Aziz’in serbest kalma ihtimali yok

Bursaspor'da geriden gelen alacakları konusunda serbest kalma tehlikesi ortaya çıkan Aziz Behich'in 470 bin Euro'luk alacağının tamamının ödendiği açıklandı.

Tecrübeli futbolcunun geçen sezondan kalacağının tamamı hesabına yatırıldı. PSV Eindhoven‘in radarında bulunan tecrübeli futbolcunun ödemesinin yapılmaması halinde serbest kalma ihtimali bulunuyordu. Yönetim bu ödemeyle bu tehlikeyi ortadan kaldırmış oldu.

6 Yorum Onay bekleyen yorum yok

 1. Aziz gibi sol bek bu ligde yok ve biz onun maaşını 1 yıl geriden ödüyoruz. Üstüne üstlük bunu da bir marifetmiş gibi gösteriyoruz. Sonra vay efendim aziz sözleşme uzatmaya yanaşmıyor! Aziz salak mı?

  43
  9
 2. atilla türkerin dünkü yazısından sonra ali ay hala sokağa çıkabiliyormu merak ediyorum..transferde dönen dolapları okuyunca ali ayın o koltukta bir dakika oturmaması lazım..bu saate kadarda ali aydan bir yalanlama gelmemeside çok ilginç..

 3. Bence Aziz Behic ile yeni sözleşme yapılmalı 3 yıllık olmalı
  600 BİN EURO maaş + 10 BİN EURO da maç başı gayet ideal olur bence
  30 maç oynadığı taktirde 900 BİN EURO hakettiği bir ücret
  hem böylelikle kimse bedavya alma derdine düşmez bu adamı
  şimdi satamazsakta yeni sözleşme yapılırsa, gelecek sezon
  3-4 MİLYON EURO bedele yine okutabiliriz bence Aziz efendiyi

Bir yorum yazın

Lütfen bir isim/rumuz ve yorum yazın.

Kayıtlı bir kullanıcıyı yorumunuza etiketlemek(mention) için yorumunuzun içerisine örnek @bursasporluyuz şeklinde kullanıcı adını yazabilirsiniz.

Başa dön tuşu