Badu nihayet ortaya çıktı!

Bursaspor'un Ganalı oyuncusu Emmanuel Agyemang-Badu uzun bir aranın ardından bireysel çalışmalara başladı.

Sakatlığı nedeniyle uzun süredir takımdan ayrı kalan tecrübeli oyuncu bonservisinin elinde bulunduran Udinesse Kulübü‘nde süren tedavi sürecinin ardından sosyal medya hesabından ilk kez bir idman anını paylaştı.

Emmanuel Badu‘nun önümüzdeki ay Bursa‘ya gelerek takımla çalışmalara başlaması bekleniyor.

14 Yorum Onay bekleyen yorum yok

  1. @Mustafa 16 yorumuna yanıt olarak

   seneye bence takıma emirhan aydoğdu , ibrahim serdar , berat jonathan , ismail can ve u17 , u18 , u19 , u20 , u21 deki potansiyalli oyuncularımızı takıma kazandırmalıyız ve furkan soyalp , kubilay , rüştü , onur , sinan bunları avrupada bir takıma kiralamamız lazım çünkü daha çok gelişim gösterebilirler(türkiye ligi sert olduğundan tutunamıyor çoğu oyuncu onun için avrupada daha çok tutunur diye düşünüyorum) bide şu var bu kiralık gidecek çocuklar bence şanslarını çok kullandı onların yerine altyapımızdaki çocuklara şans vermeliyiz neden diye sorarsanız altyapıdaki potansiyalli çocuklara haksızlık yapmış oluyoruz o çocuklarında a takımda oynama hayalleri var bence bunun için furkan , rüştü ,onur , sinan , kubilay avrupaya yollanmalı onların yerinede altyapıdaki çocukları a takımda yetiştirmeliyiz

   10
   6
 1. Kolay gelsin ama Bursa’ya gelmesin.Gerek yok.Hatta yanına aguyu da verelim kardeş kardeş takilsinlar bize sinir harbi yaşatmasınlar.Al ay da tabanca takımının fişek gibi zencilerini alsın ve başkanlık koltuğunu bıraksın.Merak etmesin parası da kalmaz.Verir hacze alır her şeyini Mesut Mestan gibi.

  45
  1
 2. önümüzdeki ay lig bitiyor zaten. sowa baduya sercana emre taşdemire furkan özçala mertere johna ödediğimiz paraları bi hesaplasanızda. sonra utnamadan çıkıp kasada para yok derler bu saygıdeğer yönetiimimiz

  9
  2
 3. yönetim yine büyük işler yapmıştır…bu kadar işe yaramaz adamı bir araya toplamak her kesin harcı değildir..adamlar bir adam alıyor..ligi FORSE EDİYORE..biz 5 tane arlıyoruz..beşide ÇÖP..birde kalkmış başkan bu külübü borca sokan ben değilim diyor..ya adam KARPUZ alır ken bile karpuzcuya güvenmez ve kendi seçer…sen nasıl olurda milyon EURO ları verir ken adama bakmadan alırsınn..SOV ve badular…ne kazık ama..bir de TARAFTAR suçlu..hadin ordan…iş bilmezler..BURSASPORA ATTIRDIĞINIZ BU KAZIKLARIN hesabıda sorulmuyor..

  7
  2
  1. @alidor yorumuna yanıt olarak

   Sezon başında takım Avusturya kampındayken, bu muhasebeci HAsan’la Tercüman Hüseen, 35 defa italya’ya gidip geldilerdi bu Badu için. Olay gastesinde tefrika olduydu bu Hasan’la Hüsee’nin İtalya çıkarmaları. Ama Çıkara çıkara buldukları adam Badu’ymuş meğer. Şaşırdıkmı hayır. ali Ay’ın kurmayları bukadar olur işte. Biz şükredelim Badu’yu alıp gelmişler hiç olmazsaç Yoksa bunlar şa an itibarıyla Esnafspor’dan Zülfikar’ı bile alacak durumda değiller.

 4. Bunu paylasmaya utanir insan olan.Dinlenme tesisimiyiz biz.Kafan isteyince gel canin isteyince git.Yok sakatim ben italyaya gidixem sozlesmemde var.O sozlemeyi yapanlar zaten bu hale getirdi ya neyse.

  2
  1

Bir yorum yazın

Lütfen bir isim/rumuz ve yorum yazın.

Kayıtlı bir kullanıcıyı yorumunuza etiketlemek(mention) için yorumunuzun içerisine örnek @bursasporluyuz şeklinde kullanıcı adını yazabilirsiniz.

Başa dön tuşu