ilgili yönetimden açıklama ve sezonun geniş kapsamlı değerlendirmesinin yapılması bekleniyor.

ADAYLAR ÇALIŞMA YAPIYOR

Bir yıl daha görev süresi bulunan Bursaspor yönetiminin vereceği karar merak konusu olurken, olağanüstü kongreye gidilme kararının çıkması halinde bazı isimlerin adaylık çalışmaları yaptığı gelen bilgiler arasında. FIFA’dan gelen iki dönem transfer yasağı ocak ayında sona erecek olan ancak devre arasında transfer yapabilmesi için TFF’deki dosyaları da temizlemesi gereken yeşil-beyazlı kulüpte Banaz yönetiminin bu konuda önemli yol aldığı ve dosyaların önemli bir kısmında mutlu sona ulaştığı belirtiliyor.

42 Yorum Onay bekleyen yorum yok

  1. @Jukebox yorumuna yanıt olarak

   tabi ki devam edecekler,
   çapuculara görev bırakılamaz..
   1963 yılında külübü kuranların, vakıfköyde koşan çocukların, yetişen gençlerin
   şampiyonluğun, 50 yıldır yeşil beyaz sevdamızı,
   tekrar söylüyorum yalancı ve dolandırıcılara BIRAKAMAZLAR…

   6
   17
  2. @Jukebox yorumuna yanıt olarak

   1- belediye kesinlikle Bursaspor’u bırakmalı. çünkü,
   a- belediyenin görevi Bursaspor’u kurtarmak değil.
   b- şehrin kaynaklarını ve mesailerini Bursalıların refahına harcamalılar.
   c- zaten ne yaparlarsa yapsınlar bunu muhalif görüştekilere anlatamazlar. anlatamıyorlar da.
   d- kulübü kimler bu duruma düşürdüyse onlar çıkarsın, bir başka ifadeyle ne haliniz varsa görün! anlayışı bence en doğru yaklaşım. tıpkı eskişehir belediyesinin yaptığı gibi.

   (doğruya doğru. iddia ediyorum, orada ki e. büyükerşen, elini cebine attığında e.imamoğlu ve m.yavaşlardan 10 ar 10 ar çıkarır)

   2- camianın ortak adayı dışında hiç bir yönetimin başarı şansı yok. çünkü,
   e- çalıştırmazlar. medya ve taraftar çok baskıcı, sabırsız ve sonuç odaklı.
   f- şehirde sportif ve kentlilik bilinci yerlerde sürünüyor.
   g- yönetim, teknik adam ve kadro istikrarı sizlere ömür.
   h- camiada ki görev karmaşası zirve yapmış. Maşallah Bursa da herkes başkan, teknik adam ve de futbolcu olmuş..!

   çare,
   ya parayı bulacağız, (meblağ çok büyük. bu anlamda bu imkansız)
   ya da KULÜP OLACAĞIZ!.. (bu yol da belki maliyetsiz ama, süresi oldukça uzun)
   trafikte bir kural vardır, ”bir yokuşu hangi viteste indiysen aynı viteste çıkacaksın!”
   yani buralara kaç yılda düştüysek, oralara çıkmak o kadar yıl sürecek!..
   öyle üç günde başarı bekleyenler lütfen gölge etmesinler. çünkü futbol kitabında böyle bir gerçeklik yok…

   1. @sarı çizmeli yorumuna yanıt olarak

    1. Madde ve alt başlıklarının hepsine kısmen katılıyorum.Amacim CHP belediyeleri ile karşılaştırmak değildi.Kimin kimi cebinden çıkaracağını da inanın hiç merak etmiyorum.Hangi belediye olursa olsun halkın parasını herhangi bir kurum veya kuruluşa peskeş çekmemeli.Biz yıllardır suni oluşturdukları başakşehir fkyi eleştiriyoruz ama önce iğneyi kendimize batirmamiz gerekli. Biz Alinur Aktaş’ı eleştirirken geçmişte Gökçek Ankara’da,Canikli Denizli’de o takımların futbol hayatlarını bitirdi.Siyaset bulasirsa ne olur gördüğümüz için siyaseti istemiyoruz.Siyaset bu takımın taraftar gruplarının içine bulaştığından beridir yüzümüz gülmüyor.Elestirince kiziyorsunuz ama bizim de haklılık payımız var.Rahmetli başkan bilmiş de Recep maltepeyi kulübe sokmamış.Kabul edelim hepimiz o çöplük arenanın büyüsüne kapıldık ve tarihimizi yok ettik.Şuan zillet bahcesi Suriyeli tecavüzcü ve tinerci yuvası.O çimlerde şampiyon olduk biz.O çimlerde 86 da kupa kaldirdik biz.Buna hiç mi uzulmuyorsunuz? Şantiye arenanın karşısı hastane.Yarin bir gün Allah kimseyi oraya dusurmesin ama her maç günü ne olacak oranın hali? Bunların sebebi Bursaspor mu yoksa siyasi merciler mi? Analizleri iyi yapalım.Sonuc olarak banaz,başkanlığa aday olamayan ama perde arkasından ipleri elinde tutan Alinur Aktaş’ın kuklasıdır ve bu ikili Bursaspor’u gram düşünmeyen İbrahim burkayla beraber Bursaspor’u bitirmek için ellerinden gelen tüm çabayı sarf etmektedir.

    1. @Jukebox yorumuna yanıt olarak

     Renktaşım katılıyorum siyasiler futbolda söz sahibi olmak istiyorlar hükümet yanlısı takımlar var sol görüşlü takımlar var alinur aktaşın amacı bursasporu daha iyi hale getirmeye çabalıyor çünkü bundan çıkarı olacak artı kendisi bursalı bursasporlu düşünsene bursayı süper lig döndürseler ordan avrupa gitsek efsane diye anılmaz mı ama şu aşamada bu zor borç gırtlakta günü kurtarma peşindeler bursa yarı yarıya bölünmüş durumda %50 hükümet %50 sol görüşlü buda sıkıntılar doğuruyor siyasi çekişmesi oluyor bize dengeli yol izlecek biri lazım aynı Rahmetli İbrahim Başkan gibi bu zamanda o da zor çıkar neden taraftar otobüs basma Batallaya saldırı Ertuğrul Sağlamı ağlatarak gönderme İbrahim Başkanı istifaya çağırma bir iş adamı bunları göze almaz artı niye kötü taraftardan küfür yemek istiyim ki ilk önce taraftarı düzeltmek şart bence

    2. @Jukebox yorumuna yanıt olarak

     Kardeşim, bi tutturmuşsunuz belediye kulübü bitirmek istiyor diye.
     belediye Bursaspor’un düşmesini neden istesin ki?
     Kulübü bitirmek belediye ye ne kazandırır ki?
     Süper ligde ki bir Bursaspor mu, yoksa yoksa tıpkı bugün ki gibi yerlerde sürünen bir Bursaspor mu belediyenin, şehrin ve kulübün prestijini arttırır?
     Tezinizin kişinin “kendi ayağına sıkmasından!” Ne farkı var ki?

     3
     2
     1. @Kaveci rıza yorumuna yanıt olarak

      Elbette eksileme hakları var ancak yorumuma eksi veren bu iki arkadaş bunun nedenlerini söylemezler ise ben de onların Bursasporluluklarını sorgularım.
      Bursasporluluk öyle niyet okumalarla, farazalarla,
      iftiralarla, acabalarla, ön yargılarla, işkembeden atmalarla, göbekten sallamalarla olmaz.

   1. @16 BURSASPORLU yorumuna yanıt olarak

    ona eksi verenler yaptığı yorum için değil iktidarın karşısında olduğu için eksi veriyorlar16 bursasporlu kardeşimiz her şeyi az çok araştırıp yazan ve kiralık beyin kullanmayan biri ona eksi verenler ise kiralık beyinle gezen bazı trölmu desem akçomar mı desem o arkadaşlar kesin belediyeden haftada bir gün kelebek makarna alıyorlardır tek sebeb bu inanmıyorsan benim bu yorumumdan sonra bak beni nasıl eksi yağmuruna tutuyorlar ben onların hiç birini önemsemem çünkü önemsenmeyecek kadar zavallılar ne yazık ki anlayacağın bunlar uzaktan kumandalı alet gibiler ister ezan ister can dinlet bir paket makarnaya her şeyi söylet

    7
    9
    1. @bağımsız yorumuna yanıt olarak

     Milleti aşağılamakla bir yere varamazsınız herkesin hür iradesi var istediğine oy verir ayrıca senin tuttuğun partide elle tutulur bir yanı yok M. Kemal Atatürk olsa şimdi chpyi topa tutmuştu hdp ile el ele apoyu çıkarıyorlar kavalayı ondan sonra fetöcüleri artı güney doğuda ve doğu anadolunun 20 şehiri istiyorlar özerk bölge verecekler daha sayıyım mı Hani Atatürkçülük bu vatan toprakları kolay kazanılmadı muhalefet olacağız diye vatanı satmaya çalışanlarla birlik olmak bana göre değil o kadar alçalmadım şimdi hüda parı yazarlar adamlar 4 vekil çıkardı anca fazla bişey yapamazlar hdpye baktığımız zaman 62 milletvekili var artı chp içindeki pkk sevicileri eklersek çok fazla oluyor onlara ne demeli erdoğan hüda parı bilerek aldı hdp oyları bölsün diye ama olmadı emir dağdan geldiğinden aynı partiye verildi bişey değişmedi ama koskoca Gazi Mustafa Kemal Atatürk ün partisinde kılıçdaroğlu milleyetçi adam bırakmadı ağrıma gidiyor bu ülke için savaşmış kişiler vardı partide Celal bayar, İsmet inönü, Ecevit, Deniz baykal vs milliyetçi kişilerden nerelere geldik

 1. Naçizane fikrim güven tazeliği için Banaz yönetimi tekrar aday olurlar olmazlar bilemem lakin doğru olan kongre kararı alınması gerekir.

  10
 2. takıma müdahale eden taraftarıda hemen emniyete bildirsinler alsınlar içeri başımıza ne geldiye takımın sahibi zanneten çorbacılardan geldi başkan adaylarınada bakalım kim aday diye işi bilen saygın adamlarmı yoksa işi bilmeyen yemeğe gelmek isteyen adamlarmı

  7
  2
 3. devam et büyük başkan, zor zamanlarda taşın altına elinizi koydunuz, evet hatalar var ancak bu taraftar yiyenlere zarar verenlere gürültüden öte bi tepki veremedi, inşALLAH devam edersiniz

  7
  9
 4. yönetim başarılı mı. sportif anlamda başarı yok. peki borç konusunda bir düşüş yaşandı mı bunun açıklamasını bekliyoruz

 5. Bence yönetim devam etmeli tüm bursa destek verirse tabi belediye tam desteklemesi lazım bu rezillik bitmesi lazım

  5
  6
 6. Bence devam etmelidir çünkü canla başla mücadele ettiler bunlar geldikten sonra elektirik su kesilmedi takım otobüsüne icra gelmedi topcular paralarini aldi yönetim eksik değil takımı bozan topçular var önce onları temizlemek lazım işine geldiğinde oynuyor işine gelmediğinde oynamıyor

  5
  6
 7. daha iyisi gelmez bunlar devam etsinler taşlar yerine oturuyor yavaş yavaş sindire sindire gelmemiz lazım hem borçlar bitiyor hem gençleri kazanıyoruz alt yapıda toparlanmaya başladı

  5
  5
 8. Bu Emin Adanur denen herifte yeniden kaşıntı başlamış diyorlar. Gene aday olcakmış falan lafları dolaşmaya başladı. 17 milyon alacağını sildi ya, Özlüce arazisini indirip, 517 milyonu götürmeden Bursaspor’u hayatta bırakmaz o. Kaçın kurası o?

  4
  8
 9. Bu yönetim devam edecek mi? Bizi 3. Lige dusuremediler, devam etsinler ve bu yıl dusuremedikleri takımı düşünsünler öyle mi? Bu sorunun cevabını zaten bir kişi verecek o da bld.baskani. Arkadaşlar, önceki yönetime yarım sezon sabredemeyen taraftarlrimizin(texas) Bu yönetime birbucuk yıl nasıl sabrettigini ibretle izledik durduk. Aslında sabretme sebebi belli belediyeci taraftarların onderligi vardı. Belediyeci yönetim geldi, gördü, ve başaramadı! Hiç yönetim olmasaydı belki yine aynı olurdu. Sportif başarı yok, tahta açıldı mı, hayır. Özer kardeşimiz geldi de düştüğümüz 2.ligte son anda kalabildik. Yapın kongreyi yeni geleceklere devreden ve gelenlerin işine de karışmayın lütfen! Her kes işini yapsın. Kulüp başkanlarının hangisi belediye başkanının işine karıştı! Fakat, bld.ye başkanları kulüp bsk.isine hep karıştı. Yanlış, bilindiği üzere her iki kulvar farklı, birbirinize karışmayın. Yardım beklenirken elbette edilir. Boy gösterme, oy alabilme sevdası yüzünden arabanın tekerine çomak sokmayın. Derhal kongre kararı alınmalı ve özgür iradeli siyasetten uzak bir yönetime devredilmeli.

  4
  3
 10. Kalmaları için bir neden göremiyorum kulübün başkanı varmı yokmu belli değil kulübe hiçbir katkısı yok ve hiç zaman kaybetmeden yol alabilirler

  3
  6
 11. Pazar günü Tayyip agam seçimi kazanır, sonra balkona çıkıp TFF’ye bi emir verir, seneye biz, lappadanak PTT 1’e. 2 sene içindeSuper ligdeyiz evel Allah

  3
  6
 12. Allah için doğru düzgün bir aday var mı şuan Levent kızıl olsa muhtesem olur Mesut Mestan olsa tamam ama emin adanurun transferde yaptığı anlamsız harcamalar ortada getirdiği futbolcuların takıma verdiği zarar ortada eyw biseyler denedi ama çok daha büyük zarar verdi bile bile lades mi olalım tekrar. Şuan kabul edelim veya etmeyelim bu borç siyasi güç olmadan ödenemez üstesinden gelinemez mevcut yönetim en azından borçları kırptı bu kulübü bu belediye bu hale getirdi şimdi hazır seçim zamanı bırakın kendi çıkarları için destek olsunlar

  2
  2
 13. Sevgili Bursasporlular ilk önce şehirde her anlamda birlik olunması gerekir Bursaspor ne siyasi ne de hiç bir şekilde bir grup un takımı değil bu borç yükü ile başarılı olunmasını kimse beklemesin Bursaspor dan alacağı olanlar ilk önce buborç yükünü takım süper lige çıkana kadar ötelemeli plan program akılcı dürüst bilgi ahlak olmalı AA mı EA mu gelir veya birlikte liste mi yapılır şehirde tribünden tutun da siyasete kadar ayrım olmaksızın birlik destek olunmalı lütfen şehirde kimse kimseyi kötülemesin yöneticilerde plan programı olsun

  1
  2
 14. Kapatın şu kulübü artık yaa daha fazla rezillik çekmeyelim bu borç kapanmaz tahta mahta açılmaz tüm camia da biliyor bunu hepimiz biliyoruz bırakın artık yeter kapatın kulübü de daha fazla güzel anılarımızı zedelemeyin

  1
  1
 15. Valla sevgili kardeşlerim bence bursanin aga babaları aday olmayacaksa Cavit caglar levent kizil serkan yazıcı gibi büyük isimler olmayacaksa bu yonetim devam etmeli sebebi de şudur hiçbir şahıs siyaseti arkasına almadan bu yükün altindan kalkamaz gerçekçi olmak lazım emin adanur falan olacağına kulüp kapansin daha iyi artik macera deil istikrar ve devletin bursaspora sahip cikmasina ikna edip şirketlesme yoluna gitmek gerekir taraftarda ona göre kararını versin kimse artık nemalanma isine göre hareket etmemeli yüksel çolak ismi geçiyor oda kusura bakmasın menajer metin korkmaz la kulubu dönülmez bir bataklığa sokar huc buluşmasınlar ocakta tahta açılacak bu yonetim devam etsin

Bir yorum yazın

Kayıtlı bir kullanıcıyı yorumunuza etiketlemek(mention) için yorumunuzun içerisine örnek @bursasporluyuz şeklinde kullanıcı adını yazabilirsiniz.

Başa dön tuşu