Bakambu “Sonsuza kadar timsahız!”

Cedric Bakambu 16 milyon 600 bin takipçisi olan 433 adlı Instagram hesabının Timsah Arena paylaşımına yorum yaptı.

433 | Football (Soccer) isimli 16 milyon 600 bin takipçili instagram hesabının paylaştığı Timsah Arena görseline şimdiye kadar 513 bin beğenme ve 5 bin 400 kadar yorum aldı.

Bir dönem Bursaspor‘da forma giyen Cedric Bakambu ise bu paylaşımın altına “Sonsuza kadar timsahız!” yazdı.

9 Yorum Onay bekleyen yorum yok

 1. adamlık böyle bir şey işte.Serdar Aziz,Sercan Yıldırım,Volkan Şen,Ozan Tufan ve hatta bize Bugsaş’tan gelip bizde parlayıp fb’ye gittiğinde”kendimi bu kulüp için hazırlamıştım”diyen Şener Özbayraklı;hepinize kapak olsun

  25
 2. Getir kanatlara hizli Japon veya Koreli futbolcu.
  Oradan Sponsorluk garanti.
  Hosogai`i biz degil THY degerlendirdi

  14
  1
 3. Bir pingel leri bakambu ları elimizde tutamadık. Ya istanbula gittiler yada avrupa ya. Hadi avrupa ya gidenleri anlıyorum da istanbula gidenler üzüyor taraftar ı. Bakambu adamın dibisin senin gibiler az geldi bu klübe. İçimizdeki irlandalılar utanıyormu acaba? ??Hani bursa doğumlu olanlar utanıyorlarmı. Sanmam çünkü onlar için her şey para. Sedat 3 bilenler bilir..Adama deli gibi para verdilerde gitmedi istanbul klüplerine. BURSASPOR luluk budur işte. BURSASPOR dur Bakambu. Ahde vefadır BURSASPOR.

  10
 4. Kimi içinde doğup büyüdüğü halde sevemez,kimi de burada bir yıl geçirdiği halde gerçek aşkı bulup ona sonsuza dek bağlanmıştır,bkz.BAKAMBU 94.

Bir yorum yazın

Lütfen bir isim/rumuz ve yorum yazın.

Kayıtlı bir kullanıcıyı yorumunuza etiketlemek(mention) için yorumunuzun içerisine örnek @bursasporluyuz şeklinde kullanıcı adını yazabilirsiniz.

Başa dön tuşu