Badji “Başkan transferim için görüşebilir ama…”

Bursaspor'da, gidecek mi kalacak mı? sorusunun en çok sorulduğu oyuncuların başında gelen Stephane Badji, enbursa.com'a özel açıklamalar yaptı.

Antalya’da Barış Yalım’ın sorularını yanıtlayan Stephane Badji, olası transferi ile ilgili önemli ifadeler kullandı.

Öncelikle kamp süreci ile ilgili bilgi veren tecrübeli futbolcu, “Kamp iyi geçiyor. İlk yarı istediğimiz gibi geçmedi. Şimdi konsantre olarak çalışıyoruz. İkinci yarıyı daha iyi hale getirmemiz gerekiyor” dedi.

“BAŞKAN KULÜPLERLE GÖRÜŞEBİLİR AMA…”

Başkan Ali Ay’ın, ‘Badji’ye teklif var’ ifadelerinin hatırlatılması ve kendisinin konuyla ilgili ne düşündüğü sorulması üzere Badji, şu cevabı verdi: “Bursaspor’da kendimi gayet iyi hissediyorum. Bütün maçlarda da oynadım. O yüzden bu benim kararım değil. Başkan kulüplerle görüşmeler yapabilir. Eğer onlara uygunsa böyle bir şey gerçekleşebiliriz. Ama burada kendimi iyi hissediyorum ve böyle bir şey düşünmüyorum.

Bu bana kalmış bir şey değil. Böyle durumda hem kendi hem de kulübün çıkarlarını düşünmeniz lazım. Ama kulüp ekonomik olarak kendisine fayda sağlayacağını düşünürse böyle bir şey gerçekleşebilir. Ama benim elimde olan bir şey değil.”

“HAK ETTİĞİMİZ YERDE DEĞİLİZ”

Badji, puan cetvelinde hak etmedikleri yerde olduklarını belirterek, “Bence halk ettiğimiz yerde değiliz. Oynadığımız oyun ve ürettiğimiz futbol bunu hak etmiyor. Ama çok tecrübeli ve her gün gelişen genç oyuncularımız var. Bu da iyi bir durum. Hocamız hem iyi bir teknik adam hem de iyi bir eğitici. Gençlere yardımcı olmaya çalışan bir insan. Bence ikinci yarı ilk yarıdan daha iyi olacaktır.

“TARAFTARIMIZDAN İSTEĞİM…”

Badji son olarak taraftarla ilgili şunları dile getirdi: “Çok sayıda taraftarın maçlara gelmesini isterim. Onlar arkamızda olursa Bursa’da rakiplerin kazanması oldukça zorlaşır. Her zaman arkamızda olsunlar. Bazen maçlarda çözüm üretemesek bile bizim arkamızda olsunlar ve bizi desteklesinler.”

19 Yorum Onay bekleyen yorum yok

  1. Keşke alt yapıdan yetiştirilen oyuncalardada sizler gibi vefa olsa ancak görüyoruz ki adamları ufacıktan alıp yetiştirip a takıma monte ediyorsun adam 3/5 maç oynuyor birazda kendini gösterirse başlıyor Bi taraflarını oynatmaya neden çünkü adamın kanı bozuk para uğruna herşeyi yapar sonra gidiyor daha çok para alacağı takım a tabi oradada tutunamıyor neden çünkü geride koca bir şehrin ahı var çıkar mı o ah çıkar misliyle çıkar gördük görüyoruz da para demek herşey demek değildir biz Bursaspor a sevdalı insanlarız siz oynayın biz sizi her zaman destekliyecez

  2. En faydalı oyuncunun ama değerini bulursa satılmalı,hem ödemeler hem 2-3 kaliteli oyuncu alınabilir Badji kadar olmasa da Sheu, Ramazan ve Saviet bu bölgede oynarlar.

  3. ulan kendini baya baya gazeteci zanneden vatandaş ..bizde bir atasözü var eşegin aklına karpuz kabugu düşürmek diye…başka soru bulamadınmı transferden, gitmekten bahsediyorsun adamın aklına transferi sokuyorsun…sorulacak binlerce soru var.

Bir yorum yazın

Lütfen bir isim/rumuz ve yorum yazın.

Kayıtlı bir kullanıcıyı yorumunuza etiketlemek(mention) için yorumunuzun içerisine örnek @bursasporluyuz şeklinde kullanıcı adını yazabilirsiniz.

Başa dön tuşu