Badji’ye teklif var

Stephane Badji'nin Yeşil Beyazlı kulüple sözleşmesi 31 Mayıs 2021'de sona erecek.

Yeni sezon öncesi birçok oyuncunun geriden gelen alacakları nedeniyle kulübe ihtarname gönderdiği Bursaspor‘da serbest kalma tehlikesi yapılan son ödemeyle ertelenen Stephane Badji‘ye talip çıktı.

Yeşil Beyazlı kulüple sözleşmesi 31 Mayıs 2021’de sona erecek Senegalli futbolcu için Malatyaspor Bursaspor‘un kapısını çaldı. Yapılan ilk görüşme neticesinde Malatyaspor‘un bonservis konusunda Bursaspor‘un istediği seviyeye gelmemesi üzerine tarafların anlaşamadığı bildirildi. Stephane Badji bu sezon Bursaspor‘da lig ve kupada toplam 30 maça çıktı, 3 gol atıp, 3 de asist yaptı.

9 Yorum Onay bekleyen yorum yok

  1. @gazcılar yusuf yorumuna yanıt olarak

   Arkadaş adam fabrikadan halka kumaş satıyor sanki !? Yazıklar olsun nerde bu taraftar !? Ölmüşüz gömenimiz yok ! Toprak atanımız yok !? Şampiyon olmuş takımın kapısına kilit vuruyorlar resmen !

 1. Şu adamı Arap ligine okutun kardeşim,
  Gs’nin DİAGNE’de yaptığı gibi o ligi bilen bir menajere tüm yetkiyi verin
  3 MİLYON EURO bize geitr üstü senin olsun deyin satın Araplara,
  BADJİ’nin mutlaka talipleri çıkar, adam hem istikrarlı hem de milli oyuncu

  46
  1
 2. Sevgili Bursasporlular sosyal medya da o şunu bu bunu yaptı yazık oldu ,o gitsin bu gelsin demek ile sadece kendimizi duygularımızı bastırmış oluruz .Bakın derin Bursasporlular böyle istedi bu senaryo EK dan başlayıp,AA kadar geldi bunu kimi zaman siyasi güç kimi zaman Bursaspor benim diyenler yaptı kimi zaman hep birden yaptı kimi zaman kongre üyelerini yönlendirdiler kimi zaman ekonomik gücü kullandılar buna nasıl dur diyebiliriz tek çare var.Tüm Bursaqsporlular bu hafta sonu Timsah arena da yapılacak kongre yerine Timsah arena ya sanki maça gelir gibi gelmek formanı giy timsah arena ya gel ne olursan gel ister üye ol ister üye olma ister a partili ol ister b partili ister işçi ol ister memur ister batılı ol ister güneyli din ,dil ırk ayrımı yok TEK SEVDA BURSASPOR içim kimseyi eleştirmek yada kimseyi protesto etmek için değil sadece BURSASPOR A sahip çıkmak tek şey iki slogan olsun BURSASPOR SEN ÇOK YAŞA-HER ZAMAN HER YERDE EN BÜYÜK BURSA bunu ne vali,ne belediye,ne işadamı ne siyasetçi ne tirbün lideri yapamaz yaptırmazlar bunu ancak sen ben biz yaparız ben formamı giyip timsah arena Bursaspor sevdam için geleceğim

Bir yorum yazın

Lütfen bir isim/rumuz ve yorum yazın.

Kayıtlı bir kullanıcıyı yorumunuza etiketlemek(mention) için yorumunuzun içerisine örnek @bursasporluyuz şeklinde kullanıcı adını yazabilirsiniz.

Başa dön tuşu