Banaz: Bursaspor’un 289 tane dava dosyası var!

Bursaspor Kulübü başkanı Ömer Furkan Banaz konuk olduğu Olay Medya'nın Final programında açıklamalarda bulundu.

İşte Ömer Furkan Banaz‘ın açıklamalarından dikkat çeken başlıklar;

Stadyum yapıldığında hibrit çim yapılmıştı. Zamanla zemin üzerinde düzenlemeler yapılmış, tohumlama ve beslemeler istenilen sonucu vermedi. Zeminin kök tutmasıyla ilgili Ekim’in 15’ine kadar mücadele edecek gibi görünüyor. Zeminle alakalı eldeki imkanlar ve teknik açıdan gerekli olan tüm çalışmalar yapılıyor. Belki zeminde komple bir yenilemeye gitmek gerekiyor. Es geçmedik ama ilk olmazımız değildi. Sezon bitince bir zemin değiştirme düzenlememiz olacak.

Stadyum ile ilgili düzenlemeleri yaptık. Güney kale tarafı ile ilgili bitmeyen bazı durumlar oldu. Sanıyorum sadece o kısımda taraftarın sıkıntısı olmuş. Bakım çalışmalarını yaparken taraftarımızın gerekli hassasiyeti göstermesini bekliyoruz.

Stadyum isim hakkı görüşmelerimiz var. Çok pozitif gelişmeler var ama zamanımız da var. Güzel bir sponsorluk anlaşmamız olacak.

Bu sezon içinde kadromuzun göstereceği performans çok önemli. İlk yarıyı hayırlısı ile tamamlayalım sonrasında daha net ifadeler kullanabileceğiz.

Vefa, Ramazan ve Tuğbey’in takımda kalmaları için ekstra gayretlerimiz oldu. Onlar bir karar verdiler. Verdikleri karar ile ilgili hukuki bir süreç yaşayacaklarını belirttik. Kendileri ve transfer eden kulüpler ile dava süreçleri başladı.

Tuğbey ilk olarak Konyaspor ile anlaştı. Biz olaya müdahil olduk. Sonrasında Göztepe ile yapılan görüşme sonucunda Bursaspor’un menfaati gereği 2 milyon 500 bir + sonraki satıştan yüzde 15 pay ile anlaşmaya vardık.

Vefa Temel’de de Giresunspor süreci ve sonrasında İstanbulspor ile 3 milyon TL gibi bir bedelle anlaşmaya vardık.

Ramazan Keskin konusunda bir anlaşmaya varmadık. Onu değerlendirmesi Bursaspor’un menfaatleri gereği yapılacak.

Bursaspor’un idari ve mali anlamda ciddi sorunları var. 1 milyar ₺’yi aşkın borcu var. 350 milyon ₺ gibi yönetici borcu söz konusu. 200 milyon ₺ gibi milli emlak, Bursa Büyükşehir, SGK ve vergi dairesi gibi kamu borçları diyebiliriz.

Bankalara 150 milyon ₺ gibi, geri kalansa futbol tarafına olan borçlar var. Eski çalışanlar, kıdem tazminatları, cezalar gibi borçlar var. Takdir edersiniz ki bizim hem paraya, hem de zaman ihtiyacımız var.

Bursaspor’un borcunun ne zaman bitebileceği konusunda tarih veremiyorum. Büyük bir konsensüs lazım. Birlikteliği ne kadar çabuk sağlayabilirsek Bursaspor’u eski güzel günlerine daha çabuk döndürebiliriz.

Eski yöneticili alacakları için de görüşüyoruz. Kiminde bir kerede oluyor. Kiminde bu süreç uzuyor. Bu konuda olumlu sonuçlarla süreci nihayete erdireceğiz.

Bursaspor’un 289 tane hukuksal sürece uzanan dava dosyası var. Ticari borçlar açısından Bursa şehrine ait olan borçlar daha fazlar. Para ödemeden kimse Bursaspor’a bir malzeme vermiyor veya iş yapmıyor.

Bursaspor’un kalıcı gelirleri konusunda çok konuşmak istemiyorum. Ayağıma dolanan çok farklı unsurlar oluyor. Kendi nazarımda bu soruyu es geçmek isterim. Ama bir gayretimiz de var. 10’a yakın maddelediğimiz proje var.

Genel kuruldan aldığımız yetkiyi görev süremizin sonuna kadar kullanma planımız var.

Öyle o sosyal medyada paylaşıldığı gibi bir durum yok. Bizim ana gayemiz 33-34 milyonluk faiz yükü söz konusu bulunuyor. Bunlardan küllüm kurtulmak istiyoruz.

Özlüce Tesisleri’nde Milli Emlak’ın kiracısı konumundayız. Buranın bize yıllık 18 milyon ₺ gibi bir külfeti var. Benzinlik, Vakıfköy gibi benzer durum var. Bunları heybemize dolduralım ki bu kamburları kaldırdıktan sonra hedefe yürüyelim.

Bursaspor’un rakipleri bizim olduğumuz durumdan faydalanmak için süreç devşiriyorlar. Biz kendi gardımızı kendimiz alacağız. Bursaspor Vakıfköy sürecinden nasıl nasiplendiyse yine nasiplenecek. Bu bilinçle hareket edeceğiz.

Sportif başarı taraftarın yanınızda olmasında büyük bir etki oluşturuyor. Hakkı ile mücadele eden bir takım olduktan sonra taraftar da o azmi görünce destek verip takımı daha yukarıya taşıyabiliyorlar.

Süper Lig, TFF 1. Lig derken şimdi TFF 2. Lig’deyiz. Bir zamanlar “Hükümet düşer, enflasyon düşer Bursaspor düşmez” diyorduk. Mali tablo oluştuğu takdirde Bursaspor ileriye doğru gidecektir.

Yeni yasa kulüplerin sahibi olmasını değil tamamen görev sorumluluğu ile olan bilinci gidermek için yapılan bir düzenleme. Eski sitemde karar alan, imzalayan kişilerin doğru kararlar almasını isteyen bir düzenleme oldu.

Yayın hakları konusunda federasyon bir değerlendirme yapıyor. Şimdilik haftalık yayın süreçleri devam ediyor. Süreç netleşmediği için bet bir durum yok. Ya yerel bir kanalla ya da kendi bünyemizde bu konuyu çözeceğiz

Hayatımda belki hiç 2. Lig maçı izlemedim. Hocalarımız bu ligde çok başarılı işlere imza attılar. Ben futbolu biliyorum diye bir şey diyemem. Saha ile ilgili kısımda Tahsin Tam ve İsmail Hoca bize yardımcı oluyor.

Ligden çıkma primi gibi bir değerlendirmemiz bugünlerde daha olmadı.

Transfer tahtası sürecinin bizi negatif bir duruma sokacağını tahmin etmiştik. Bursaspor geçen sene tahtayı açtı. Sonraki yükler ve yaşanan durum ortada. Hem borç ödeyeyim hem tahta açayım derseniz olmaz. Bunu kabul etmemiz lazım.

44 Yorum Onay bekleyen yorum yok

  1. @16 BURSASPORLU yorumuna yanıt olarak

   adam kuyua taş atmış, ona cevap yetiştirmeye çalışmayınız.
   vakıfköy bizimdir sahip çıkalım….. sadece tribunlerde destek… bu çocuklar başka birşey istemiyor.
   yönetimde maaşlarını versin, onlar başarılı olsun, bizler mutlu olalım.
   Bu genç çocuklarla GURUR DUYALIM….

   1. @ORHANGAZİ yorumuna yanıt olarak

    Ençok götüren bu hale düşmemize sebep recep bölükbaşıdır hani her maç sonrası basına yorum yapan artist recep nerdesin sesin soluğun çıkmıyor maçlarada gelmiyon tabi deniz bitti dşmi

  2. @16 BURSASPORLU yorumuna yanıt olarak

   Sevgili Bursaspor’lular yönetimi eleştiren değerli Bursaspor’lular bizlerin bu duruma düşüren bir kişi yada bir yönetim değil bizleri bu duruma 6 yönetim seçtik olmadı şimdi diyecekler ki ben seçmedim peki sen neden üye olmasın neden kongre de çıkıp söz almadın neden farklı siyasi görüşe sahip kişiler plan proje üretme di bakın şampiyon bir takım 3 alt lige 10 yılda düşüyor ise bunun sorumlusu tüm şehir tüm camia dir kimse kusura bakmasın ben dahil bu şehirde yaşıyan herkesin bu duruma gelinmesin de suçu hatası vardır bir camia da bu kadar iş bilmez bu kadar menfeatci ahlak yapısı bozuk topluluk olur ise bir şehir takımı bu duruma düşer vede herkes birbirini suçlar her seferinde de olmadı baştan olur şehrine ihanet eden bir gün gelir vatanına sonrada insanlığa ihanet eder ihanet edenler ahlaki sevgisi olmayanlar hala bu camiada el üstünde tutuluyor ise 3 lude analara küfür edilmek mutlu ediyor ise takım galip gelmiş sen hala aldırma Bursa yi söylüyor isen bu işler bitmiştir sen soylesene şampiyon vakifkoy güzeller içinde yi nerde gezer akıllar gitmiş malesef eleştirecek sen önce taraftar olarak kendini eleştir maça aileler gelmiş tam şehir birlikteliği olucak küfürlü tezahürat tabi üretkenlik 10 yıl öncesinde kaldı herşeyde olduğu gibi ne diyelim yakında bu zihniyet Yüksel Ç başkan yapar

   14
   2
  3. @16 BURSASPORLU yorumuna yanıt olarak

   Bursaspor lu olmadığını gizleyemiyorsun.
   Basiretin bağlanıyor, öfke kusuyorsun.
   Bunu dışa yansıtıyorsun.
   her halinle derdinin üzüm değil bağcı olduğunu gösteriyorsun.

   16
   9
   1. @Kaveci rıza yorumuna yanıt olarak

    HİŞŞT KAVECİ….2 ORTA BİR SADE….BİR DE SOR BAKALIM ATANMIŞ BAŞKANINA 20 FUTBOLCU NEDEN GİTMİŞ?? YA DA TERSİNİ SOR..ENVER CENK, HASAN VE KUBİLAY NEDEN KALMIŞ DA DİĞERLERİ GİTMİŞ??? AMA SEN ANCAK BİAT EDERSİN…BOŞVER..

    1
    4
   1. @Brs yorumuna yanıt olarak

    bu kadar ahmakça cevap varken bir sana cevap vereceğim çünkü sadece sen efendi bir cevap yazmışsın…bunları yazan ahmakların çoğu trol…hele bir kaveci iriza var ve sarı çizmeli ağzı laf yapan ama muhtemelen beyni sulanmış biri var ki bu zavallılar her yorumuma çinekop gibi atlarlar…bunlara cevap vermeye bile tenezzül etmem…zavallı bunlar… bunların yaşlarından fazla benim kongre üyeliğim vardır….bunlar benim her yıl bursaspor a verdiğim katkının çeyreğini bile koymamışlardır..asıl bunlar bursaspor lu değil akp li tiplerdir…olabilir hiç mahsuru yok tabi…bu taraftar içinde her partili var….ama bunlar aman partim zarar görmesin zaten mum gibi eriyor derdindeler.bunların partizanlıkları bursaspor luluklarından önde gelir..sana cevap yazıyorum çünkü bir tek seni ciddiye aldım…diğerleri cahiller sürüsü..

    10
    13
    1. @16 BURSASPORLU yorumuna yanıt olarak

     RENKDAŞIM SENİ CANI GÖNÜLDEN KUTLUYORUM.BU SİTEDE ( ADMİN DE DAHİL ) ADAM GİBİ ADAM KALMAMADI. SÜREKLİ TROLLER ORDUSU. DOĞRUYU SÖYLEYENİ DOKUZ KÖYDEN KOVARLAR MİSALİ. RAHMETLİ ŞAMPİYON BAŞKANIMIZ İBRAHİM YAZICI GERÇEKTEN BÜYÜK ADAMMIŞ. RECEP ALTEPE İLE AZ TARTIŞMADI VE KULÜBE DAHİ YANAŞTIRMADI BUNLARI.HATIRLATMAK GEREKİRSE ATATÜRK STADI YENİDEN DİZAYN EDİLDİ VE BUNLARI BİLE KULÜP YAPTI ŞAMPİYONLAR LİGİNE HAZIRLAMAK İÇİN. PEKİ SONRA NE OLDU ?
     KÖRİSTAN VE BÖLÜKBAŞI BU TROLLER SAYESİNDE GELDİ. ALTEPE NE DEDİ BORÇLANIN KARDEŞİM BORÇ YİĞİDİN KAMÇISIDIR.
     SONRA ALİ AY VE KÜME DÜŞTÜK. YİNE BELEDİYENİN BAŞINDA ALTEPE VE ZİHNİYETİ
     VE KUYUMCU MESTAN EFENDİ. KULÜBÜ MAHKEMEYE VEREN ADAMI BAŞKAN YATI BU ZİHNİYET.
     SONRA KAMAT BEN ŞEFFAF OLUCAM DİYEREK GELDİ BİR SENE BOYUNCA İKİ VEYA ÜÇ KEZ KONUŞUP GİTTİ.
     VE GÜLGÜLER ( ADANUR ). TAHTA AÇILDI. TRANSFER YAPILDI. MAÇLAR OYNANIYOR BAŞARISIZ BİR BAŞLANGIÇ. AMA BURSANIN MÜLKİ AMİRİ BEN BURSASPOR BAŞKANI İLE KÜSTÜM O YÜZDEN YARDIM ETMEYECEĞİM DİYEREK MAÇALAR GELMİYOR. TAKIM BENİ İLGİLENDİRMEZ TAVIRLARINDA. İÇİMİZDEN ÇIKAN VE SELİM DENEN KENDİNİ LİDER İLAN EDEN ADAM SAYESİNDE, BELKİ YAZICIDAN SONRA BELEDİYEYİ KULÜP İÇ İŞLERİNE KARIŞTIRMAYAN BİR BAŞKANA İSYAN BAYRAĞINI AÇIYOR. PEKİ TEK BAŞINA MI SİZCE.
     VE SONUÇ BURSASPORUM TARİHİNDE İLK KEZ HİÇ OLMADIĞI BİR LİGDE.
     EVET ALTEPE, SAKAL BIRAKMAK İLE MÜSLÜMAN OLDUĞUNU ZANNEDEN ÇORBACILAR KISACASI BURSASPORSIRTINDAN GEÇİNİN TROLLER ELBETTE BENİM YAZIMA DA EKSİ VERECEKSİNİZ. BU YAZI SİZ BEĞENİN DİYE YAZILMADI ZATEN. BU YAZIYI YAYINLANACAĞINI BİLSEM DAHA FARKLI USLUP İLE DE YAZABİLİRDİM. AMA GERÇEKTEN BURSASPOR’U DÜŞÜNÜYORSANIZ ”16 BURSASPORLU” KARDEŞİMİZİN YORUMUNU SİYASİ GÖRÜŞÜNÜZÜ BİR KENARA BIRAKIP TEKRAR OKUYUN LÜTFEN.

     7
     7
     1. @timsah966 yorumuna yanıt olarak

      SEVGİLİ DOSTUM CELLADINA AŞIK OLMUŞSA BİR MİLLET…….
      KOCA ŞEHİRE DÖÖNÜP “HANGİ CAMİA” DİYE SORMAYA CÜRET EDEN ADAM GELİYOR O CAMİAYA ALENEN BAŞKAN ATIYOR..İSTERSE BİN TANE AK TROL EKSİ VERSİN GERÇEK ÇERÇEKTİR.
      DİKKAT ETTİYSEN MUHATAP BİLE ALMADIM…ÇÜNKÜ BUNLAR DAHA DOĞMAMIŞKEN BEN BU KULÜBÜN KONGRE ÜYESİYDİM..BU ÇOCUKLARIN SIRTINA BU YÜKÜ YÜKLESİNLER, 20 FUTBOLCU ELİNİ KOLUNU SALLAYARAK GİTSİN BİZ SUSALIM ÖYLE Mİ???
      NEYMİŞ SÖZLEŞMESİİNDE 20 MAÇ OYNAMAZSA SERBEST KALIR DİYORMUŞ…MUŞ MUŞ MUŞ.. BUNA ANCAK YUKARIDAKİ ZAVALLILAR İNANIR. ADAM SAKAT VEYA ÇOK FORMSUZ…AAA BUNUN MUKAVELESİNDE 20 MAÇ OOYNAYACAK DİYE MADDE VARMIŞ HADİ OYNATALIM MI DİYECEK HOCASI??

      1
      5
    2. @16 BURSASPORLU yorumuna yanıt olarak

     bak şu tatlı su kefalına?!.
     sözde bana cevap vermezmiş! vermemiş..!
     bak kardeşim, ben 16 kasım 1952 bursa doğumluyum. bu anlamda öz be öz Bursasporluyum.
     ben,
     lisanslı bir futbolcu olarak eski merinos stadının tozunu yutar, soyunma odalarının ter ve lasonil kokularını teneffüs ederken.
     sen,
     belki de babanın yediği portakallar da henüz C vitaminiydin.

     (bu arada babanız sağ ise Allah sağlıklı ve uzun ömürler versin. değilse mekanı cennet, toprağı bol olsun.)

     ayrıca 2. ve 3. ligde mücadele vermiş bir kulübümüzde ”altyapıdan sorumlu yönetici!” olarak uzun yıllar görev aldım.
     sonuç olarak bütün yaptığım yılların bilgi ve tecrübesini bu site aracılığı ile meraklısına ve taraftarımıza aktarmak.
     bu anlamda ikimizin de geçmişe dönük yorumları ortada.
     Bursaspor konusunda hangimiz daha mantıklı ve samimi, bırakalım bunun kararını site takipçileri versin.

     cehaletle ilgili şikayetine de cevap vermeden geçmeyeyim.
     evet bu ülkenin en büyük sorunu ”okumuş cahil!” yani kendini aydınlatmaktan aciz ”mum ışığı aydını!” sorunudur.
     Aşık Yunus konuyu ne de güzel özetlemiş, ”ilim ilim bilmektir. ilim kendin bilmektir. kişi kendin bilmiyorsa bu nice ilimdir!” diyerek.

     8
     2
     1. @sarı çizmeli yorumuna yanıt olarak

      İLİMİ BİLİMİ BIRAK DA SEN ÖNCE HESAP SORMASINI BİL…SOR BAKALIM ATANMIŞ BAŞKANINA 20 FUTBOLCU NEDEN GİTMİŞ?? HEPSİNİN MUKAVELESİNDE DE EN AZ 20 MAÇ OYNAMAZSA SERBEST KALIR MI DİYORMUŞ?? SEN BÖYLE BİR SAÇMALIĞI EMİNİM O MERİNOS TAKİ AMATÖR KULÜPTE BİLE GÖRMEMİŞSİNDİR…BEN UGANDA DA DA OLMAZ DİYORUM..AYRICA ASIL C VİTAMİNİ SENSİN TERBİYESİZ

      1
      5
   1. @Rivırs yorumuna yanıt olarak

    adam söylenene değil, söyleyene bakıyor.
    adamın gözü terazinin ibresinde değil ki, kefesinde kim oturuyor onda.
    adamın derdi üzüm değil ki. varsa yoksa bağcı..!

    6
    1
  4. @16 BURSASPORLU yorumuna yanıt olarak

   ne demesini bekliyordun!!! hiiihuuu 3 seneye süper ligdeyiz borçlar ödendi ronaldo ile görüşüyoruz falan demesinimi bekliyorsun borç 1milyar 1 milyon değil

   17
   6
  5. @16 BURSASPORLU yorumuna yanıt olarak

   kimsenin Bursasporluğunu sorgulamak hakkım değil. ancak söz konusu sen olduğunda bunu sorgularım. ve ben de bir Bursasporlu olarak bu hakkı kendimde görüyorum.
   çünkü yorumlarından artık seni biliyorum ve de tanıyorum. hatta seni okurken adeta sırtını bile görebiliyorum.
   bana göre senin bursaspor ile uzaktan yakından en küçük bir alakan yok.
   senin için varsa yoksa politik endişe, kin, nefret, öfke, istismar, ön yargı.

   adamlar tüm şehir tarafından terk edilmiş, hiç bir geliri kalmamış, koskoca stadın, tesislerin bakımlarını, yüzlerce çalışan, antrenör ve futbolcuların maaşlarını üstlenmişler.
   1 milyar 300 milyon borçlu bir üçüncü lig takımını sahiplenmişler. (bu kadar büyük borca süper lig gelirlerinin bile yetmeyeceğini bile bile) giyotinin altına kollarını değil adeta boyunlarını koymuşlar.
   adamlara teşekkür edeceğine, şu üslubuna bak!?.

   zaten birazcık bursasporlu olsan önce ”bu kurtuluş savaşımızda taraftar olarak bize düşen bir görev var mı?” diye sorardın.
   Bursaspor başkanı için kullandığın ”’BİR GÜN DE YAKINMA BE ADAM..!” ifadesi ile beni yanıltmadın.
   cem dizdar başlıklı haberde sana yazdığım cevapta ne kadar haklı olduğumu adeta ispat ettin.
   haa,
   adamların en büyük hatası sizin gibi insanların varlığını düşünememeleri, ya da tanıyamamaları, veya dünyanın en doğru işini yapsalar da yaranamayacaklarını bilememeleridir.
   belki de biliyorlardı da sırtlarında ki ”yumurta küfesi!” bu engel olmuştur diye düşünüyorum…

   18
   7
   1. @sarı çizmeli yorumuna yanıt olarak

    Soylediklerinizde haklisiniz ancak sunu da unutmamak gerekir; sampiyon baskan sonrasi gelen tum yonetimler belediye destekli oldugundan 16Bursasporlu gibi arkadaslarin su anki belediye yonetimine serzenisleri de bir o kadar dogal ve hakli diye dusunuyorum.

    1. @tiburon yorumuna yanıt olarak

     HANGİ CAMİA DİYE SORMAYA CÜRET EDEN ADAM; O HANGİ CAMİA DEDİĞİ CAMİAYA BAŞKAN ATAYABİLİYORSA SÖZ BİTER..HOŞ SANKİ DİĞERLERİ NEREDEN İCAZET ALDI, KİMLERİN ÖNÜ KESİLDİ O DA AYRI..

     1
     3
  6. @16 BURSASPORLU yorumuna yanıt olarak

   Kalem Kalem Hangi Yöneticilere Ne Kadar Borç Var Açıklanırsa İyi Olur Nedeni Yöneticilere Olan Borç Her Geçmiş Yönetim Tarafından Farklı Açıklandı! Tüm Borçlar Kalem Kalem Liste Olarak Açıklanması Herşeyi Ortaya Koyar ve Yöneticilerin Bu Borçları Nasıl Kulübe Verdikleri ve Hangi Kaynaklarından Geldiğide Açıklanmasında Fayda Var ? 200-300 Dosya Tek Tek Açıklanması Lazım Çünkü Şu Anda Kimsede Güven Kalmadı Onun İçin Kimse Destek Olmuyor Şeffaf Olması Lazım Her Kuruşun Olmasada Her Bin Liranın!

   18
   1
 1. ADAM BOŞ KONUŞMUYOR RÜZGAR YAPMIYOR NEYSE O BENCE ELEŞTİRENLER BOŞ YAPIYOR ELİNDEN GELENE YAPIYOR DAHA İYİSİ YOK VARSA ÇIKSIN YOK YAKINMA TAHTAYI AÇ GİBİ BOŞ LAFLARA GEREK YOK

  16
  3
 2. Yakınmamı .. kulübü soydular topçu bile kalmadı.. küme düşürdüler yetmedi gene küme düşürdüler yetmedi kaçtılar yetmedi menejerlerle getirdikleri imzaladıkları sözleşmeleri için verdim dedikleri paraları istiyorlar yetmedi Başkan adayı bile çıkmadı yetmedi bunları göremeyen hemen unutan böyle embesil dallama zeka özürlü kişiler yorum yapıyor..bence kulübü düşürün borçları sıfırlayın sonra çıkartın..alsınlar koçun yanaklarını..

  10
  1
  1. @Aaa yorumuna yanıt olarak

   Bilader iyi hoş diyosun da millete embesil deyip sallamak güzel şunu anlamiyorum kulübü düşürerek borçlar nasil sifirlanir, sonrasinda nasil çikartacaksin amatöre düşünce borçlar silinmiyor yeni bir takim kuralim ve sifirdan çikartalim diyosan o başka onun için beklemeye yillarca mücadele edip çile çekmeye gerek yok😉

   1. @ŞİPTAR yorumuna yanıt olarak

    Ben en üstte yapılan ilk yoruma cevap vermiştim..embesil sözümde kesinlikle genel için değil o yorumu yazan şahıs içindir..yanlış anlaşılmama sebebiyet vermem ve düşük cümle için özür dilerim

 3. önünden geçerken 3 kişiden ikisinin bedduasını alan stadta ne ot biter nede çim ucube bir yapı ucube olarakta kalacak

  8
  6
 4. Yakınmayıp’da ne yapsın
  Mavi Boncuk’mu Dağıtsın ?
  Dağıtanlar Kulübü bu hale
  Getirdiler Zıkkım Yiyeseçiler

  8
  1
 5. Vefa, Ramazan ve Tuğbey’in takımda kalmaları gerekirdi. En azından bu sezon kalmaları iyi olurdu. Maalesef yönetim bu
  konuda elinden geleni yapmadı.

  6
  9
 6. Yahu çapsız adam, futbolda bütün o paralar sahada iyi futbol için dökülür. İyi futbol da iyi sahada oynanır. İyi futbolun olmazsa olmazıdır iyi saha. Sen de haklısın, ya ben fabrika müdürüyken bu işlere soktular diyorsun.

  4
  4
 7. Tebrik kime trt yorumcusuna gorunen o ki hakliymis arkadas emlak ssk ankara bursaya bakisi net af yok gomun gitsin uyan bursasporlu uyan bursa insani uvey evlat moagmelesi yakismiyor

  2
  1
 8. Ben İstanbul’da yaşayan bir Bursalı ve Bursasporluyuz. Olayların çok dışındayım. Geçen yıl sezonun ikinci yarısında gördüğüm tablo şuydu; hangi yönetim gelirse gelsin bu takım küme düşecek. Şu an ise net düşüncem bu yönetim iyi niyetli ve emek sarfediyor.

 9. Borçlar resmi belgeli olarak kime neye nereye ne kadar borç var kuruşuna kadar açıklansın eğer gerçekten Bursaspor u düşünüyorsanız açıklayın ,bizi kim zamanında ne kadar borca sokmuş öğrenelim

 10. Bence 289 dosyanin sorumlulugunu alacak
  Ben bu işi çözerim diyecek 289 karakterli
  Gerçek Bursa ve Bursaspor sevdalisi
  İş insanı bulabilirsek yada ortaya çikarsa
  İşte o zaman kurtulduk deriz bu cendereden başka türlü kimse gövdesini
  Taşin altina koymadan olmaz bu işler
  289 dosyayi işadamlarina yiksak
  Banka kredilerini benzinlik satarak çözsek
  Yok emlakmiş-belediye-vd-sgkmiş bu devlet
  Kurumlariyla goruserek borclarin bir çogunu sildirip kalani taksite baglayabiliriz
  Biz bunlari yaparken Ali tay ve benzerleri de
  Feda diyecek bu kulübün önünü açacak
  Başka şanslari yok😉

Bir yorum yazın

Lütfen bir isim/rumuz ve yorum yazın.

Kayıtlı bir kullanıcıyı yorumunuza etiketlemek(mention) için yorumunuzun içerisine örnek @bursasporluyuz şeklinde kullanıcı adını yazabilirsiniz.

Başa dön tuşu