BALKANSİAD’dan ziyaret

BALKANSİAD Başkanı Aytuğ Onur, Yönetim Kurulumuza başarı dileklerini ilettiği konuşmasında BALKANSİAD olarak Bursaspor ile ortak projeler yapmayı hedeflediklerini dile getirdi.

Aytuğ ziyarette şu konuşmayı yaptı; “ Sizlerle burada olmaktan dolayı çok mutluyuz. Bursalı olmanın en önemli katmanlarından birisi Bursasporlu olmak olduğunu düşünüyoruz.  Bu çerçevede Bursa’nın önde gelen SİAD’larından birisi olarak sizlere hayırlı olsun ziyaretimizin yanı sıra Bursaspor’a değer katmak için ortak projelerde yer almak istediğimizi belirtmek istiyoruz. Bursa’nın en güzel markası Bursaspor. Bursa’yı bir yere taşıyabilecek en önemli markası da Bursaspor. Biz bu bilinçteyiz. Sizlerle beraber Bursaspor markasına hizmet etmek için BALKSANSİAD’ın 300’ü aşkın üyesiyle her türlü hizmette varız. Recep Başkanımız ile gurur duyuyoruz. Şampiyon olduğumuz sezon ki heyecanı bu sezon yaşıyoruz. Birlik ve beraberlik ruhunu görüyoruz. Bursaspor’da bu yıl farklı bir anlayış var. Kısa süre içerisinde güzel işler yaptınız. Çok değerli bir teknik direktörümüz göreve başladı. Bursa’nın ruhuna uygun bir teknik yönetici. Bursaspor’da başarılı sonuçlar alacağımızı düşünüyoruz.  Ziyaret amacımız ortak projelerin başlaması için yanınızdayız. Bizler sinerjinin bir parçası olacağız” dedi.

İstişare Kurulu Başkan Vekili Vehbi Varlık ise Bursaspor adına çok sevinçli olduğunu belirtti. Varlık sözlerini şöyle sürdürdü; "Bursaspor emin ellerde. Bütün Bursa buna inanıyor. Tek vücud güzel bir hava yakalandı. Bu havayı bu birlikteliği en iyi şekilde değerlendirecek güzel bir ekip var. Başarılar diliyoruz. Balkanlılar olarak gurur duyuyoruz. Lig sonunda en iyi yerlerde olacağına inanıyorum” dedi.    

Başkanımız Recep Bölükbaşı ise BALKANSİAD Yönetim Kurulu üyelerinin yapmış olduğu ziyaretten dolayı çok mutlu olduklarını belirtti. Başkanımız Bölükbaşı sözlerini şöyle sürdürdü; “BALKANSİAD Yönetim Kurulu olarak bizleri şereflendirdiniz, onurlandırdınız. Kısa bir süre önce Genel Kurul’da üyelerimiz bizlere teveccüh gösterdiler. Yaklaşık 25 günlük süre içerisinde çalışmalarımızı sürdürüyoruz. Bu süre içerisinde Sayın Valimiz, Belediye Başkanımız, İlçe Belediye Başkanlarımız, sivil toplum örgütleri ile bir araya geldik. Güzel ziyaretler oldu. Bursaspor’un birlik ve beraberliğe ihtiyacı var. Sinerjiyi en üst noktaya çıkardığımızı düşünüyorum. Allah mahcup etmesin” dedi. 

Bir yorum yazın

Lütfen bir isim/rumuz ve yorum yazın.

Kayıtlı bir kullanıcıyı yorumunuza etiketlemek(mention) için yorumunuzun içerisine örnek @bursasporluyuz şeklinde kullanıcı adını yazabilirsiniz.

Başa dön tuşu