Bakkal “Korkulacak bir şey olmaz”

Bursaspor Teknik Direktörü Mesut Bakkal, futbolcuların hayretinden memnun olduğunu belirterek, "Hepsi pozitif. İstiyorlar. Maçlarda 115 km koşuyorlar. Bu muhteşem rakam arkadaşlar" dedi.

Akhisarspor maçı hazırlıklarına iki günlük aranın ardından bugün yaptığı antrenmanla başlayan Bursaspor‘da teknik direktör Mesut Bakkal, idman öncesi olumlu mesajlar verdi.

Basın mensupları ile kısa süreli sohbet toplantısı yapan tecrübeli teknik adam şunları söyledi:

“Futbolcuların durumu, performansı, isteği oldukça iyi. Beklediğimden fazlasıyla pozitif enerji veriyorlar. Ben pozitif enerjisi olmayan bir yerde çalışmak zaten istemem. Ama bu grup mükemmel.

Performanslarını da her gün daha iyiye gidiyor. En önemlisi de istiyorlar. Bunu bana gösteriyorlar. Maçlarda 115 km koşuyorlar. Bu muhteşem bir rakam arkadaşlar. Böyle olursa zaten korkulacak bir şey olmaz.

Hem bizim hem takımın hem sizin hem taraftarın enerjisi yüksek olursa, Bursaspor bulunduğu yerden çok kolay bir şekilde üste doğru ilerleyecektir.”

12 Yorum Onay bekleyen yorum yok

  1. @Aliata121 yorumuna yanıt olarak

   Buna sen mi karar vereceksin renktaş ? Mesut bakkalın ne başarısı var ? Kriz yönetmek için 7 maçlık anlaşılmış bir hoca. Seneye daha prestijli değil kümede kalacağız diye söylemlerde bulunan, istediği takımı yenebilecek güçte bir takım kuracak hoca ŞART.

   2
   6
  2. @Aliata121 yorumuna yanıt olarak

   Maya tuarsa niye olmasın…
   Insanın futbolcularına nasıl davranır sa ona göre de verim alır.
   Önem olan takım içindeki saygı ve arkadaşlık, yardım daşlık!

  3. @Aliata121 yorumuna yanıt olarak

   Korkak tavsanda cok koşuyor önemli olan üretken olmak. Boşuna koşu bal yapmayan arı gibidir. Skor yoksa bi anlamı olmuyor hocam

   14
   2
 1. Akhisar dan 3 puan Erzurum dan 1 puan Göztepe den 3 puan ve Antalya veya Malatya maçlarından alınacak 1 puan bizi ligde tutar.

  21
 2. Nasil bukadar rahat bunlar.. abi 27 28 29 puanli 3 takım var.. ve bu 3 takimdan 2si düşecek.bizim sadece 2 maçimiz içerde.. ve biz gol falan atamiyoriz.gol atmaya mecalimiz yok.nasil bukadar rahat bunlar?

 3. böyle diye diye bugünlere geldik 5 km az koşssun son hareketi doğru yapacak enerjisi kalsın önemli olan gol atmak kazanmak koşuya puan yok

 4. BU TAKIM 2 SEZON ÖNCE Leblebi gibi gol atıyordu..takımda 10 numara olmasada FURKAN SOYALP ile 11 e çıkılmalı..yetersiz olsada en azından bir oyun kurucun var..ve son maçta penaltı bir oyun kurmadır..yani AKSİYON hazırlayan bir adam şart. bunuda yabancılar yapamıyorsa. FURKAN yapmalı..oyun içinde oyuncular arası MESAFE çok fazla. böyle olunca zor pozisyon alıyoruz..daha yakın ve daha çabuk oynamalıyız. öyle sllama ortalar ile sonuç, skor yakalayamayız.

  1. @alidor yorumuna yanıt olarak

   Yalnız iki sene önce Trabzon maçında son anda kümede kalmıştık senin dediğin 4 se zon önce bakambu volkan şen fernando o zamanlar

Bir yorum yazın

Lütfen bir isim/rumuz ve yorum yazın.

Kayıtlı bir kullanıcıyı yorumunuza etiketlemek(mention) için yorumunuzun içerisine örnek @bursasporluyuz şeklinde kullanıcı adını yazabilirsiniz.

Başa dön tuşu