Aziz Yıldırım’ın bu kini neden?

Bilindiği Fenerbahçe Kulüp Başkanı Aziz Yıldırım divan kurulunda yaptığı açıklamalarla Bursaspor’a göndermelerde bulunmuştu. Bursaspor Başkanı Ali Ay, Yıldırım’ın bu ifadelerine sert tepki göstermişti.

Peki bu sertleşmenin arkasında ne yatıyor.

Bursaspor’un Ozan Kökçü transferi yatıyor. Bilindiği gibi mart ayında İstanbul’da oynanan TürkiyeAzebaycan Ümit Milli maçını Fenerbahçe Menajeri Hasan Çetinkaya yakından takip etmişti.

Çetinkaya, Azerbaycan forması giyen Ozan Kökçü ile prensip anlaşmasına varmıştı. Ancak Bursaspor yönetimi flaş bir hamle yaparak Türkiye-Azebaycan Ümit Milli maçının bitimi sonrası Ozan Kökçü’yü Bursa’ya getirerek 4 yıllık sözleşmeye imza attırmıştı. Kökçü’nün Bursaspor’a imza atması sonrası Fenerbahçe Başkanı Aziz Yıldırım’ın sinirlendiği öğrenildi. Bursaspor kulislerinde Fenerbahçe Başkanı Aziz Yıldırım’ın bu olay nedeniyle dün Yeşil-Beyazlı kulübü hedef aldığı konuşuluyor.

Sporliva

Bir yorum yazın

Lütfen bir isim/rumuz ve yorum yazın.

Kayıtlı bir kullanıcıyı yorumunuza etiketlemek(mention) için yorumunuzun içerisine örnek @bursasporluyuz şeklinde kullanıcı adını yazabilirsiniz.

Başa dön tuşu