Aziz Behich “İstediğimizi alamadık ama…”

Sosyal paylaşım hesabından açıklamada bulunan Aziz Behich karşılaşmada iyi bir mücadele ortaya koyduklarının altını çizdi.

Tecrübeli krampon, “Sezona başlarken istediğimiz sonucu alamadık. Takım arkadaşlarım harika bir performans ortaya koydu. Biz daha fazlasını fak ettik. Deplasmanda bizleri yalnız bırakmayan taraftarlarımıza çok teşekkür ediyorum” ifadelerini kullandı

3 Yorum Onay bekleyen yorum yok

  1. AZİZ kardeşim siz yürekle ve terinizi son damlasına kadar akıtıp oynadınız.Maçın hakkı en az beraberlik idi.HIRSIZ HAKEMLER ÇALDI.Bu ülkenin gerçeği içimizdeki hırsızların çaldıkları düşmandan çok zarar veriyor bizlere.
    Her maçı böyle istikrarlı götürün,azim,gayretle mücadele edin BAŞIMIZIN TACISINIZ.KUSURLARINIZDA OLACAKTIR ONLARIDA HOŞ GÖRMEK BİZM BOYNUMUZUN BORCUDUR.

    16
    1
  2. Aziz gibi 5-6 oyuncumuz olsa geri kalanı bulup takım kurmak her yıl ne kadar kolay olur.. Kendine , mesleğine , çalıştığı kuruma saygısı olan adam başka oluyor.

Bir yorum yazın

Lütfen bir isim/rumuz ve yorum yazın.

Kayıtlı bir kullanıcıyı yorumunuza etiketlemek(mention) için yorumunuzun içerisine örnek @bursasporluyuz şeklinde kullanıcı adını yazabilirsiniz.

Başa dön tuşu