Banaz ile Adanur Özlüce’de buluşuyor

Ömer Furkan Banaz, Emin Adanur’u Özlüce’ye davet etti.

Bursaspor’un lansman toplantısında gündeme dair önemli açıklamalar yapan yeşil beyazlı kulübün mevcut başkanı Ömer Furkan Banaz, geçtiğimiz dönem Hayrettin Gülgüler başkanlığındaki yönetimin liderliğini yapan iş insanı Emin Adanur’un 30 milyon alacağının yarısı olan 16 milyon TL’yi bağışlamasıyla ilgili konuştu.

Banaz, Adanur’u 7 Ekim Cuma günü Özlüce İbrahim Yazıcı Tesisleri’ne davet ettiklerini belirterek;

“Akşamki sohbet odasını dinledim. Biz hemen gerekli girişimiz yaptık. Bursaspor’a kim yardım ediyorsa başımızın üzerinde yeri var. Kendisi kulüpten alacaklı pozisyonunda. Burada alacaklarından feragat ediyorsa bu Bursaspor için iyi bir şeydir. İnşallah yarın kulübe geleceği dair bize geri dönüşü oldu. Yarın bağış makbuzlarını kendilerine takdim edeceğiz” ifadelerini kullandı.

36 Yorum Onay bekleyen yorum yok

 1. Elbette Bursasporumuza bağışlanan 1 liraya bile ihtiyacımız var ve bu konuda şahsen Emin Bey’e teşekkür ediyorum ama Emin Bey’in bu yaptığı birisinin önce koca evi ateşe verip cayır cayır yanmasına sebep olduktan sonra kova su ile alevleri söndürmeye çalışmasına benziyor. Göz göre göre nasıl bunca hatalı kararı üst üste aldın be Emin Bey. Nasıl bu kadar amatörce saçtın Bursasporumuzun parasını, onca kaliteli genç futbolcunun üzerine nasıl bunca hatalı transfer yaptın nasıl oldu da bu noktaya gelmemizde kendi payına yapmaman gereken ne varsa yaptın ?

  85
  17
  1. @Tosun yorumuna yanıt olarak

   Emin beyin yapacağı en dogru doğru hareket ,doneminde yaptığı yanlış transferlerden doğan itilaf dosyalarını cözmesidir..O zaman Bursasporlu ların gözünde aklanmış olur.

  2. @Tosun yorumuna yanıt olarak

   Yazarlar vs Borcun 1.2-1.5 Milyar TL Olduğunu Yazmışlardı ve Bu Borcun Bir Kısmının Döviz İle! Yani Yangın Yeri Dedin Tüm Dünyanın Ekonomileri Yanıyor Enflasyon Almış Başını Her Yerde Gidiyor Nedenide Petrol Gaz Şirketleri Şimdi Opec’de Türkiye’nin Enerji Alımı 60 Milyar Dolardan 100-120 Milyara Çıktı Vs Ekonomik Açık Artınca Hepimiz Hissediyoruz Etkisini Çünkü 1 Lira Olan Birşey 2 Liraya Çıktı – Ama Ekonomi Böyle Birşey Genel Anlamda Türkiye Hala Kuvetli Durabiliyor Çünkü Endüstrüsü Tarımı Var! Düşünün 2000-2005 Yıllarında 100,000 -500,000 TL Kağıt Para Kullanıyorduk Ama Bursaspor 1’ci Ligdeydi Düştü Ama Çıktı Ama 4’cü Lige Yan Gözle Bakmıyordu Sonra 2009-2010 Şampiyon Oldu Çünkü Borcu 1.2-1.5 Milyar TL Değildi Ve Kasası Doluydu Futbolcular İle Aynı Türkiye’nin Kasası Gibi Altın Reservi Dünyada 5-6 Sırada! Sonrası Aynı Altılı Masa Gibi Gelen Çarptı Giden Çarptı Yönetimler Her Sene Salandı Sonunda 17 Amatör Çocuk ve 2/3 Tane 3’cü Kalite Futbolcu Kaldı Kasada Nedenleri Ortada Sen Sadece 1 Milyon Euro Matavs vs Veriyorsun 3’cü Lige Düşürüyorsun Sonra Verdiği n Parayı Borç Diyorsun Sonra 3 As Futbolcumuzu Satıp Çekleri Alıp Yok Oluyorsun Gazeteler Yazmıştı Bizim Bursaspor’luyum Diyenler Burada Yorum Yazanlarda Aynı 2000’kerde Bankaları Boşaltanları Balık Hafızalılar Gibi Adamı Alkışlıyorlar Yenide Göreve Çağrıyorlar! Hey Allahım Hiçmi Öğrenmiyoruz Ders Almıyoruz!

   2
   8
  3. @Tosun yorumuna yanıt olarak

   Yarın gazetecilerden beklenen soru şu: 9 santimetre içeriye soktuğunuz bıçağı 6 santimetre dışarıya çıkardığınız bugünde Bursaspor umarız yaşar. Sizin tahmininiz nedir? Sorarlarsa baş tacı sormazlarsa gasteciler

   8
   11
  4. @Tosun yorumuna yanıt olarak

   Bakın bu belediye yani alinur denen şahsiyet ellerini çekmediği sürece bursaspor batmaya devam edecek çorumsporu ve gaziantepide aynı şekil yaptılar fk yapma peşindeler bu alinur beşiktaşlı belirtmesede bursaspora düşman adamın tipinde bile meymenet yok inkar etmeye gerek yok siyasiler takımları kullanıyorlar vatanseverler ya 650 milletvekili var 56.000 halk sıkıntıda ama beyfendiler anca birbirleri ile tartışıp para alıyorlar ama vatanseveriz diyorlar almasınlar 1 aylık maaşları olmaz tabi buda kim sayesinde yerini korumak isteyen erdoğan yaptı eğer kendisi gider bir bir herşey dökülecek ortaya muhalefette gelmek istemiyor sadece ne kopartırsam bana iyidir diyor ben kararımı verdim bu alinur denen adam aday olur hayatta oy vermem bu benim görüşüm diğer herkesin görüşüne sayfı duyarım ama bursasporu batırmaya çalışana destek olmam koca çınar elden gidiyor babam görseydi kahrından ölürdü

   22
   11
    1. @16TİM16 yorumuna yanıt olarak

     hoşuna gitmedi galiba siz yalamaya devam edin gerçekler acıdır. Ne olursa olsun yanlışa yanlış diyeceksin yoksa dilsiz şeytandan farkın olmaz

     3
     5
  5. @Tosun yorumuna yanıt olarak

   Adanur tekrar aday olursa oyumu ona veririm..10 yılın günahını gencecik bir Bursaspor sevdalisina yükledi koca camia..günah keçisi adanur oldu..adam cebinden 60 milyon TL verdi,karşılığında hep küfür duydu.en başından beri ona darbe yapmak için birçok Belediyesporlu sıraya girdi..ve basardilar.fakat bizi bu dalgalı denizden kurtaracak olan da adanurdur..hatalarından ders alıp birlik ve beraberlikle takımı hakettigi yere taşımalıdır..onun dışında doğru dürüst bir aday göremiyorum.levent kızıl falan kimse sayiklamasin artık.. takımı istemeyen adamların bize katacaği fayda yok!

   24
   11
   1. @Selim yorumuna yanıt olarak

    Geçen yıl Belediye Bsk.ile arası iyi olsaydı belediye sporcular istifaa diye bagirmazdi. Emin bey siyasileri işine karıştırmak istemediği için araları açıldı ve bu süreç yaşandı. Herkes kendi işini yapmalı, kendi kulvarinda yürümeli. Bursa miz da bu takıma sahip çıkacak nice Emin ler var, iş adamları var. Biz taraftarlar olarak hemen karalama kampanyalarına baslamamaliyiz, sahiplen meliyiz. Aklı selim, siyasetten uzak, her kesi kucaklayan bilgili ve ilgili insanlar mutlaka çıkacaktır.

    1
    6
   2. @Selim yorumuna yanıt olarak

    o kadar derinlere gitmeye gerek yok. ömründe sadece 2 tane maç seyreden biri bile seni okuduktan sonra bursasporun neden buralara düştüğünü hemen anlar.
    bu şehirde senin gibi celladına aşık o kadar çok taraftar var ki.
    zaten başımıza ne geliyorsa işte bu çokluktan! geliyor ya…

    3
    7
   3. @Selim yorumuna yanıt olarak

    Bugün fifadan ceza almamızın sebebi olan Tim Matavz, Ofosu, Luka Çapan gibi yabancıları kim aldı? Ne hikmetse hepsi aynı menejerr vasıtasıyla geldi, Tim Matavz ne oynadı. Sözleşmeyle Matavz için sadece Bursasporun borçlandığı para 900 bin Euro yani 16 milyon TL, bağışladığı para kadar. Diğer yapılan sözleşmelerden menejerlerle yapılan komisyon anlaşmalarından Emin Adanur pay almış mıdır bilmem. Giderayak Trabzon’a sattığı üç genç topçu için alınan çekleri de alıp gitmiş midir? onu da bilemem? Bildiğim şu var, bir sene içinde kulübün borcu katlandı mı? katlandı,. Bir de hiç düşmediğimiz lige de düşürdü mü? düşürdü.

    4
    5
  6. @Tosun yorumuna yanıt olarak

   Mustafa er ile yol alınan gençler tutul saydı, ve maaşları düzgün halde verilseydi. O dönemki gençlere değer verip güven sağlamış olsaydı yönetim.

   Şuan Belki süper ligte olurdu Bursasporumuz.

   41
   8
  1. @16 BURSASPORLU yorumuna yanıt olarak

   Banaz daki problem finansal değil, adam makamın ağırlığından haberi yok takımı dilim dilim doğranıyor adamın sesi çıkmıyor, adamın kumandası başkasının elinde bekliyor ağa babaları konuş derlerse konuşacak.

   15
   8
 2. Bu eminin bundan mutlaka bir rantı vardır ben bu adamın bedavaya ya da Bursasporu sevdiğinden böyle birşey yaptığını düşünmüyorum bu çakal arazilerin peşinde çünkü kendide biliyor fifadan kalıcı yasak geldi klüp bitti

  32
  59
   1. @esnaf yorumuna yanıt olarak

    Böyle olumsuz, karamsar yorumlar yapmak niye? Takım 2.lig te biz hala bu tür olumsuz yorumlar yapıyoruz. Kime veya kimlere faydası var!

    2
    6
  1. @Prusa yorumuna yanıt olarak

   ne arazisi bursasporun vakıfköy dışında arazisi mi var? özlüce nin mülkiyeti bursaspora ait değil ki…

   12
   5
 3. Sıra geldi
  Kulübü batıranlardan
  Ali tay beyfendiye
  O da göstersin bakalim
  Bursasporlulugunu hatalarinin
  Bedelini ödeme vakti geldi artık 😉

  16
  5
 4. 3 sene sonunda küme dusuren sayın Ali ay nerede acaba hani çok seven gerçek Bursaspor’u alacaklarını devretti mi

  14
  5
 5. Olması gereken şeydi darısı diğerlerine Ali ay ve diğerleri sizler takımı düşürdünuz gereğini yapın ve takımı ayağa kaldırın srn ben yok Bursaspor var

  11
  5
 6. Bursaspor’un tek kurtuluş reçetesi A.Ş. olmaktır.Bu borç yükünden kurtulmak için A.Ş. olup hisselerin %49unun halka arz edilmesi gerekir . Bu hamle yapılmazsa şayet Bursaspor’u daha karanlık günler bekliyor.

  8
  1
 7. Ozan tufan sercan yıldırım volkan şen serdar aziz fernandau bakambu bu takım lig 3 üncsüydü adam takımın tamanını sattı fenere koca şehir adam diye piyasada geziyo takımı iskender kebabı gibi kıyıp kıyıp yiyen adam a koca şehir sus pus akıl alıcak gibi değil.

  4
  5
 8. kulübe son kez kazık atıp son çiviyi çakmaya çağırmıştır hadi bakalım yarın ulucamiden bursasporun cenazesi kalkar heralde.
  başımız sağolsun!

  2
  12
 9. Kesin nasıl Bursaspor dolandırılır hakkında görüş alışverişinde bulunacaklar biri daha acemi diğeri pişkin !Fotoğraftan da gülüşlerinden de anlaşılıyor zaten…

  2
  14
 10. İnşallah futbolcularla da görüşür de şu transfer yasağından kurtuluruz yoksa bu yasak maalesef bizim sonumuz olabilir.Genç futbolcuların bu yükü tek başlarına kaldırmaları çok zor maalesef ki sezon içinde sakatlıklar vs. de illaki olacak bu yüzden transfer işinin çözülmesi şart oğlu şart…

  2
  6
 11. Bence Özlüce tesislerine çökecek eskiden beri orayı istiyor site yapıp satacak müteahhit nede olsa kendisi.

  2
  15

Bir yorum yazın

Lütfen bir isim/rumuz ve yorum yazın.

Kayıtlı bir kullanıcıyı yorumunuza etiketlemek(mention) için yorumunuzun içerisine örnek @bursasporluyuz şeklinde kullanıcı adını yazabilirsiniz.

Başa dön tuşu