Aziz “Bursaspor için mücadele ediyorum”

Aziz Behich, Alanyaspor'u iyi analiz ettiklerini ve kendilerine güvendiklerini söyledi.

Alanyaspor maçıyla yeniden toparlanma sürecine geçeceklerine inandığını söyleyen Aziz Behich sezonun ilk yarısında iyi bir performans gösterdiklerini söylerken, “İkinci yarıda da onu devam ettirmek istiyorduk. Maalesef ilk maçta onu gösteremedik. Başakşehir maçındaki performans bize yakışmadı ama o maçı geride bıraktık. Alanya maçına çok iyi çalıştık. Geçtiğimiz maçı da çok iyi analiz edip çalışmalarımızı sürdürdük. Sahada çok farklı Bursaspor göreceksiniz. Futbolda kötü maçları arkada bırakmak zorundasınız” dedi.

Aziz, transferde isminin çok geçmesiyle ilgili olarak da “Transferimle ilgili şeyleri hiç düşünmüyorum. Sadece kendimi geliştirmek için her gün idmana çıkıyorum ve Bursaspor için mücadele ediyorum. Düşündüğüm tek şey takımıma 3 puanı nasıl kazandırırım.” ifadelerini kullandı.

11 Yorum Onay bekleyen yorum yok

 1. Sen adamsın Azizim ,arma için mücadele eden nadir insanlardansın ,yeteneğin sınırlı olabilir ama yüreğin büyük ,her zaman arkandayız.

  41
  1
  1. @Okan yorumuna yanıt olarak

   Aynen böyle bayrak oyuncuları satmamak lazım bence. Forma için savaşan kaç kişi var şu anda takımda ? Onları elde tutmak lazım.

   16
 2. Batalla gittikten sonra kaptanlığı sen hak ediyorsun, hatta tek ateşli adam sensin şu takımda, sürekli istikrarı korur mu bir insan, yeteneğini son damlasına kadar her maç sergilemeye çalışır mı, örnek adamsın be aziz !

  23
  2
 3. batalla tatile çıkarken bu adam kupa macında mucadele etti sonuna kadar.Yetenekleri kısıtlı olsa da benim gözümde takımın kaptanıdır.Takım kaptanı kupa maçı varken TATİLE ÇIKAMAZ.

  10
  6
 4. Olay medyanın daha doğrusu Orhan GÜNEY’in klasikleşmiş danagalakça,içi boş soruları,öküz altında buzağı aramayı bu kadar neden seviyor acaba bu sırıtkan çocuk

Bir yorum yazın

Lütfen bir isim/rumuz ve yorum yazın.

Kayıtlı bir kullanıcıyı yorumunuza etiketlemek(mention) için yorumunuzun içerisine örnek @bursasporluyuz şeklinde kullanıcı adını yazabilirsiniz.

Başa dön tuşu