Bakın görün ders alın

Samet Aybaba ve Mesut Bakkal'a bol kepçeden dağıtanlar, bir de Ünal Karaman'ın sözleşme şartlarına bakmalı.

Trabzonspor önceki gün Teknik Direktör Ünal Karaman’ın sözleşmesini 2 yıl uzattı. Geçen sezon bordo mavili takıma değer katan ve pozitif bir futbol oynayan Karaman’ın sözleşme detayları ise ortaya çıktı. Geçen sezon 1 milyon 500 bin TL alan Ünal Hoca’nın yeni sezonla birlikte 4 milyon 500 bin TL alacağı açıklandı. Yaşanan bu gelişme, Bursaspor’da geçen sezon görev yapan teknik adamlarla kıyaslandığı vakit ise acı tablo ortaya çıktı.

BÜYÜK PARALAR VERİLDİ

Son yıllarda Sivasspor hariç hiçbir başarısı bulunmayan Samet Aybaba’ya yıllık 5 mimyon 500 bin TL veren Bursaspor yönetimi, 7 hafta için göreve getirdiği Mesut Bakkal’a ise 1 milyon 500 bin TL ödemişti. Kulüp maddi anlamda büyük sıkıntılar yaşamasına rağmen Türk futbolunun sözde tecrübeli teknik direktörlerine büyük paralar veren Bursaspor’da artık bu gibi amatörce hataların yapılmaması herkesin temennisi.

8 Yorum Onay bekleyen yorum yok

 1. Ulan Mesut bakkal kim ya, adam geldigi gün düştük dedim (şahsi ve hissi yorumumdu) bu adama 7maça 1.5m tl veren yönetim Allah belanızi versin.

  31
  1
 2. Bu durumun açıklaması oldukça basit: Trabzon kendi evladını aldı, takımın başına getirdi. İyi futbol ortaya konulduğunda ödülünü de aldı hoca. Biz kendi evladımızı(Mustafa Er) aldık, takımın başına getirdik; tek bir farkla, her zaman en zor zamanımızda, takımdan ümit yokken. Ufacık da olsa bir şeyler varken adama ödülden ziyade ceza verdik, gururunu kırdık.
  Bizimle Trabzonun arasındaki fark oldukça basit: Trabzon kenti kendi çocuklarına, çocukları kendi kentlerine sahip çıkar; Bursa’da bu durum neredeyse tam tersi işler.

  22
  1
  1. @Gozluk yorumuna yanıt olarak

   Trabzona bu konuda helal olsun ünal hoca çok kritik bir dönemdeyken arkasında duruldu desteklendi sonuç ortada ve bu trabzonspor bence önümüzdeki sezonun en güçlü şampiyonluk adayı bana göre. Bir de yerlerini doldurabilirse gençlerini yüksek fiyatlara avrupaya göndererek maddi olarak da rahatlar biz hala leguen samet mesut deneyip duralim. Kurtuluş belli ama anlayana.

Bir yorum yazın

Lütfen bir isim/rumuz ve yorum yazın.

Kayıtlı bir kullanıcıyı yorumunuza etiketlemek(mention) için yorumunuzun içerisine örnek @bursasporluyuz şeklinde kullanıcı adını yazabilirsiniz.

Başa dön tuşu