Badji “Ben şerefimi korudum!”

Stephane Badji, enbursa.com'a özel açıklamalar yaptı. Tecrübeli futbolcu, "Bursa'da futbol oynamak heyecan verici. Ancak taraftar çok önemli. Onlar olmadan biz oynayamayız. Başarılı olamayız. Sahada sadece Badji olmayacak. Hep birlikte mücadele edeceğiz" dedi.

Bursaspor‘un yeni transferlerinden Stephane Badji, enbursa.com‘a özel açıklamalar yaptı. Spor Müdürümüz Barış Yalım‘ın yaptığı röportajın satır başları şöyle;

“Taraftarına çok bağlı bir taraftar var.”

“Bursaspor çok hoşuma giden bir kulüptü. Aldığım karar insani bir karar oldu. Ben söz verdim. Hatırı sayılır kulüp benimle ilgileniyordu. Ama ben şerefimi korudum.”

“Samet Aybaba sevdiğim ve beğendiğim bir hoca. Takımı çok iyi motive ediyor.”

“Hedeflerim var. Bu sezon daha da büyük hedeflerim var. Sahada sadece Badji olmayacak. Herkesin bir olması lazım.”

“Gençler ellerinden geleni yapıyor. Ben artık futbolda yaş diye bir şeyin olmadığını düşünüyorum. Önemli olan ciddiyet ve sorumluluk.”

Bursa‘da oynamak heyecan verici bir şey. Her zaman takımının arkasında durun bir taraftar var. Taraftar olmadan biz oynayamayız. Başarılı olamayız. İyi anlar da kötü anlar da olabilir ama takımlarının her zaman arkasında olsunlar. 2015’te Bursa‘ya geldiğimde burada oynamanın ne kadar zor olduğunu hatırlıyorum.”

12 Yorum Onay bekleyen yorum yok

 1. BUNDAN SONRA ORTAYA KOYACAĞIN PERFONMANS BİZİ İLGİLENDİRİR HADE GÖRELİM SENİ TAKIMA KATKI KOY SENİ ALKIŞLAYALIM AMA UNUTMAKİ YUHLAMAYIDA BİLİRİZ

  4
  52
  1. @CAMCI yorumuna yanıt olarak

   Yok zaten, yuhalamakta üstümüze yok, son maçlarda onur ile emreyi nasıl yuhaladığımızı hala hatırlıyorum,
   bence kendi futbolcusunu yuhalayan kendi çocuğunuda sınavlardan, okuldaki başarısından dolayıda yuhluyomudur, ‘yuh oğlum öküz oğlum beyinsiz oğlum’ diye. Çocuğun başarısızlığının ana kaynağının ebeveynler olduğunu unutmamak lazım.

   36
   1. @Bildim yorumuna yanıt olarak

    Ağzına yüreğine sağlık renktaş olayı ne güzel özetlemişsin vallahi helal olsun.geçen sene kayserispor maçında maratondaydım arkadaşımın yerine ve bi olaya şahit oldum jires kembo maçın en iyi oynayanlarından bir tanesiydi ve bizim taraftarlardan bi kaç tanesi oynasana lan köpek diye bağırdı hemen yanımda o da döndü el hareketiyle gel yaptı ve topu gösterdi.yani diyeceğim o ki şampiyonluk senesindeki taraftarla şuan ki taraftar arasında dünya kadar fark var.destek vardı o zamanlar kendi topcumuz ne kadar da kötü oynasa yuhhlama yoktu alkışla çıkardı oyundan şimdilerde ise almış başını bi yuhhlama protesto etme sevdası gidiyor.Bu takım 1 tane başka Bursaspor yok bu takım biZim takımımız ne kadar kötü oynarlarsa oynasınlar biz destek vermeliyiz

   2. @Bildim yorumuna yanıt olarak

    ŞEREFLİ BURSASPOR FORMASINI TAŞIYAN VE SADECE İŞİNİ YAPAN ADAMI YUHALAMAK BİR TARAFTARA YAŞIZMAZ BU GERCEK TARAFTAR İSE

  2. @CAMCI yorumuna yanıt olarak

   Senin gibi hemen yuhlamaya hazir bir taraftar grubu oldugu sürece, bu takimdan birsey beklemeye gerek yok.
   Nedir bu arkadas ya?! Durduk yere hemen tehdit! Yuhlayinca ne oluyor, ne degisiyor? Futbolcu daha mi iyi oynuyor? Takima zarar vermekden baska isiniz yok sizin. Tribünden uzak kalsin senin gibi ler. Yeter artik!
   Baska takimlarda süper oynayan futbolcular bizde dökülüyor. Sebebi ise belli: Senin gibi taraftar!

   35
 2. “…Önemli olan ciddiyet ve sorumluluk.” Böyle düşünen birinin takımımızda olması büyük bir artı. Harun ve Titi’de de aynı sorumluluk var. Size güveniyorum. Yalnız biri santrafor olmak üzere en az 2 tane yıldız oyuncuya ihtiyacımız var.

Bir yorum yazın

Lütfen bir isim/rumuz ve yorum yazın.

Kayıtlı bir kullanıcıyı yorumunuza etiketlemek(mention) için yorumunuzun içerisine örnek @bursasporluyuz şeklinde kullanıcı adını yazabilirsiniz.

Başa dön tuşu