Badji krizi sona erdi!

Ali Ay, Stephane Badji'nin geriden gelen iki aylık ücretini oluşturan 106 bin Euro'yu hesabına yatırdı. Senegalli futbolcunun bu durumda bonservisinin boşa çıkma ihtimali ortadan kalktı. Kulübe ihtarname çeken Yusuf Erdoğan'a şimdilik ödeme yapılmadı.

Senegalli futbolcunun bonservisi yapılan ödemeyle Bursaspor’da kaldı.

PARASI HESABA YATTI

Bursaspor’da önceki gece ve dün hareketli saatler yaşandı. Geriden gelen iki aylık ücretini tahsil etmek için kulübe avukatı aracığıyla ihtarname gönderen Stephane Badji’nin serbest kalma ihtimali üzerine Başkan Ali Ay elini cebine atmak zorunda kaldı. Senegalli oyuncu ile yapılan görüşmeler netice vermeyince Ali Ay geriden gelen ücret olan 106 bin Euro’yu Badji’nin hesabına yatırdı.

YUSUF’UN SÜRESİ

Senegalli futbolcunun böylelikle bonservisinin boşa çıkma ihtimali ortadan kaldırıldı. Ali Ay kulübe alacağı için Malatyaspor maçı öncesi ihtarname gönderen Yusuf Erdoğan’a ödeme yapmadı. Yusuf Erdoğan’ın geriden gelen yaklaşık 2,5 milyon TL’lik alacağı için 30 günlük süre tanıdığı ve tecrübeli futbolcuya bu süre zarfında ödeme yapılmadığı takdirde serbest kalacağı belirtildi.

17 Yorum Onay bekleyen yorum yok

  1. @Mustafa D. yorumuna yanıt olarak

   Başkan sen bu paraları madem şimdi veriyorsun da lig devam ederken niye vermedin adamlar ileriye oynamadı hep geri hep yan pas paralarını vaktinde versen takım düşmezdi…

   8
   5
  1. @obursali yorumuna yanıt olarak

   Oh be badji çok büyük paralara satılabilir en az 15 ,20 milyon dolara satıp ekonomik olarak rahatlarız başkan büyük iş başarmış yalnız bursanın çocuğu yusuf erdoğanında alacağı odenip onuda en az 7,8 milyon dolara satabiliriz lütfen büyük başkan bu hamleyide yap gelecek sezon mali sıkıntı yaşanmadan kesin tekrar super ligaya döneriz .

   9
   44
 1. Yusuf Erdoğan,a verilen bonservis ücreti ve aldığı yıllık ücret.tam bir felaket.yaa bu adam Trabzon,a ne verdiki sen bu adama bu paraları verdin.Yusuf Erdoğan transferi bence aptalllıktı.

  71
  3
  1. @Mustafa 16 yorumuna yanıt olarak

   BİZ BUNLARI ARASTİRAMADİGİMİZ
   İÇİN
   BU PARALARIN NERELERE
   GİTTİĞİNİ
   KİMLERİN KURSAGİNDAN GEÇTİĞİNİ
   BİLMEDİĞİ MİX İÇİN BU FİATLARİ KARŞIMIZA ÇIKARIYORLAR
   BUNUN NEKADARI YUSUFUN
   CEBİNE GİRER BİLEMEYİZ
   ÖNÜNE GELEN YİYOR
   FUTBOL BU OLDU ARTIK
   GEÇİM KAPISI

   20
   2
 2. BADJİ’den kesinlikle bonservis bedeli kazanarak göndermeliyiz,
  Yusuf için ise diyecek söz bulamıyorum bu kadar taraftara oynayan bir karakterle
  Bu kulübün işi olmamalı artık, çağırıp anlaşılmalı, alacağı olan
  2,5 MİLYON TL’nin bir kısmından feragat edip sözleşmesi fesh edilmeli,
  Bunu kabul etmediği taktirde, parasını ödeyip, Süper lig takımlarından gelecek olan,
  Teklifleri beklemeliyiz, illa ki alıcısı çıkacaktır bedava verme gibi bir aptallık yapmayalım.
  300-500 BİN EURO ible gelse bu adamdan kar kardır diyelim.

  17
  2
  1. @ŞİPTAR yorumuna yanıt olarak

   Aynen öyle sonuçta parasını ödemeyip serbest kalınca adama borcun silinmiyor. Bazı arkadaşlar bunu anlamıyor sanırım boşverin gitsin kurtulalım tarzı yazılar var 2,5 milyon tl borcunu öde aramın 1 milyon tl ye sat gitsin sonuçta o kadar para verir süper lig takımları bu adama hepten öldürmeyin. Seninde borcun 1 milyon azalır

   11
   1
 3. Ali Ay denen kukla başa getirilirken sesini çıkartmayanlar, ona karşı dik durmayanlar burada gelip “hırım zıkkım ılsın, kırıktırsız şıy” diye tatava yapmasın. Böyle taraftara böyle futbolcu müstehak.

  7
  6
 4. Son kongrede bolca dillendirilen Bursaspor lisesi ne oldu? Hani projesi hazırdı, Yıldırım Belediyesi yapımı üstlenecekti.. Stadın etrafındaki çitler kaldırılacaktı, orası yaşam alanı haline dönüşecekti.. Büyükşehir belediyesi otoparka karşılık Bursaspora gelir getirecek döküm alanı tahsis edecekti? Ali Ay üzerine aldığı arsalara karşılık verdiği paralar ile alınan inşaat malzemesi sahasından Bursaspora sürekli gelir gelecekti? …..

  7
  3
 5. Tamam bir insan onursuz olabilirde badjinin parası ödenmeseydi bu müşkül durumda bunun adına bilme ne çocukluğu denirdi. Aliayı sevmiyorum hatta benimkisi sevmemektende öte ama bu hareketi kısa bir an olsa bile şahsen içimi rahatlattı

  6
  5
 6. önce takimi küme düsürdüler simdi alt ligde oynamamak icin cesitli bahaneler öne sürüp takimdan kacmanin yollarini ariyolar..göreceksiniz lig basladiginda su andaki oyuncularin yüzde doksani kacmis olacak o büyük bursaspor diye takimi öve öve bitiremeyenler gemiyi telker teker terkedip arkasina bakmadan kacip gidecekler..

  4
  1
 7. Belki hayal belki uzak bir ihtimal ama ben imkansız olduğunu düşünmüyorum yeni gelen yönetim batalla yı bir şekilde bir sezon için ikna etmeli o zaman çıkarız işte…

  1
  2

Bir yorum yazın

Lütfen bir isim/rumuz ve yorum yazın.

Kayıtlı bir kullanıcıyı yorumunuza etiketlemek(mention) için yorumunuzun içerisine örnek @bursasporluyuz şeklinde kullanıcı adını yazabilirsiniz.

Başa dön tuşu