Badu transferi arapsaçı!

Bursa.com- Bursaspor'un Udinese'den kiralamak istediği Badu için ünlü ve güçlü kulüplerin olduğu ve bu nedenle transferinin netleşmediği ortaya çıktı.

Başkan Ali Ay’ın, “Udinese’den cevap bekliyoruz. Pazartesi netleşecek” demecinin ardından bu akşam da “Badu için yarın (salı) cevap gelecek” demesinin asıl nedeninin Udinese Başkanı Pozzo‘nun, 27 yaşındaki Ganalı 8 numarayı, bonservisiyle birlikte yaklaşık 6 milyon Euro’ya satmak istemesi olduğu öğrenildi.

LAZIO TALİP OLDU

Udinese’den 550 bin Euro net maaş alan Badu‘yu İtalya‘dan Lazio kulübünün satın almak istediği ve Udinese’nin Ganalı orta sahanın bonservisi için kapıyı 6 milyon Euro’dan açtığı bildirildi.
Bursaspor‘un 800 bin Euro maaş ile prensipte anlaştığını açıkladığı Badu’ya Lazio’nun da oyuncunun İtalyan Menajeri Claudio Vagheggi aracılığıyla, bonuslar dahil 1 milyon Euro teklif ettiği iddia edildi.

RUSYA’DAN 2 TALİP VAR

Badu ile Rusya‘dan 2 takım Rubin Kazan ve St. Petersburg‘un da ilgilendiği ve 4-5 milyon Euro civarında teklifler yapmaya hazırlandığı gelen haberler arasında…
Udinese Başkanı Pozzo’nun, transferin gözde ismi Badu’yu satarak para kazanmak isterken, Bursaspor’u da oyaladığı ileri sürüldü.

Bir yorum yazın

Lütfen bir isim/rumuz ve yorum yazın.

Kayıtlı bir kullanıcıyı yorumunuza etiketlemek(mention) için yorumunuzun içerisine örnek @bursasporluyuz şeklinde kullanıcı adını yazabilirsiniz.

Başa dön tuşu