Badu’dan sevindirici haber

Sakatlıklarla başı dertte olan Bursaspor’da dün sakatlanan Badu, bugün idmana çıktı ve teknik heyete rahat bir nefes aldırdı.

Bursaspor’da Göztepe maçı öncesi sakat ve cezalı futbolculardan dolayı sıkıntı büyük. Önceki gün ayak bileğine aldığı darbe nedeniyle dünkü idmanı yarıda bırakan ve herkesi korkutan Emmanuel Badu’dan bugün sevindirici haber geldi.

Badu’nun ağrılarının azaldığı açıklanırken, bugünkü çalışmanın da tamamında yer aldı. Kulüp doktorunun, Badu’yla idman öncesi saha ortasında görüşmesi de dikkatlerden kaçmadı.

Kaynak
enbursa.com

3 Yorum Onay bekleyen yorum yok

  1. olumsuz konuşmak istemiyorum. hakkında karar vermek için çok erken. bu konuda en büyük güvencemiz le guen.
    performansına göre maliyeti fazla. canı çok tatlı. sanki bursayı pek benimsemedi. ya da ligi küçümsüyor. kiralık olduğu için olsa gerek misafir gibi hareket ediyor. o paraya piyasada daha iyi oyuncular var. le guen alırsa alkışlarız. giderse ağıt yakmayız…

    16
    3
  2. Kiralik futbolcular kendini takıma vermiyor.. kiralik futbolcunun en büyuk dezavantajı aidiyet duygusunun olmamasidir..ali ay bu yanlış transfer politikasindan vazgeçmeli

Bir yorum yazın

Kayıtlı bir kullanıcıyı yorumunuza etiketlemek(mention) için yorumunuzun içerisine örnek @bursasporluyuz şeklinde kullanıcı adını yazabilirsiniz.

Başa dön tuşu