Badji için 4 milyon € çok iyi!

Senegalli futbolcunun Arap kulüplerine gitmesi halinde 4 milyon Euro'ya serbest kalma maddesini hatırlatan Samet Aybaba, "Badji bizim için vazgeçilmez ama 4 milyon Euro da iyi para" yorumunda bulundu.

Bursaspor Başkanı Ali Ay, Stephane Badji‘ye bir teklif olduğunu ancak rakamı düşük buldukları için kabul etmediklerini açıklamasından sonra Senegalli futbolcunun sözleşmesinde yazan Arap kulüplerine gitmesi halinde 4 milyon Euro’ya serbest kalır maddesini gündeme getirmişti. Takımın değişilmezlerinden biri haline gelen Badji, Antalya kampında da çalışkanlığı ile göz dolduruyor. Arkadaşlarıyla uyumu ile bilinen deneyimli krampon hakkında Samet Aybaba‘dan önemli bir açıklama geldi.

VAZGEÇİLMEZ AMA…

Stephane Badji‘den vazgeçmeyi kesinlikle düşünmediğini söyleyen Samet Aybaba Başkan Ali Ay gibi Senegalli futbolcunun sözleşmesinde yer alan serbest kalma maddesini gündeme taşıdı. Samet Aybaba,Stephane Badji konusunda olacak şey var olmayacak şey var. Bizim için vazgeçilmez bir oyuncu. Ancak sözleşmesinde Arap takımlarına gitmesi halinde 4 milyon Euro’ya serbest kalma maddesi var. Onu verirlerse zaten yapacak bir şey yok. Ayrıca 4 milyon Euro da çok iyi bir rakam bizim için.” dedi.

18 Yorum Onay bekleyen yorum yok

 1. Galatasaray badou Ndiaye ‘yi. 16 milyona sattı biz burda badjiye 4 milyon çok iyi diyoruz adam takımın en iyisi onlarınki 16 milyonda bizim. GLADYATÖR BADJİ “nin neyi eksik

  21
  4
  1. @MErT123 yorumuna yanıt olarak

   Badji iyi evet ama N’diaye dediğin adam Badjiden daha hızlı. Badjiden ayağı daha iyi. Gol üretir, asist yapar. Çift yönlü ortasaha. Badji Fiziği iyi ve basit oyunu iyi oynuyor. Gs N’diayeyi 10 milyona aldı zaten daha sonradan çıkan maaş olayları ile vs. 4 milyon euroya satsak keşke. 700 bine almışız sene başı. Yerine belki aynı seviyede dolmaz ama idare edilir. Batık kulübüz biz 25 milyon TL Alinur denen kendini Bursaspor üstü statüye koyan kişinin lafını yaptığı forma sponsorluğunun tam 12 katı.

  2. @MErT123 yorumuna yanıt olarak

   Eksileyen arkadaşlar osmanlısporun amatör ligden getirdiği futbolcu o kadar ediyorsa Belçika geçmişi olan savaşçı bir badjiyi 4 milyona yedirmemeliyiz yoksa o o kadar eder bu bu kadar eder derken her sene iyi olan oyuncuyuları satıp yerine yeni oyuncu arıyoruz artık iskelet kadroyu bozmamalıyız

 2. Madem öyle yerine yine 26-27 yaşına kadar oyuncu bakılsıb daha yaşlı olmaz eğer badji giderse uygun olanı alırız. Badjiyi yollayıp yerine yaşlı bi adam almayız umarım.

  19
  1
 3. Ortasaha merkez oyuncusu bulamadik yillarca,bulur bulmaz da satmaya calismak neyin nesi,bu adam Batalla varken olsaydi,Batalla da yorulmaz ve kümede kalmasavasi vermezdik..millet böyle oyuncu icin servet harciyor..Bence anlasin Badjiyle de satilamaz maddesi koydurun,yoksa yine yillarca ortasaha merkez oyuncusu aramayalim..zaten su anda takimin direnci.hirsi yani herseyi..

 4. En iyi oyuncunu satarsan takımına güç kaybettirip sonunu göremiyecel bir yonetimiz var Badji gibi adamın olsun 3 tane her sene Şampiyonluga oynarsın nerde bunlarda o kafa Badji 4 değil 10 milyon euro edecek kalitede bir futbolcu ….

 5. uygun fakat zamanı değil umut ve badji şuanda giderse geçen 2 sezondan beter olabiliriz transfer yapamıyosak da adam yollamayalım

 6. Sakın Satma Bak Satarsan Aytaç Badji İkilisinide Bozmuş Oluyorsun Badjiyi Sattın Aytaç’da Düşüşe Geçecek Sonra Ucuza O Da Gitcek Nolacak Takım Sonra Bunları Düşündünmü Zaten Samet Hoca Olmasa Badji 1 Milyon Euro Ya Giderdi

Bir yorum yazın

Lütfen bir isim/rumuz ve yorum yazın.

Kayıtlı bir kullanıcıyı yorumunuza etiketlemek(mention) için yorumunuzun içerisine örnek @bursasporluyuz şeklinde kullanıcı adını yazabilirsiniz.

Başa dön tuşu