Banaz “Alacaklıların feragatları devam edecektir”

Başkan Banaz, “Bu genç kardeşlerimize tüm Bursa’nın elinden gelen tüm gayreti gösterip destek vermesi lazım” dedi.

Bursaspor Başkanı Ömer Furkan Banaz, forma şort sponsorluğu lansmanında önemli açıklamalarda bulundu. Başkan Banaz, camianın birlik olması halinde sezon sonunda mutlu tabloyla karşılaşacağını söylerken transfer tahtasını açmak gibi bir girişimlerinin olmadığının altını bir kez daha çizdi. Banaz, “Kombineler çıktı. Daha önceki hak sahiplerine 10 günlük bir süre tanıdık. Daha önceki hak sahiplerinin bir an önce bitirmesi lazım. Onun üstüne iki misli kombine satışı gerçekleştirmemiz lazım. Bu genç kardeşlerimize tüm Bursa’nın elinden gelen tüm gayreti gösterip destek vermesi lazım. Bu birlik beraberliği sağlayabilirsek sezon sonunda o mutlu tabloyu hep birlikte yaşarız. Eski özlediğimiz günlere ne kadar hızlı dönebiliyorsak amacımız ve gayemiz o” dedi.

FERAGATLAR DEVAM EDECEKTİR
Yönetici alacaklarıyla ilgili de konuşan Banaz, bazı yöneticilerin feragat ettiği alacakların devamının geleceğini düşündüğünü belirterek şunları söyledi: “Sadece yönetici borçları değil. Bursaspor’un Bursa’ya çok önemli borçları olduğunu daha önce de ifade etmiştik. Bağışlarla döndürdüğümüz bir süreç var. Mevcuttaki gelirleri ve mevcut sezondaki giderleriyle karşılaştırma yapsanız oran 20’de 1 olur. Burası iyi bir reklamasyon alanı ve bu alanı muhataplarından olabildiğince kullanmalarını rica ediyoruz. Hiçbir ayrım gözetmiyoruz. Bu işte 10’da 1’i de bir bizim açımızdan. Pozitif destek veren herkese bir kez daha teşekkür ediyorum. İnşallah yapmaya çalıştıklarımızın her geçen gün daha da anlaşılacağı ve Bursaspor’a olan desteğin artarak devam edeceğini hissediyorum.”

YAPILANI ALKIŞLAYALIM
“Göreve geldiğimizden beri verdiğimiz rakam 55 milyonları buldu” diyen Banaz, “Hem yönetim kurulu üyesi arkadaşlarımızın hem de yadsınamaz bir gerçek olan Alinur Aktaş Başkanımızın destekleri ortada. Canhıraş bir mücadele veriliyor. Hem yönetici arkadaşlarımız hem de Alinur Başkanımızın sponsorluk ya da bağışlar noktasındaki bize verdiği destek kimileri tarafından küçümseniyor. Bunu algılayamıyorum. Burada önemli olan bence şu: Bu destek yelpazesini çok daha geniş tutmamız lazım. Taraftarımızından da acizane beklentim; Alinur Başkan veya eski bir yönetici ortaya bir katkı koyuyor. Kimileri eleştiriyor ya da çok daha fazla olmasıyla alakalı bir hissiyat var. Önce yapılanı bence alkışlayalım. Yapmayanlar üzerinde taraftarın devreye girmesi bekleniyor. Bu alanda bize katkı sağlayacak birçok muhatap daha var. Sürece dahil olmalarıyla ilgili gayretleri ortaya koymak lazım” şeklinde konuştu.

2 Yorum Onay bekleyen 1 yorum var

 1. Bursasporun siyasete bulandırılmış hali mide bulandırcak seviyeye kadar geldi artık.

  Alinurun desteği başkanımızın yardımı Alünur aktaş alinur aktas, Başka bir şey söylemez misin sen be!
  Sanırsın büyük fedakarlıklar yapmışlarda ceplerinden, dedelerin atalarında paraları vermişler sanki.

  Amacınız bursaya ve şehrin takımı olan bursaspora hizmet etmek efendiler. Sizler memursunuz.
  Artık şehir olarakta taraftar olarakta bir şeyler farkına varalım artık.
  Gözbebeğimiz çocukluğumuz gençliğimizi küme düşürdüler, belki hep beraber yaptık bunu.
  biz yine destekleriz ama bu siyaset kalıntılarına artık dur dememiz gerekiyor.
  Yazıcıdan sonra siyaset kucağında bursaspora ne oldu görmedik mi ? Akıllanmadık mı artık ?

  16
  13
 2. sayın başkan bıkmadan yorulmadan devam ediniz. her toplumda muhalefet vardır, küçümseyen olacaktır..
  Bursaspor ailesi sevgi ve desteği her daim yanınızda olacaktır. Önce iki ailenin Sönmez ve Çağlar desteklerini tüm bursa görmek istiyordur..Başarılar….

  9
  12

Bir yorum yazın

Lütfen bir isim/rumuz ve yorum yazın.

Kayıtlı bir kullanıcıyı yorumunuza etiketlemek(mention) için yorumunuzun içerisine örnek @bursasporluyuz şeklinde kullanıcı adını yazabilirsiniz.

Başa dön tuşu