Baliç “Bursaspor için üzülüyoruz ama…”

Elvir Baliç, 'Bursaspor bu durumlarda olmamalı. Her zaman yukarılara oynamalı. Bu sene böyle geçti. Artık ileriye daha umutla bakmak lazım' diye konuştu. Kaynak: Bursaspor toparlanacak

Bursaspor tarihinin önemli isimlerinden Elvir Baliç, OLAY SPOR’a yeşil beyazlı kulübün son dönemde yaşadığı sıkıntılardan bahsetti. ‘Bursaspor için üzülüyorum’ diyen Baliç, ‘Bursaspor bu durumlarda olmamalı. Her zaman yukarılara oynamalı. Ama malesef 2-3 senedir iyi gitmiyor. Üzülüyoruz ama ilerleyen yıllarda ben toparlanacağına inanıyorum‘ şeklinde konuştu.

FUTBOLCULAR PROFESYONEL

Bursaspor’u yakından takip ettiğini de ifade eden Baliç, ‘Sıkıntı her kulüpte oluyor. Geçtiğimiz hafta da birşeyler yaşandı. Futbolcular profesyonel insanlar. Onlara da hak vermek lazım. Olmaması lazım ama bu sene böyle geçti. Artık ileriye daha umutla bakmak lazım’ diye konuştu.

4 Yorum Onay bekleyen yorum yok

 1. Ayağınıza sağlık ELVİR kardeşim.Dün VEFA için teşrif etmenizden memnun olduk.Aman ha sağlığına dikkat ediniz.Zira fazla kilolar ASRIN HASTALIĞI ELVİR KARDEŞİM.

  13
  1
 2. Ne profesyoneli arkadaş, tutturmuşsunuz bi profesyonel, sanki onlar insan değil de uzaylıymış gibi,
  20 MİLYON TL teklif edilen yerde, beğenmeyip illa da 28 MİLYON TL tutturan bir toplululk asla profesyonel almaz,
  Hepsinin bileti kesilmeli, Bursaspordan sonra onlara kim verecek bu paralar bakalım göreceğiz,
  beter olsunlar, futbol hayatları bitsin, bu taraftarın ahını alan iflah olmaz

  8
  2
  1. @ŞİPTAR yorumuna yanıt olarak

   Ne kesiyorsun sen ya tavuk mu ? Boş boş konusuyorsun adamlar haklı 5 ay olmus elin yabancısı arma askımı olucak babasının hayrınamı oynacak? Bırakın bu laf salatasını

   1
   1
 3. ulan bursasporda kalsan heykelin dikilirdi şimdi adını anan hatırlayan yok.yine bursaspor taraftarı hatırlıyor seni..

Bir yorum yazın

Kayıtlı bir kullanıcıyı yorumunuza etiketlemek(mention) için yorumunuzun içerisine örnek @bursasporluyuz şeklinde kullanıcı adını yazabilirsiniz.

Başa dön tuşu