B Plas Timsah Arena’dan loca aldı

B Plas Plastiğin Bursaspor'dan satın aldığı locanın lansmanı bugün Özlüce Tesisleri'nde gerçekleşti.

Özlüce Tesisleri‘nde düzenlenen lansmana Başkan Ali Ay, Yönetim Kurulu Üyeleri Yusuf Arslan, Hakan Hacızade ve B Plas Yönetim Kurulu Başkanı Celal Gökçen katıldı.

Lansmanda konuşan Başkan Ali Ay şunları söyledi; “Öncelikle hoş geldiniz, bugün Celal Gökçen bey ile birlikteyiz. Arkadaşlardan şunun sözünü aldım her hafta en az bir firmayla anlaşma yapacağız ve Bursaspor’un sponsorluk gelirlerini biraz daha yukarıya çekeceğiz. Öncelikle B Plas Yönetim Kurulu Başkanı Celal Bey’e teşekkürlerimi sunuyorum. İnşallah diğer firmalarımızı da buraya bekliyoruz. Sağlık ve eğitim sektöründe henüz adım atılmadı onları da kulübümüze destek olmaya bekliyoruz.

Diğer işadamlarını da kulübe desteğe davet eden Celal Gökçen ise; “Bursaspor şehrimizin takımı tüm firmaları ben de destek olmaya davet ediyorum. İnşallah bu tarz desteklerin devamı gelir” dedi.

4 Yorum Onay bekleyen yorum yok

    1. @pRick yorumuna yanıt olarak

      Kardeş aslında geç olmadı. Takım başarılı oldukça herkes çorbada bizimde tuzumuz olsun demeye başladı. O yüzden bizler hep basariya endeksli takim kurulsun reklam zaten kendiliginden gelir dedik.

      25
  1. BU kulübün stadyumunu da 72 adet LOCA mevcuttur, hangileri kirada hangileri boş bilemem ama şehirde Hocamız sayesindeoluşan başarılı bir takım olma yolunda hava ile birlikte stadyumu doldurmaya başlayan taraftarımızı da eklersek SİNERJİ oluşmaya başladı doğal olarak firma yöneticileri de duruma kayıtsız kalmayacaktır, her yıl bu Localardan 200 BİN TL gelir elde etsen sadece LOCA GELİRİN 15 MİLYON TL eder, her yıl 30-BİN KOMBİNE satıp gerçek taraftar ile stadyumu buluştursan; 10 MİLYON TL sadece kombineden gelir, bu stadın diğer alanlarını da kullanabilirsek sadece stadyumun yıllık bize getirisi 100-120 MİLYON TL’yi hiç abartısız bulacaktır, yeter ki profesyonel ekipler bu süreci yönetsin

Bir yorum yazın

Lütfen bir isim/rumuz ve yorum yazın.

Kayıtlı bir kullanıcıyı yorumunuza etiketlemek(mention) için yorumunuzun içerisine örnek @bursasporluyuz şeklinde kullanıcı adını yazabilirsiniz.

Başa dön tuşu