Banaz bilgilendirmeye hazırlanıyor

Önümüzdeki sezon TFF 2.Lig’de mücadele edecek olan Bursaspor’u içinde bulunduğu maddi darboğazdan çıkarmanın yollarını arayan Ömer Furkan Banaz başkanlığındaki yönetim kurulu temaslarını sürdürüyor.

Sportif Direktör İsmail Ertekin ve Teknik Direktör Tahsin Tam ile anlaşan yönetim, hem sportif hem de idari planlamalarla çalışmalarını tamamlayıp kamuoyunu bilgilendirmeye hazırlanıyor.

4 Yorum Onay bekleyen yorum yok

 1. Sevgili Bursaspor’lular şu saatten sonra hiç kimse Bursaspor un bir dilim ekmeğini dahi heba etmemeli bırakın deplasmana otobüs istemeyi kombine bilet istemeyi şehirde ki dilenci dahi Bursaspor a destek olmalı öncelik tirbuncu abiler artık kulelerden inmeli biz olmasak Bursaspor batar naralarini bıraksınlar sadece maça gelip alkislasinlar 2lig e düşmüş bir takımın amigo ya da ihtiyacı yok

  14
  1. @Eski Teksas yorumuna yanıt olarak

   Saygıdeğer renkdaşım.
   Çok doğru yazmışsın.
   Eğer ki Bursaspor yeniden yükselişe geçecekse biz taraftarlar da kendimizi yenilemeliyiz.
   Bundan böyle Bursaspor lu lar olarak tüm ülkeye örnek taraftarlık profili çizerek devam etmeliyiz.
   Kulüp taraftar ve medyamız ile eski başarılı yıllarımıza kavuşmak ilk beklentimiz olmalıdır.
   İyi günler dilerim.

 2. TRİBÜN LİDERLERİ TEK TEK İSTİFA ETSİN BIRAKSINLAR BURSASPORA BAÜIŞ YAPTI GİTTİ LİSANSLI ÜRÜN SATIN ALDI MAÇLARA GİDİP BAĞIRDI DİYE KENDİNİ BURSASPORUN SAHİBİ SANAN HERKES BIRAKSIN BU KLUBE BU SAATTEN SONRA MANEVİYAT DEĞİL MADDİYAT LAZIM

 3. Bursasporu küme düşeren EMİN ADANURLA beraber halay çeken taraftar liderleri var. PARA> BURSASPOR’dan büyük olmuş onlar için ..
  ve hiiç kimse korkudan dile getiremıyor …

  BİZ BURSASPORU MENFAATSİZ SEVENLERDENİZ ! ! !

Bir yorum yazın

Kayıtlı bir kullanıcıyı yorumunuza etiketlemek(mention) için yorumunuzun içerisine örnek @bursasporluyuz şeklinde kullanıcı adını yazabilirsiniz.

Başa dön tuşu