Bakyapı sponsor oldu

Bursaspor Kulübü ile BakYapı firması arasında yapılan 15 kişilik loca ve reklam desteği anlaşmasının lansmanı Özlüce İbrahim Yazıcı Tesislerinde yapıldı.

Gerçekleşen tanıtım toplantısına Başkan Erkan Kamat, yönetim kurulu üyesi Talip Aynigül ve BakYapı Yönetim Kurulu Başkanı Veysel Bakgör katıldı.

Başkan Erkan Kamat “Öncelikle Bursaspor ailesi adına Bakyapı grubuna çok teşekkür ediyoruz. Geldiğimiz günden bu yana yaptığımız çalışmalarda dostlarımızın ciddi anlamda sponsorluk destekleri oldu. Bunlardan bir tanesi olan Bakyapı‘nın önemli kuruluşu olan Bakyapı‘ya çok teşekkür ediyoruz. Biz bu konuda Bursa‘nın ciddi anlamda yanımızda olduğunu ve bundan sonra da yanımızda olacaklarını biliyoruz. İnşallah Bakyapı firması örnek olur. BakYapı firmasının Bursaspor‘un her zaman yanında olduğunu biliyor ve kendilerine çok teşekkür ediyorum.” dedi.

Bakyapı Yönetim Kurulu Başkanı Veysel Bakgör ise “Hem şahsım hem şirketim adına Bursaspor‘un çok iyi bir marka değeri olduğunun farkındayız. Bursaspor‘un başarısı adına destek olacağımızdan emin olabilirsiniz. Altyapıya verdiğiniz önemin farkında olarak biz bu işe daha gönüllü ve heyecanlı bir şekilde katıldık. Yönetim olarak sizin gayretinizi ve çabanızı da önemsiyorum ve gözlemliyorum. Umarım bu sene Süper Lig‘e çıkmayı başarırsınız. Biz dualarımız ve maddi desteklerimiz ile yanınızda olacağız. Özellikle Bursa sanayicilerine seslenmek istiyorum. Biz Bursaspor‘a sahip çıkmak ile mükellefiz.” dedi.

Lansmanın ardından Başkan Erkan Kamat ve Yönetim Kurulu Üyesi Talip Aynigül, Bakyapı Yönetim Kurulu Başkanı Veysel Bakgör‘e forma hediye etti.

10 Yorum Onay bekleyen yorum yok

 1. Bakyapıya balıkesire forma sponsoru
  Olduktan sonra sosyal medyada
  Göstermiş oldugumuz tepkiler
  Çark ettirdi anlaşılan
  Teşekkürler Bakyapı
  Sosyal medyanın gücünü küçümsemeden
  Destek vermesi gerekenlere
  Tepkiye devam

  47
  1. @ŞİPTAR yorumuna yanıt olarak

   Aynen ama genede bakyapı diğer bazı büyük Bursa firmalarından küçük kalıyor tabi onlar Bursasporlu degilse fayda etmez…

   11
   1
  1. @Bursa yorumuna yanıt olarak

   Bu taraftarın başarısıdır. Aynı Aroma reklamı gibi. Taraftar Renault üzerine de gitmelidir Fransa boykotu büyük koz iken. Bir ara stad ismi için Vakıfbank ile görüşülüyordu, hazır Faruk Bey Ziraat Bankası Yönetim kurulu üyesiyken bankalara Twitter’da stad ismi
   için yüklenilebilir, timsah ağzı için Marka avm, Korupark reklam alınabilir. Bu taraftar isterse yönetimden daha çok reklam alır.

   15
 2. Faruk çelik ziraat bankası yönetiminde,Stadın ismi Ziraat bankasına satılabilinir.Yeterki siyasetçileri kırmadan,Bu işi halletmek gerekir.Siyasileri maçlara çağırıp,Giderkende alkışlamak gerekir.biz yuhalıyoruz.iyi olmuyor.bazı şeyleri almasını bilmek gerekir.Bursaspor taraftarı bunu beceremiyor.

Bir yorum yazın

Lütfen bir isim/rumuz ve yorum yazın.

Kayıtlı bir kullanıcıyı yorumunuza etiketlemek(mention) için yorumunuzun içerisine örnek @bursasporluyuz şeklinde kullanıcı adını yazabilirsiniz.

Başa dön tuşu