Badu’nun Genoa ile ne işi var?

Olay Medya Spor Müdürü Orhan Güney'in bugünkü yazısından alıntıdır.

Gelelim, Başakşehir maçı öncesine… Kulüp içinde çalışanlar arasında konuşulan bir iddia bu; karşılaşmadan bir gün önce, acaba hangi futbolcu/futbolcular idmana akşamdan kalmış veya geceyi bitirmeden gelmiş olabilir? Başkanım, futbol şube sorumlum, hocam hiç böyle bir şey söylendi mi size? Ya da fark ettiniz mi? Fark edip gereğini yapmazsanız, diğer oyuncular size hangi gözle bakar, düşündünüz mü? Yine, kulüp içindeki fısıltılardan bir örnek daha; 2 milyon Euro maliyeti olan kiralık Badu kardeşimizin, “Ben sezon sonu yokum Genoa’ya döneceğim” şeklindeki söylemlerinden ve umursamaz tavırlarından haberiniz var mı? Yanlış yazmadım, Genoa. Udinese’den kiralanan adamın Genoa’da ne işi var? Araştırın…

24 Yorum Onay bekleyen yorum yok

  1. @Şimdi git yorumuna yanıt olarak

   Bursa basını iyidir yapılan idaalara cevap bile veremiyorlar. Böyle basın olduğu sürece gelen giden yönetimler hep diken üstünde kalacak.

   17
   1
 1. Ulan miksersin falan da. Sende ki istihbarat MİT’te olsaydı. Fetö darbe girişimi olmazdı lan. Başkanın çoraplarını, donlarını bile bilirsin sen

  71
  3
  1. @ilkerGr yorumuna yanıt olarak

   Kardeşim siz gasteciyi bırakın gasteciyle işiniz yok onun bize şirin görünme gibi bir derdi de yok. Bizim işimiz bizi temsil eden bizim oylarimizla gelen yönetimle başkanla. Onların boğazına sarilcaz: kardeşim siz bu kulübü ne hale getirdiniz!

  2. @ilkerGr yorumuna yanıt olarak

   Ben olsam bu adamın gammazlarını bulana kadar bir tane personel çalıştırmam. Çıkartırım işten hepsini bulunana kadar..yönetici ise atarım yönetimden.. eğer işe alırken gizlilik sözleşmesi yapılda bunlar olmazdı..

   18
   4
 2. Monty, haklısın da, aynı şeyi seyirci de yapmıyor mu? Geçmişte şu sayfalarda yapılan yorumlara bakın: Furfkan hakkında Kubilay hakkında Ozan hakkında hatta ve hatta geçmişte kaptanlarımız Yalçın ve Adnan Örnek için, Yalçını alana Adnan bedava yazıldığı günleri hatırlıyorum. Biraz seyirci de tepkilerinde ölçülü olmalı. Kendi çocuklarına destek çıkmalı. Hemen darağacına çıkartmamalı. Daha geçen yıl oyna dediğinde kapasitesi oranında elinden geleni yapan, otur dediğinde boynunu büküp oturan, hiç bir problem çıkartmayan Şamil’e etmediğimiz kalmadı. Agu, Badu Şamil’den daha mı verimli?

  25
 3. Bir zamanlar bizim MUHTAR’ımız vardı.
  Ne zaman başımız sıkışsa Muhtar yetiş diyorduk. Muhtar takımı kampa alır, günlerce kampta tutar, evlerine salmazdı. Gece kuşlarına fırsat tanımazdı. Futbolcular ondan korkardı. Yönetimin yerine ben olsam aynısını yaparım. Burunlarını Özlüce’den dışarıya çıkartmam. Deplasmanlara uçak yerine otobüs ile götürürüm.

  15
  2
 4. ARKADAŞLAR Bİ SIKINTI VAR TAKIMDA BU TOPÇULARLA NEDEN BU HALDEYİZ Bİ ARAŞTIRMAK LAZIM BENDE BUNUN GİBİ DUYUMLAR ALDIM BİR İKİ GÜN ÖNCE BADU SIKINTILI Bİ TPÇUYMUŞ BUDA TAKIMA YANSIYORMUŞ ÇOK PARAYA MAL ALMUŞ VERDİĞİNE BAKARSIN BOŞ TAKIMDAKİ BAZI TOPÇULAR BU YÜZDEN SIKINTI YAPIYORMUŞ VS VS VS DİYE DEDİKODUMU GERÇEKMİ ARAŞTIRILIP ÇÖZÜLSÜN TAKIM HEP KÖTÜYE GİDİYO BAZI ŞER… YÜZÜNDEN BU TAKIM BU HALDE OLMAMALI

  10
   1. @MALİYECİ yorumuna yanıt olarak

    BEN DE SİZE KATILIYORUM, BU TAŞININ ALTINA ELİN KONULMASI DA BÜYÜK TARAFTAR DESTEĞİYLE OLUR. CUMA JİMNASTİK MAÇINDA İNŞALLAH STADI FULL DOLDURALIM. ALNIMIZIN AKIYLA MAÇI ALALIM.

 5. Bu şerefsizler için milletimin çocuklarını yediniz be yazıklar olsun !! Bilal’i gönderdiniz Ozanı gönderdiniz Furkan kulübede vs. bunlara verilen özgüvenin yüzde birini Türklere vermedi yazıklar olsun beter olun!!!

  8
  28
 6. Bursaspor Bilal Kısa’dan hiç ama hiç verim alamamasinin yegane sorumlusu futbolu herkesten daha çok bilen bizim büyük!!!

  8
  6
  1. @Başkan yorumuna yanıt olarak

   Haftaya Akhisar deplasmanı var. Bak o Bilal Kısa naapıcak o maçta görün. Sonra bi de dönüp bu sene aldığımız zenciler ne yapacak bi de ona bakın. Allahsonumuzu hayır etsin. Alayı alkolik bunların

  1. @Hakan yorumuna yanıt olarak

   Bu adam aynı zamanda profesyonel. Sıkıntısı varsa başında hocası var, yöneticisi var. Çözüm arasın. Ben öğretmen olarak nasıl dışarıdaki sıkıntılarımı sınıfa yansıtmıyorsam; o da sahaya yansıtmayacak. Paraya gelince profesyonel, işe gelince amatör. Sakatlık sözleşmelerde.. Futbolcu parasını alamadı mı hemen protestoyu çekiyor, kötü oynadığında cezası yok.. Ne ala memleket.

Bir yorum yazın

Lütfen bir isim/rumuz ve yorum yazın.

Kayıtlı bir kullanıcıyı yorumunuza etiketlemek(mention) için yorumunuzun içerisine örnek @bursasporluyuz şeklinde kullanıcı adını yazabilirsiniz.

Başa dön tuşu